A ja mam takie pytanie; Przeczytałem tu o czymś takim jak...

A ja mam takie pytanie; Przeczytałem tu o czymś takim jak "pchli targ"Gdzie to jest i czy faktycznie są tam jakieś ciekawe starocie np; porcelana, stare książki itp? No i kiedy można tam zawitać?

12 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

@ozon: warto jechać na pchli! Jedź w niedzielę oczywiście. Różne rzeczy możesz nabyć - czasem dosłownie za grosze. Kilka tygodni temu kupiłem dysk 500 GB s-ata za 30 zł!!! Regularnie odwiedzaj pchli to i porcelanę znajdziesz i książki!

3 3
ID:39297

szuja

To typowy przekręt dla śniadych i innych złodziei nie płacących podatków od handlu nowym -kradzionym towarem bez faktur, zezwoleń,ubezpieczenia itd itp. Takie typowe polskie bagienko pod szyldem "Pchli targ" . U nas wszystko jest na odwrót np Domy publiczne nazywane są Agencjami towarzyskimi szczególnie dla czarno odzianych. Zrozumiałeś polski tułaczu.

9 8
ID:39299

donperchino

Aleja Kazimierza Wielkiego. Po przeciwnej stronie URSUSA ( tak mniej więcej) ;p Są rzeczy i nowe (ludzie m. in. "spod hali") i starocie. Kupisz coś z prawie każdej branży. Stosunek jakości do ceny jest różny.

2 0
ID:39310

ozon

O jeszcze tułaczem mnie nikt nie nazwał ale podoba mi się> Już nie wiem ,który z Was ma racje ale ciekawość rozpalona jak u małolata w noc poślubną. Panowie ale w której części miasta tan "cud" handlowy się znajduje?Ci na czarno odziani to kto hihihi?

1 2
ID:39311

Soldier

Pchli targ mieści się nieopodal zakładu DGS czynny jest tylko w niedzielę, najlepiej jechać z samego rańca wtedy najwięcej towaru, jeżeli nie zapomnisz okularów naiwny ozonku to coś ciekawego powinieneś znaleźć.

2 2
ID:39314

antekbosy

Zawiadomienie o przestępstwie składa się do prokuratury bądź policji, organy ścigania na pewno podejmą kroki w tej sprawie.

3 4
ID:39316

ozon

jakoś "nie kumam" Waszych wpisów"Soldiera" i "bosego"ale jakoś to przełkne. Co do panów w czerni to żonie skojarzyło się z CIA. i pół nocy chichotała. Bardzo nastawiła się na zakupy bo ma bzika na temat starej porcelany jakiś tam figurek i innych gadżetów. Oj będzie ciężko. Mnie interesują stare wydawnictwa no prawie "białe kruki". No zobaczymy i wrażeniami się podziele nawet jeśli będą naiwne.Dobrego dnia.

1 2
ID:39329

szuja

@~antekbosy:
Ale jaja. Hahaha

1 2
ID:39341

antydziałkowiec

@~ozon: ...gołębice też tam mozna podobno spotkać...

2 0
ID:39368

zbuntowany_kaloryfer

@ozon: teraz mi się przypomniało: mówiłeś, że Ty nie rodowity Włocławianin. Dobrze pamiętam? Ale jest ok., moja żona też sprowadzona do Włocławka i dlatego nie wszystkie ulice kojarzy. Znaczy nabytek;)
A na pchli: http://www.miplo.pl/point.php?p=4mQ1od85

0 1
ID:39371

zbuntowany_kaloryfer

Muszę coś jeszcze dodać @ozon: dzień, w którym przywiozłem Panią Kaloryferową do Włocławka to najlepszy dzień w moim nędznym żywocie.

2 2
ID:39373

ozon

"Grzejnik" dzięki za namiary trafiłem i jesteśmy z żoną pod wrażeniem.Nie jest to "Dessa" ale ta szalona wypatrzyła jakieś bzdurki dla siebie{ nie no dla nas oczywiście}. Mnie nic w oko nie wpadło. Inaczej sobie to wyobrażałem ale cóż życie to życie. Trafiłem na faceta ,który obiecał za 2 tygodnie mieć dla mnie stare wydawnictwa. Dostał zaliczke.. co" naiwny jestem? E nie! Spojrzenie miał uczciwe a jak nie no cóż...Będę ostożniejszy. Ja tu się urodziłem , mieszkałem do 7 roku życia potem Poznań no i znowu Włocławek. Ozonową także sprowadziłem na Kujawy chociaż wolałaby nadal Sztokholm.. no nic teraz pojedzie ze mną na Ukraine bo tam otwiera się filia firmy i będę kooprdynował tam na miejscu a potem zdalnie przez net . Takie wygody funduje firma ale zaslużyłem sobie na takie "królewskie" traktowanie.Acha! Zawsze mówiłem ,że trafić na fajmą połówke to tak jak trafić w TOTO !

1 1
ID:39413


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA