Błagam tylko nie pozwólcie żeby przez nasze Osiedle...

Błagam tylko nie pozwólcie żeby przez nasze Osiedle Południe Jednota E nigdy nie puszczono TIRÓW
bo coś już mi się o uszy obiło - to katastrofa dla naszego spokoju
anna

7 komentarzy

:)

a co, na południu święte krowy mieszkają czy jak? Pod moim oknem dzień w dzień walą tabun tirów i jakoś żyje. To jest miasto - nie ma taryfy ulgowej. Albo chcemy sie rozwijac i budujemy drogę, albo stoimy w miejscu i robimy se wioskę. Wy tam na południu to ogólnie macie za dużo do powiedzenia (ktos tam wpływowy pewnie mieszka), skateparku tez przez Was nie wybudowali! NA WIEŚ!

0 0
ID:2561

Tomasz F.

Właśnie przez takich jak co niektórzy z Południa z jednostki E z miasta robią WIOCHĘ !!! W normalnym miescie na osiedlu sa drogi dwupasmowe, jezdza samochody cala dobe a ci chca wioske miec, przedszkole nie bo dzieci, szkola nie bo mlodziez, sklep nie bo kupujacy, trasa nie bo samochody, stacja paliw bo wybuchnie, a ja mowie blok nie bo mam dom i mi szmaciarze zagladaja na posesje i tak zyje juz lat mnostwo, zaraz na emeryture powinien isc jak wielu po 55 roku zycia, albo na lewa rente bo pol miasta tego uszukuje ze choruja, renty lewe maja i z nudow chca z miasta zrobic wioche !!!!!!!!!!!! szkoda slow, wynocha na wies, do obory, pomoc oprzatac krowy chlopom, bo nie ma kto robic, zamieszkac sobie tam jest wiocha !!!!

0 0
ID:2562

Do Tomusia Czereśniaka

Spoko. Tomasz F, co Ty tam piskasz?Jaką wiochę? RANO JAK WSTAŁEŚ TO O ROZUM POMODLIŁEŚ SIĘ ?

0 0
ID:2566

greg45

wlasnie przez takich zacofany mieszkancow, ktorzy chca zaorac Wloclawek i zrobic wioche nie rozwijamy sie, blokuja wszystko, idzcie stad, nie chcemy pseudomieszkanców miasta, miasto jest po to, aby sie rozwija i roslo, powiekszalo, zmienialo sie w srodku, przeciez te drogi co sa na osiedla to takie trasy jak na wsi, po 1 pasie w jedna strone, to nie sa drogi na miare XXI wieku i MIASTA !!!! Budujcie te trasy, jak trzeba to wyrzucic z miasta jegomosc, niech kupi sobie dom na wsi i gapi sie przez okno caly dzien, jak obecnie i tylko cos sie nie podoba ciagle, najlepiej do sie wyprowadzic do LASU, tam to juz nie ma zadnej cywilizacji, co za ludzie tu jeszcze mieszkaja, myslalem, ze inteligencja i swiatli ludzie juz ich dawno przytemperowali, dno i zero kompletne, proponuje odebrac wszystkie przywileje ktore daje miasto, i niech jedzie na WIOCHE, robic w polu, pozdrawiam

0 0
ID:2568

Chasm

Spokojnie, spokojnie - przecież Autorka jasno napisała, żeby NIE pozwolić NIE puszczać tirów, czyli pozwolić na puszczenie tirów :)

0 0
ID:2572

sufradan

No proszę jednemu człowiekowi modlitwa juz pomogła.

0 0
ID:2580

robert

ja mam z jednej strony pociagi a z drugiej tiry ktore jada po dziurawej jedynce robiac halas za trzy tiry i MUSZE Z TYM ZYC TAKA JEST CENA ROZWOJU a jak sie niepodoba to sie wyprowadz lub sie ze mna zamien ta droga miala tam byc dwadziescia lat temu wiec dosc ciszy ACZKOLWIEK JESTEM ZA BUDOWA OBWODNICY DALEJ OD WLOCLAWSKICH OSIEDLI LECZ TO MALO REALNE RATUNEK W AUTOSTRADZIE !!!!!!!

0 0
ID:2650


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA