Co z tego, że w naszym szpitalu będzie nowy sprzęt skoro...

Co z tego, że w naszym szpitalu będzie nowy sprzęt skoro lekarze z włocławskiego szpitala są niekompetentni? Czy oni w ogóle będą umieli go obsługiwać? To przykład lekarzy, którzy załapali się na stanowisko, mają pieniądze większe niż lepsi specjaliści w lepszych szpitalach (wiem co piszę), a nie mają po pierwsze wiedzy, po drugie nie czują potrzeby doskonalenia się = poprzestają na swojej skromnej powiedzmy praktyce. W czasie dyżuru jeżdżą po mieście i wykonują zabiegi w prywatnych szpitalach, zamiast siedzieć w miejscu z którego przecież pobierają pieniądze. Śpią cały czas budząc się tylko na operacje. W Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i normalnych miastach takie szopki są niedopuszczalne. Gdybym został ranny aka zachorował walczyłbym o to, żeby nie być operowanym/hospitalizowanym we włocławskim szpitalu.

6 komentarzy

FM

Ostatnio po wizycie u pewnego ginekologa moja znajoma poroniła .Sposób w jaki została badana pewnie powinien być zakwalifikowany jako zabójstwo dziecka.Jednak kiedy wylądowała w szpitalu po tym wszystkim sprawa została zatuszowana.W wypisie znajduje się wzmianka że podczas badania USG stwierdzono martwy płód.Jest to o tyle ciekawe że znajomej nie robiono tego badania podczas pobytu w szpitalu.Myślę że sprawą powinien zainteresować się prokurator i izba lekarska.Pan ginekolog przyjmował tą znajomą prywatnie zanim wylądowała przez niego w szpitalu.

0 0
ID:2684

Stacha

Faktycznie to włoclawianie często korzystają z pomocy medycznej w Toruniu.Diagnozy włocławskich lekarzy nie pokrywają się z lekarzami z Torunia.We Włocławku brakuje specjalistów i fachowego podejścia.W Przychodni przy ul.Kilińskiego jest 2-ch lekarzy,których denerwuje chory pacjent.To nie jest jednorazowy przypadek.

0 0
ID:2689

szuja

Bo jak jest Krzak to nie widać lekarza.

0 0
ID:2694

janina laskowska

włocławianinie ratuj się jak możesz przed wizytą w tym szpitalu... dno dna ! dajcie przykład jednego specjalisty?! jednego ?!

0 0
ID:2698

żaba

Pisanie ogólnie o wszystkich lekarzach jest niesprawiedliwe. Znam wielu lekarzy we Włocławku bardzo fachowych i solidnych. To tak, jakby opisać ogólnie o mieszkańcach naszego miasta, że pijacy, złodzieje...Czy to się ma jakoś do rzeczywistości? Zbyt duża skłonność do uogólnień , z których nic nie wynika

0 0
ID:2797

krystyna

W ubiegłym roku moja mama leżała na otolaryngologii i potem dłuższy czas miała kontakt z przychodnią przy tym oddziale. Gdyby nie fachowość lekarzy, opieka i życzliwość całego personelu, nie wiem, czy mama do dziś żyłaby. Później miałyśmy kontakt z poradnią pulmonologiczną- tak miłych i dobrych lekarzy można sobie życzyć.wszędzie. I dziękuję im za to.

0 0
ID:2798


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA