WAŻNE DLA OSÓB KTÓRE WIERZĄ WE WSZYSTKO CO MÓWIĄ I...

WAŻNE DLA OSÓB KTÓRE WIERZĄ WE WSZYSTKO CO MÓWIĄ I PISZĄ W MEDIACH !!!!

" Dzisiaj o godz. 8:00 na portalu tvn24.pl była sonda. Pytanie: Na jaką partie zagłosujesz w wyborach jak teraz się odbędą. O godzinie 8:10 było : 4230 głosów w sumie oddanych . Za PiS było 72%, Za PO 20%. Po kilku minutach sondy już nie ma. Teraz też jej nie ma. Na forum pisałem dwa tematy o tym że oszukują i dlaczego nie ma już sondy i oczywiście nie opublikowali ich. Tak wygląda rządzenie PO.
To już nie jest demokracja. A teraz już wiem na 100 % że tnv24 nie jest obiektywną stacją, oni są za PO."

I jeszcze dzisiaj zaufanie do polityków i mamy Wałęsę, Tusk i Sikorskiego. Tym ludziom POLACY UFAJĄ BEZGRANICZNIE, to są ich autorytety moralne, bo ufać można tylko ludziom uczciwym, prawdomównym, cnotliwym. I są to eksperci, bo tylko osoby mądre i etyczne mogą być godne miana zaufania. Ufajcie im, bo im ufacie, bo są zaufani.

12 komentarzy

elmirek46

w pelni podzielam opinie o tvn mnie rowniez ocenzurowali.ale zeby wrzucic kamyczek do wlasnego ogrodka rowniez na tym forum spotkalo mnie to samo

0 0
ID:2825

pazdzioch

obiektywni to beda ludzie na wyborach

0 0
ID:2827

szuja

Jak mi się uda dzisiaj wejść do Szkła to im dokopię.
Bogdan z Włocławka

0 0
ID:2828

Q

Tak CUDÓW JUŻ DOŚĆ -tym bardziej że są fałszywe...

0 0
ID:2834

pazdzioch

kiedys sie dodzwonil do szkielka gosc z Wloclawka i tak nawrzucal Daukszewiczowi ze myslalem ze sie Krzysiu pod ziemie zapadnie.Szuja a moze to Ty byles?

0 0
ID:2837

Egotec

STOP LIBERALNEMU TERROROWI W MEDIACH !!!

0 0
ID:2841

maniek

elmirek ten portal wulgaryzmów nie publikuje a co do tvn i innych mediów to niestety mało jest obiektywnych i nie powiązanych z żadnymi ugrupowaniami partyjnymi

0 0
ID:2847

szuja

Ja wolę tenis a to był palant.

0 0
ID:2850

elmirek 46

re Maniek nie uzywalem wulgaryzmow jedynie wyrazilem poglad ze nijaki Bolek z pod Wloclawka to burak

0 0
ID:2851

iwo

Elmirek,
pisz spod a nie z pod.natomiast słowo burak napisałeś poprawnie.

0 0
ID:2857

ziom

TVN to stacja komercyjna i mogą pokazywać co im się podoba i jak im się podoba.TO JEST WŁAŚNIE DEMOKRACJA!MAJA PRAWA NADAWCZE,WIĘC NADAJĄ.Stronniczo czy nie mają do tego prawo.A was wszystkim opanowanym przez "święte oburzenie" przypominam o przycisku na pilocie tv, który zmienia program....i problem z głowy.Aha i jeszcze jedno, jak w TVP 1 i 2 za jaśnie oświeconych czasów ,rządu pis-u do programów z debatami politycznymi zapraszali tylko publiczność tzw. pro-kaczki to było suuuper,oklaski na zawołanie....pełen obiektywizm, brawo!

0 0
ID:2880

Krystyna

PIS wygral ? To swiadczy o aktuwnosci naszego kosciola

0 0
ID:3104


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA