W Polsce to trafiają się różne cuda - minister...

W Polsce to trafiają się różne cuda - minister sprawiedliwosci przyznał się że skarżył Panstwo Polskie o odszkodowanie 700 000 zł za utracone wynagrodzenie w ciagu 20 lat gdyż musial wyjechac z Polski, bo był przesladowany, gdyby wszyscy tak zrobili to trzeba by kamienie z jezdni wyrwac i oddac za odszkodowania - jak Wy myslicie

2 komentarze

OBSERVER

Kiedyś w dzieciństwie miałem fajny album ze zwierzętami.Na jednym zdjęciu była małpa,nie pamiętam czy to był rezus czy inna.Zapamiętałem tylko jej super głupawą minę.Wczoraj kiedy zobaczyłem wsciekłą minę ministra sprawiedliwości od razu skojarzyłem ją z miną tamtej małpy.Ot,takie proste skojarzenie.Kiedy dziś przeczytałem informację do której daję komentarz nie tyle wiem że pochodzimy od małp ale niektóre osobniki homo sapiens zostały na małpim etapie rozwoju.Może nie do końca wiedzą co robią ale i potrafią swietnie zabawiać swoim zachowaniem.

0 0
ID:2618

Krystyna

Ten pan wyjechal z kraju bo chcial i niech nie osmiesza sie z tym przesladowaniem. Za granica zeby otrzymac karty pobytowe tacy panowie i panie wyjezdzajac majac grube pieniadze (prawdopodobnie to skutki przesladowan) opluwali kraj w najbardziej bezczelny sposob. Teraz chce odszkodowania? Chyba ze cos ukradl albo cos przeskrobal to musial wyjechac. W Polsce te ptrzesladowania to wyssane z palca bzdury. Tak jak te marsze glodowe rolnikow z okolic Wloclawka, zostawiali swoje polonezy przed mostem wypinali brzuchy i urzadzali marsze glodowe. Teraz gloduja zupelnie naturalnie bo w tym slicznym systemie kapitalistycznym gospodarki poupadaly.

0 0
ID:2647


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA