Jestem ciekawy ilu katolików spowiada się z grzechu...

Jestem ciekawy ilu katolików spowiada się z grzechu pozostawiania brudu i znieczyszczania miasta np.przez pozostawianie kupy po psie,wyrzucanie niedopałków na ulicę,wyrzucanie baterii do kosza itd.

7 komentarzy

pazdzioch

racja, trawnikowym obsrajtuchom mowimy NIE

0 0
ID:2784

iwo

najpierw przekazują sobie znak pokoju a póżniej,przy najbliższej okazji dają sobie po nosie /delikatnie mówiąc/.

0 0
ID:2787

NEGOCJATOR

TEMAT PSICH KUP BYŁ PORUSZANY PRZE MNIE NIE RAZ ... W TYM KRAJU NIE DA SIE NAUCZYĆ LUDZI BY SPRZĄTALI PO SWOICH PSACH... JEDYNIE MOŻNA BY BYŁO WPROWADZIĆ ZAKAZY POSIADANIA PSA W BLOKU MIESZKALNYM... LUB UBIEGANIE SIE O POZWOLENIE NA PSA... MOZE WTEDY POD PEWNYMI WARUNKAMI MOŻLIWE BY BYŁO TRZYMANIE PSA W BLOKU... OCZYWIŚCIE JEŚLI MOWA O WARUNKACH TO MOWA O WARUNKACH PRZEDE WSZYSTKIM LOKALOWYCH JAK I SPRZATANIA PO PSIE ... BO CZY TO NORMALNE ŻE 3-4 OSOBOWA RODZINA ZYJE NA 40 METRACH W 4 OSOBY PLUS GROŹNY PIES ? KIEDYŚ MUSI DOJŚĆ DO TRAGEDII... TAK SAMO ŻYCIE Z TEŚCIOWA POD JEDNYM DACHEM :) POZDRAWIAM

0 0
ID:2803

szuja

Iwo,bo dyskusja polega na wymianie poglądów a więc i drzazgi też lecą.A Ty jesteś makowa panienka.Ha,ha,ha

0 0
ID:2810

adamcio

Ej,szuja!!! co ma piernik do wiatraka? A przy okazji - odpowiedz mi ,jaki to grzech jak piesek - za przeproszeniem - sra na trawniku?Czy ty też z tego się spowiadasz???

0 0
ID:2830

pazdzioch

Ej, adamcio a moze by tak po piesku posprzatac

0 0
ID:2844

szuja

Adamcio,ja się nie załatwiam na trawniku. Po drugie nie mam psa. Po trzecie jest to grzechem ,bo łamie się wydane zarządzenie w tej sprawie.itd.

0 0
ID:2874


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA