Sprawa legalizacji marihuany staje się coraz głośniejsza....

Sprawa legalizacji marihuany staje się coraz głośniejsza. Na razie decydenci nie chca o tym słyszec, ale spokojnie, jak te staruchy popadają, my zalegalizujemy, wymiana pokoleń juz się dokonuje :) Nie będzie mi żaden złodziej czy inny cwaniak decydował o moim życiu i o tym co moge a czego nie. To moja sprawa, ja sam decyduje o sobie. Niepotrzebne mi do pozwolenie złodziei i decydentów. Niech oni się zajmą korupcją w policji i złodziejstwem w rządzie, a nie tym co ja robie we własnym domu! Wara psy!

polecam 2 artykuły warte przeczytania:
http://www.pardon.pl/artykul/7800/apel_intelektualistow_legalna_ marycha

http://www.pardon.pl/artykul/7505/marihuana_w_polsce_powinna_byc _legalna_racja_glosuj

Ten drugi ukazuje totalną głupotę i bezmyslnośc naszych stróżów prawa - czyli nie, bo nie... Co za ignorancja tematu...

8 komentarzy

cham

Mimo że nie palę - popieram, niech każdy sam zdecyduje jak ma wyglądać jego życie. Policja powinna się zająć czymś poważniejszym. Przeciez wódka i fajki sa gorsze od marychy...

0 0
ID:2636

Tropiciel

Sadzić Palić Zalegalizować !

0 0
ID:2637

Spokojny

Zgadzam się po części. Legalna powinna być tylko ta wyprodukowana w Polsce pod jakimś nadzorem państwa i dopuszczona od 21 roku życia.
Obecne przepisy to głupota, która powoduje, że za 0,5 grama 18-stolatek idzie do więzienia. Wychodzi jako recydywa, która z czasem zacznie brać gorsze rzeczy, pod ich wpływem, zacznie kraść, bić lub gorzej i znowu trafi to więzienia. Koło się zamyka.
Będąc realistą wiem, że legalizacja nie jest teraz możliwa, ale można by chociaż zmienić trochę prawo tak aby pomagało ono łapać prawdziwych bandziorów, a nie ciekawskie dzieci.

0 0
ID:2638

SK

Wezcie sie do pracy

0 0
ID:2645

władysław polak

A jak zacznie Ci brakować pieniędzy na te ,,ogłupiacze" i by je zdobyć zaczniesz kraść,rabować innych ludzi -TO TEŻ BĘDZIE TYLKO TWOJA SPRAWA ?.Pogadaj z tymi którym UDAŁO SIĘ wrócić z ,,tamtej strony życia"to może może wtedy coś zrozumiesz....wielu z nich to się nie udało,mimo iż twierdzili że są SILNI...

0 0
ID:2648

Mareczek234

A na alkohol tez jak zabraknie tobie pieniedzy? Zaczniesz krasc, grabic i rabowac aby go zdobyc?

0 0
ID:2658

Spokojny

Do Władka i Mareczka. Jak widzę umiejętność czytania ze zrozumieniem jest dla was obca i przyjmujecie postawę naszej policji. Nie zalegalizujemy bo nie. Bardzo dobry argument. Napisałem wyraźnie, że chodzi o małe ilości i to, że kary stosowane wobec DZIECI, które z tymi ilościami są łapane są zbyt rygorystyczne. Pisałeś Włodek, że nie wielu udało się wyjść z brania. No to fajnie, że chcesz żeby młodzież za głupotę szła do pierdla i tam ładowała się na poważnie w to bagno. Bo jak raz zapali(czyt. zostanie złapana z małą ilością) to jest psycholog i łatwiej je od tego odciągnąć. Co do ludzi dorosłych to chyba każdy ma swój rozumek i powinien z niego korzystać, nie propaguje tu brania, ale może gdyby państwo kontrolowało tą strefę to może mniej ludzi by brało-w tym szaleństwie może być metoda.

0 0
ID:2661

władysław polak

Nie czuje się uprawniony do oceny czyichkolwiek umiejętności na tym forum ,a zwolenników liberalizmu w zakresie narkotyków odsyłam do analizy doświadczeń tych ,którzy przeszli i WYSZLI z tego piekła ,bo z tymi ,którym się nie udało ,już porozmawiać nie można ,choć wielu z nich sądziło ,że lekki narkotyk to nie jest narkotyk tylko rozweselacz i to był ich życiowy błąd....

0 0
ID:2669


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA