witam czy wiadomo co dalej z Drumetem?

witam
czy wiadomo co dalej z Drumetem?

17 komentarzy

NEGOCJATOR

UPADŁOŚĆ ! KUPIEC SIE WYCOFAŁ Z KUPNA ... LUDZIE IDA NA BRUK... Z 11 KUPCÓW NIE MA ŻADNEGO ... TAK RZĄDZĄCY ZROBILI ŻE LUDZIE PÓJDĄ ŻEBRAĆ POD KOŚCIOŁY...

0 0
ID:2801

bylurka

Jak do tej pory nic a nic Pan prezes nie dopuszcza związków zawodowych do wyjazdu na rozmowy dlatego tak długo to trwa bo chce na siłę się utrzymac przy żłobie na taczki go i sprawa załatwiona będzie szybko-- A NEGOCJACIE PRZEBIEGNĄ SPRAWNIE I PO MYSLI DLA ZAŁOGI 'DRUMETU'

0 0
ID:2802

kaka

dwie sprzeczne opinie, ja znów mam informację że na 12,03 przesunięto ostateczną decyzje więc kolejna wypłata bedzie pod znakiem zapytania. Nie mam juz siły na te zagrywki.

0 0
ID:2805

szuja

Bylurka, na taczki to mogłeś jak był socjalizm
Niech żyje i rozkwita katolickosolidarnościowa RP.He,he,he

0 0
ID:2807

linoskoczek

a gdzie teraz są ci,którzy przez lata całe pokazywali palcami literkę V , kiedy to zakład całkiem nieżle prosperował.
Pora rozliczyć tych działaczy,którzy dobry /państwowy wówczas/ zakład cały czas spychali po równi pochyłej !

0 0
ID:2808

bylurka

Szuja teraz jest jeszcze gożej jak za socjalizmu dlaczego ku.... wyjeżdzasz na saksy do roboty bo niestety w kraju jej nie masz i takich jak Ty trzeba także na taczki

0 0
ID:2816

bylurka

Dla wiadomosci Szui za komuny zadłużenie kraju wynosiło około 50 MLD zł a obecnie przez 18 lat twojej wolnosci zadłużenie naszego kraju urosło bagatelka tylko do 600MLD zł. za komuny prezes czy dyrektor Generalny zarabiał 6-scio krotną pensję pracownika a obecnie pracuje 3-miesiące i odprawę odbiera w milionach i to jest Twoja sprawiedliwosc i wolnosc i to się nazywa równosc demokratyczna gdzie się Ty kolego rodziłeś i kto Cię wychowywał każdy zakład ,fabryka przekształcona w prywatny zakład po kilku latach ogłasza upadłosc to jest ta Twa sprawiedliwosc irównosc polaka do polaka zastanów się co mówisz i piszesz

0 0
ID:2818

KAKA

MAM INFORMACJE ŻE NIESTETY TO PRAWDA ŻE OSTATNI WŁAŚCICIEL SIE WYCOFAŁ I 12 CHŁOPAKI RUSZAJA NA PIKIETĘ DO POZNANIA.

0 0
ID:2823

bylurka

I oto własnie są prywatni własciciele przejętych w demokracji zakładach-fabrykach bardzo dobrze prosperujących po przekształceniu po paru latach bankrutuje a załoga idzie na bruk na panstwowe bo zasiłek z budżetu z naszych podatków emerytów i rencistów którzy przepracowali po 40/45 lat a nawet i więcej a także jak Ci pracownicy z padających zakładów mają głodowe pensje albo jak w tej sytuacji na dwa razy albo wcale i nie mają z czego płacic za czynsze światła i szkoły naszych dzieci--to także odpowiec dla Szuji

0 0
ID:2826

szuja

Pomocy! Pazdzioch wytłumacz jakoś temu Bylurce. Nie mam już siły. Niech żyje i rozkwita dobrobyt i solidarnościowokatolicka Rzeczpospolita

0 0
ID:2829

bylurka

Szuja Mnie nie wytłumaczysz nic a nic bo ja już dzięki Bogu i partii jestem już na emeryturze po przepracowanych 45-latach i martwię się tylko o swe wnuki bo dzieci dzięki Bogu i partyii mają jeszcze pracę i nie muszą wyjeżdzac na saksy jak to robili moi dziadowie aby uytrzymac rodzinę w latach 1900/1930 bo za sanacji stracili co zarobili jak dziad mówił to także nas czeka

0 0
ID:2833

janek

wiem, ze was ....., ale ja jestem na emigracji i jest mi tu dobrze !

0 0
ID:2836

pazdzioch

Zeby nie wiem jak tlumaczyl to i tak nie wytlumaczy.Jedna rada, jak Ci tak Bylurke bylo dobrze komuny i tesknisz za partyja to jedz do Rosji albo na Bialorus, tam jeszcze ostala sie jedna paryja i jeden wodz.Hm,swoja droga to ciekaw jestem co robia twoje dzieci skoro do dzis pracuja na stanowiskach na ktorych ich partyja obsadzila, moze to wlasnie dzieki nim panstwo sie zadluza a my wszyscy placimy na ich pensyjki.

0 0
ID:2846

KAKA

I STAŁO SIE NAJGORSZE DO 16,03 DRUMET STOI NIECZYNNY, CO PÓŹNIEJ OKAŻE SIĘ DOPIERO PO 16,03. pŁACONE BĘDZIE TYLKO POSTOJOWE TJ 1106 ZŁ NETTO CZYLI NAJNIŻSZA PENSJA KRAJOWA, MNIEJ NIE MOGĄ. CZY MOŻE KTOS WIE COS WIĘCEJ CO Z ZAKŁADEM?

0 0
ID:2848

KAKA

podobno do urzędu pracy wpłyneło zawiadomienie o zwolnieniach w drumecie:(

0 0
ID:2892

stalowy

a jak to wasi związkowcy ,jeszcze nie tak dawno, śpiewali ?
"...a mury runą,runa,runą..." i nie wierzyliście własnym dziadkom,którzy z przejęciem śpiewali"Międzynarodówkę ".
To teraz doświadczacie zjawiska pt."Drumet padł...".

0 0
ID:2896

zdziwiona

byrulka,szuja,pażdzioch,gdzieś tam jeszcze Antekkowalski
pracuję w drumecie(może powinnam napiasć - pracowałam)z racji zaistniałej sytuacji mam wolny czas i czytam wasze wpisy i się zastanawiam,wypowiadacie się na każdy temat,działacie aktywnie na portalach - znaczy się oczytani są,wiedze mają,nie jedno w życiu widzieli-to czemu do cholery mamy w kraju(patrz włocławek) tak jak mamy,dlaczego ojcowie i matki zostawiaja swoje dzieci i wyjeżdzają za chlenem,może zamiast pisać bzury pokażecie ciemnemu narodowi jak budowac dobrobyt.

0 0
ID:3364


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA