Odnosząc się do ,,śmiałego projektu'' sejmowych ...

Odnosząc się do ,,śmiałego projektu'' sejmowych OSIOŁKÓW w sprawie systemu radarów drogowych ,proponuję by połączyć go z systemem obrony przeciwlotniczej naszego kraju,może pożytek będzie większy.Już widziałem obiektywy fotoradarów zamalowane farbą lub zaklejone plastrem-Polak nie da się tak łatwo sfotografować....

4 komentarze

gamal

może są wycelowane w niebo?jako element tarczy antyrakietowej...?

0 0
ID:2814

JANEK

ale ja to troche nie rozumiem czemu u nas tak jest? w anglii radary sa co i rusz, ale nie tak jak u nas, nie sa pochowane, tu sa pomalowane na zolto, widac je z daleka, a do tego na jezdni sa namalowane oznaczenia, ze sie jest w zasiegu radaru, albo, ze juz nie. tu radary sa wszedzie, nikt nie robi z tego problemu, poza tym sa one ustawione w miejscach gdzie sa potrzebne, pozdrawiam

0 0
ID:2835

władysław polak

Właśnie -w Anglii są widoczne ,a u nas w Polsce panuje jeszcze moda z czasów partyzantki-niewidoczny-to skuteczny ,tak jak z radiowozami w krzakach.

0 0
ID:2840

poncyliusz

Mam pytanie. Czy uczestnika ruchu obowiązuje przestrzeganie przepisów ruchu tylko w zasięgu radaru, czy może wszędzie?
To może rowerzysci tylko przed radarami niech jeżdżą prawą stroną, poza zasięgiem niech robią co chcą.
Zrodziła się moda przestrzegania przepisów tylko przed radarami. Poza to już hulaj dusza..

0 0
ID:2969


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA