Jestem chyba marzycielem, ale fajnie byłoby gdyby kolejka...

Jestem chyba marzycielem, ale fajnie byłoby gdyby kolejka wąskotorowa powróciła na Kujawy. Niestety chyba sprawa wydaje się oddalać w bliżej nieokreśloną przyszłość, co może wiązać się z rychłą likwidacją pozostałości po niej.
http://inforail.pl/text.php?from=main&id=46603

Może, na szczęście, jej losy zależą od władz województwa łódzkiego i gminy Krośniewice, bo w naszym kuj-pomie zapewne podzieliła by losy wąskotorówki spod Brodnicy, która obecnie jest likwidowana.
http://inforail.pl/text.php?id=46660

3 komentarze

pietreq

Jesteś marzycielem i nie jesteś sam. Od dawna o tym marzę, aby ją przywrócono. Gdyby u nas taka kolejka ruszyła byłoby klawo jak cholera.

1 0
ID:40556

egon

Szkoda tylko, e nasze wietne wadze rozumiej pojcie "rewitalizacja" w jeden i ten sam sposb, tj. ukadanie gdzie tylko si da synnej ju kostki granitowej, czy tworzenie betonowych placw. Na nic nam si zdadz kolejne puste place, nie wpyn one na oywienie tego miasta. Potrzebna jest jaka nowa jako, nie zbuduj jej kolejne baseny, stadiony, czy aquaparki, bo to jest ju wszdzie w Polsce. Trzeba znale jak mark, dziki ktrej i z ktr Wocawek bdzie kojarzony. eby zarwno mieszkacy, jak i turyci stwierdzili, e warto tu mieszka lub przyjecha, bo jest to, to i to ....

0 0
ID:40592

Włocławek

@egon:

Trochę ciężko się czyta to co napisałeś... zmęczyłem się.

1 0
ID:40650


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA