"XX Korowód Grup Zapustnych" Jak dobrze,że coś się dzieje...

"XX Korowód Grup Zapustnych" Jak dobrze,że coś się dzieje u nas! Może za 10-15 lat będziemy jak Toruń he he. Brakuje nam jakiegoś Uniwerka i Centrum Handlowego. No tak centrum już nam robią a ciekawe jak z Uniwersytetem. Ale chyba nie mamy na co liczyć. Miasto i tak pomału zaczyna żyć.A Wy jakie byście mieli propozycje dla naszego miasta oczywiście żeby w jakimś procencie przypominało naszych sąsiadów (miasta) ? Myślę,że powinno być więcej rozrywki dla młodzieży i oczywiście więcej tych młodych ludzi bo z tego co wiem to wszyscy uciekają do większych miast albo za granice!Z jednej strony mają rację nic tutaj się nie dzieje ciekawego. Trzeba naszemu miastu więcej optymistycznych ludzi i bardziej rozrywkowych. My jako Włocławianie powinniśmy zjednoczyć się i coś organizować bo inaczej zniszczymy samych siebie. Dom,praca i jeszcze raz dom praca... Co byście zmienili we Włocławku ?? Pozdrawiam Was serdecznie i życzę więcej optymizmu oraz uśmiechu na waszych twarzach w taką ponurą pogodę jaka jest dziś :-)

5 komentarzy

pazdzioch

jesli uda sie zrealizowac plany rewitalizacji srodmiescia to bedzie to krok w tym kierunku, oprocz tego baseny, kryte lodowisko a moze i stok narciarski.

0 0
ID:2812

Uśmiechnieta

Byłoby fantastycznie.Należy się Włocławkowi !!

0 0
ID:2815

pazdzioch

Powinno sie tez pomyslec o amfiteatrze i sali koncertowej lub teatrze

0 0
ID:2819

Ed GRAMS

Uniwesytet już mamy ale dopiero III-go wieku a gdzie tu jeszcze do XXI.

0 0
ID:2821

Uśmiechnieta

amfiteatr kluby to powinno być!! a co z ty,mi basenami na każdej dzielnicy? Słyszałam już taką opcje że mają być. Oczywiście pieniędzy brak,pracy nie ma a ceny idą w górę i powstają supermarkety jeden obok drugiego.Czy to zdrowe??

0 0
ID:2822


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA