Dziś wieczorem zawitał do naszego miasta niezwykły...

Dziś wieczorem zawitał do naszego miasta niezwykły człowiek.Spotkałem go w barze koło Włocławka.Bardzo sympatyczny facet który robi super akcję związaną z bezpieczeństwem na drogach.Po krótkiej rozmowie został nakarmiony a jeden z mieszkańców Pińczaty zaproponował mu przenocowanie i kąpiel.Dokładne informacje o tym człowieku można znaleźć w wyszukiwarce Google wpisując hasło odblaskowy anioł. Maciek,super gość z Ciebie!

http://www.mmlublin.pl/6313/2009/1/23/odblaskowy-aniol-ze-szczecina?category=interwencje

Mam nadzieję że jako włocławianie pokazaliśmy się z jak najlepszej strony temu rowerzyście w ten chłodny i niezbyt przyjemny wieczór (opady śniegu).

3 komentarze

internauta

To są właśnie ludzie, pierwszy to ten, który coś chcę zmienić i ROBI TO, NIE NARZEKA, DZIAŁA !!! i drugi, to ten kto umieścił tutaj informację i odnośnik, dzięki czemu ta dobra nowina się rozszerza. BRAWO !!!

0 0
ID:2646

Pietrzyk

Dzis spotkałem w Warszawie na centralnym tego Aniola... Bardzo fajny chlopak dostalem z kolegami od niego opaski i smycze chwile z nim porozmawialismy... Dla mnie jest on wspanialym czlowiekiem przez to co robi. Ma u mne wielki szacunek. Jestes wielki Stary!

0 0
ID:2931

Mariusz Ciesielski

Spotkałem go dzisiaj. Prowadzę sklep rowerowy w Łodzi,pukał przed otwarciem sklepu. Pada śnieg, temp. bliska zeru a gość prosi tylko o odblaski!!!!! Dałem co miałem, pogadaliśmy,ugościłem jak potrafiłem, naprawiłem rower, śnieg pada jak padał, chłopak wśadł na rower i pojechał do...Lublina.Powodzenia Maciek w Łodzi jesteś zawsze mile widziany!!!!!

0 0
ID:3477


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA