KASY FISKALNE muszą posiadać obecnie wszyscy prowadzący...

KASY FISKALNE muszą posiadać obecnie wszyscy prowadzący działalność gospodarcza,nawet (z pełnym szacunkiem)Babcie klozetowe,skoro tak to dlaczego LEKARZE PROWADZĄCY PRYWATNE GABINETY są z tego obowiązku zwolnieni-czy przychód 100zł od pacjenta za 15 minutową wizytę nie powinien być pod kontrolą fiskusa-,a może oni są RÓWNIEJSI by nie powiedzieć -święte krowy...

5 komentarzy

elmirek46

Nie tylko lekarze ale wszyscy przedstawiciele tzw. wolnych zawodow np. prawnicy.Wszyscy jestesmy rowni tylko wobec smierci.

0 0
ID:2722

AZ

masz słuszna racje z ta cala "ELITĄ"ludzie nie pisza bo kazdy juz jest zmeczony tym wszystkim jesli to nie odnosi efektu,jedyny efekt mozna uzyskac skreslac wszystkich na wyborach.

0 0
ID:2727

Gosia

Notariusze też nie mają kas fiskalnych.Ostatnio pani stomatolog nie chciala dac mi rachunku.

0 0
ID:2729

farmer2000

Widzisz Synu bo to to samo jak z wojskiem i wojskowymi. Oni sluza a nie pracuja i dlatego musza po 15 latach isc na emeryt. A lekarze to najgorsze gnidy, pazery. Kasy fiskalne i domiar.

0 0
ID:2756

szuja

JA NA BARSKIEJ ZAWSZE DOSTAJE PARAGON Z KASY FISKALNEJ, A JAK CHCĘ TO RACHUNEK. BEZ PROBLEMU.NIE ŁAZIĆ PO CHAŁUPACH!

0 0
ID:2778


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA