Co powstaje na terenie obok jednostki E i ogródków...

Co powstaje na terenie obok jednostki E i ogródków działkowych ? Z tego co widać, to jest to jakiś staw rekreacyjny. Ale co to ma być dokładnie ? Ktoś coś wie, ktoś coś słyszał, ktoś coś widział, ... ?

18 komentarzy

pietreq

Właśnie też o to miałem zamiar zapytać na forum. Co tam będzie?
To jest przy końcu ul. Wiejskiej do pętli jedynki aż do lasu. Dość spory teren, taki nieużytek gdzie są bagna, teraz częściowo zasypane. Kiedy jechałem ulicą blisko lasu zobaczyłem tabliczkę z informacją, że jest to teren prywatny.

1 1
ID:40632

tomasz1

@~pietreq: A no Grządziel junior buduje ponoć.

3 1
ID:40633

andrzej 1954

jeśli mówią prawdę to pana Grządziela

1 1
ID:40634

Pamiętająca

Kiedyś, na tym terenie były bagna, po prostu, była natura.
W porze letniej, wieczorami, można było słuchać żabich koncertów, siedząc na
tarasie.Dzisiaj jest koszmar, nie ma nic, pełna dewastacja. Nikt tego terenu nie
obronił. Nikt nikogo nie ukarał, żadna władza. Co z tego, że wokół swoich domów
ludzie założyli ogródki i ogrody, udając że nie widzą tego, co dzieje za ich
posesjami. To miejsce latami wołało o pomoc, nie doczekało się.

10 3
ID:40637

Włodek

Ten teren podobno kupił p. Grządziel ale nie pamiętam co tam dokładnie ma powstać

0 0
ID:40641

mazurki

@~Pamiętająca: niestety ta natura była bardzo zaśmiecona, czego ludzie tam nie wyrzucali! może wreszcie ktoś uporządkuje ten teren i wcale nie musi to być koszmar, bo wystarczy, że zostawi się część dziko rosnącej zieleni / drzew i krzewów/

5 1
ID:40642

ben Jakov

Rozumiem ból "Pamiętającej" - nie będzie miała biedula gdzie śmieci wyrzucać. Mam nadzieję, że teraz będzie czyściej. Zaś natura nie zna pojęcia "pustka". Mieszkam blisko i mimo "koszmarów" "Pamiętającej" słyszę bażanty i mnóstwo innych ptaków...

8 9
ID:40644

george best

tam powstaje jezioro łabędzie i przyjmują do pracy takze chętni

2 0
ID:40646

donperchino

Kiedyś Grządziel kopił wydaje mi się ze za niewielkie pieniądze, bo przecież bagna. Teraz piachu z autostrady nawiozą i wartość terenu "trochę" podskoczyła. Interes dobry, ale to moje zdanie.

8 2
ID:40647

ben Jakov

Dałeś "donperchino" przepiekny przykład naszej polskiej, czystej zawiści bezinteresownej. Brawo!

3 8
ID:40654

donperchino

@~ben Jakov: Tylko piszę, że facet zrobił dobry interes, zresztą nie pierwszy w swoi życiu. Nie wiem gdzie Ty zawiść widzisz. To nie było ironiczne tylko pisałem jak myślałem.

5 0
ID:40659

Łabądź

Za łabędzia można tam robić ? Ile płacą netto za godzinę, wymagana biegła znajomość angielskiego i czy praca na zmiany ?

5 0
ID:40661

wieśniak

O ile wiem to jest teren M..... a nie Grządziela.

1 0
ID:40669

amityr

A ja słyszałem ,że będzie tam przeniesione jezioro Łuba. A na miejscu jeziora ma powstać kopalnia unikatowego torfu leczniczego i obok zakłady jego przerobu na różne maści opracowane przez prf. Tołpę.Podobną inwestycję przeprowadzono w Zielonogórskim przez syna jednego z czerwoną krymką.

1 2
ID:40690

antydziałkowiec

@amityr: Na miejscu jezora po jego przeniesieniu powstana bloki ...tak jak w filmie z czasów socjalizmu realnego ....a ,,dokonają'' tego dyrektorzy -spadochroniarze ...

0 3
ID:40705

amityr

@~wieśniak:
A ten M ...,to nasz biskup?Podkupił Grządziela ?

2 0
ID:40713

wieśniak

M... to nie biskup. Napisałem pełne nazwisko ale admin zostawił tylko M. To ten sam do którego należały tereny pod całą jednostką E i o ile wiem to się ich nie wyzbył.

1 0
ID:40733

tiaa

a wystraczy troszkę poszukać wejść na skysrpaercity albo na BiP Włocławek i odrazu znajdziecie że Pan Grządziel wystąpił jakiś czas temu o pozwolenie na stworzenie stawu rekreacyjnego. Widocznie pozwolenie dostał i oby stworzył tam coś ciekawego ;) Oby tlyko odszedł od pałacykowych klimatów i nie było jak z osiedlem bursztynowym

3 0
ID:40805


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA