Uwaga -pracuś Marcinkiewicz prywatyzuje dla Żyda polskie...

Uwaga -pracuś Marcinkiewicz prywatyzuje dla Żyda polskie elektrownie -Kawka i Różewicz przy takich spektaklach to to małe piwo-kto na to pozwala?

25 komentarzy

IZRAEL

Ty Władziu masz jakiś problem z Żydami?Czy z sobą?

0 0
ID:2838

władysław polak

Nie lubię zapachu czosnku.....

0 0
ID:2839

Egotec

ŻYDZI JUŻ SIĘ "PALĄ" DO TEJ PRYWATYZACJI.

0 0
ID:2842

pazdzioch

ja tez nie lubie tego zapachu

0 0
ID:2843

pazdzioch

administrator powinien bardziej zwracac uwage na antysemickie komentarze

0 0
ID:2845

szuja

Jeżeli mogę się wtrącić,to nie ma tu atysemityzmu. Ja np. też nie lubię żydów.Nie zajmą się swoimi cmentarzami ale jak gdzieś jest 0.5cm kw gruntu to już im daj.A co żydzi wyprawiaja w Kazimierzu Dolnym to się w pale nie mieści.Z drogi bo żyd idzie.

0 0
ID:2849

pazdzioch

teraz juz nie :),kazdy wie o co chodzi ale nie mozna mowic glosno zeby nie prowokowac konfliktu. Tak juz jest w calym swiecie

0 0
ID:2852

ewa

tak Was boli ,że Wasz Pan i Najjaśniejsza Panienka byli Żydami ?
A na marginesie,to przypomnę ,że czosnek to bardzo pożyteczne warzywo,towarzyszące człowiekowi od wielu tysiącleci.
A po drugie to zapach czosnku jest przyjemny w stosunku do cuchnących ,niemytych i "niewypranych" ludzi jeżdżących brudnymi, również, autobusami włocławskiej komunikacji miejskiej.

0 0
ID:2855

pazdzioch

i tu sie mylisz ewo, Jezus jest Bogiem zrodzonym z niepokalanego poczecia (wiec nie moze byc zydem) zas Maryja to
Galilejka z Nazaretu :) pozdrawiam wielbicielke czosnku

0 0
ID:2861

władysław polak

Czosnku z Wiarą się nie miesza ,a z przekrętami starozakonnych nawet historia poradzić sobie nie może,i współczesność to potwierdza-mimo iż Szewak zaprzecza jak może....

0 0
ID:2862

Red Guy

Tak pazdzioch ale widzisz. Zgodnie z przyjętą, nawet przez Hitlera, tradycją to Żydem się jest po matce. Bo to ona nosi dziecko pod sercem i z jej krwi jest dziecko. Nie jestem fachowcem w kwestii wierzeń itp. ale tego akurat jestem pewien. Co do Nazaretu to biblia podaje, że tam mieszkała, natomiast pochodziła z plemienia Judy i była potomkinią Dawida, więc przykro mi bardzo, ale zgodnie z tradycją i jej pochodzeniem Jezus był Żydem.

0 0
ID:2865

Red Guy

Acha, jeszcze jedno. Jezus jest synem Bożym, a nie Bogiem.

0 0
ID:2866

AntekKowalski

Do ewy i Red Guja- macie całkowitą rację.A co do smrodu w autobusach,to najgorsze co może być,to niedomyty palacz który rzuca peta pod autobus i do niego wsiada.Z ust ma taki wyziew jak skunks z pod ogona.

0 0
ID:2867

pazdzioch

nie moge sie z tym zgodzic, cyt"Z rasowego punktu widzenia trudno jest właściwie uważać Marię za Żydówkę. W swej kulturze i wierze była Żydówką, ale w cechach dziedzicznych była raczej mieszanką krwi syryjskiej, hetyckiej, fenickiej, greckiej i egipskiej – jej dziedzictwo rasowe było znacznie szersze niż Józefa.", a co do drugiego to Tak Jezus jest synem Bozym ale tez Bogiem, nie zapominaj ze trojca swieta to Bog ojciec, syn Bozy i Duch Swiety.

0 0
ID:2869

pazdzioch

red gayu, Bog nie jest czlowiekiem wiec nie moze byc ani zydem ani polakiem ani nawet komuchem

0 0
ID:2870

Red Guy

pazdzioch tylko, że nie bierzesz pod uwagę historii, a samą biblie. Tak zgadzam się, utarło się w wierze katolickiej, że Jezus jest Bogiem i naciągając tą tezę można powiedzieć, że w związku z tym to nie w sumie nie ma on żadnej narodowości. Jednak z punktu widzenia historycznego Jezus był prorokiem i Żydem. Pytanie brzmi teraz czy chcemy patrzeć na to tylko od strony samej religii, czy połączyć religię i historię, co zresztą robią niektórzy księża-naukowcy/historycy.
A tak już zupełnie na marginesie to jeśli założymy, że był tym Żydem to co z tego? Chyba liczy się co robił, a nie kim był tak właściwie. Takie podejście myślę, że powinni prezentować zarówno katolicy jak i historycy/naukowcy. Niezależnie od koloru skóry, wyznania, płci, czy nawet orientacji seksualnej, to chyba powinno się liczyć to jakim kto jest człowiekiem przy jego ocenie, i tak ogólnie.

0 0
ID:2871

pazdzioch

twierdzac ze Jezus jest Zydem podwazasz wiare Katolicka, to ze Jezus jest Bogiem i to ze zostal niepokalanie poczety

0 0
ID:2872

szuja

Ludzie to dlaczego obecny Papież mówi ,że popiera teorię Darwina.Jeszcze jedno dlaczego mówi się na papieża święty, jak nawet jeszcze nie został beatyfikowany.No i ostatnia rzecz jak to jest z tym ojcem.Mnie się wydaje ,że tylko jest Bóg Ojciec.

0 0
ID:2873

pazdzioch

Oj Wy ludzie malej wiary, w bozki typu Rudzielec wierzycie i w moc ich cudow a odrzucacie wiare w Boga.
Dokladnie nie wiem dlaczego na papieza mowi sie sw., nie jestem ksiedzem:) ale chyba dlatego ze jest nastepca sw.Piotra.A moze jest tu jakis ksiadz to by wyjasnil dokladniej?

0 0
ID:2876

Red Guy

W związku z tym katoliku musisz mnie ukamienować tak? Mam wrażenie, że jedyny co wyczytałeś w moim poście to, że Jezus był Żydem, ale już tego, że wydaje mi się nieważne kim był, bo ważniejsze jest co robił to już nie doczytałeś. Jako katolik chyba sam powinnieneś wiedzieć, że liczy się to co człowiek nosi w sercu, a nie w dowodzie osobistym lub paszporcie.

0 0
ID:2883

pazdzioch

nie wiem o co Ci chodzi, napisalem jedynie ze Jezus nie jest Zydem a Bogiem, poza tym ta dyskusja nie jest temat.

0 0
ID:2886

cowboy

Jezus był zwykłym Żydem a nie żadnym bogiem. BOGA NIE MA!!!

0 0
ID:2887

ehhhh

a skąd wiesz ze wogole ktoś taki był ?

0 0
ID:2890

do cowboy

a moze Ciebie tez nie ma ?

0 0
ID:2891

2 kowboj

uch ależ to było filozoficzne...

0 0
ID:2893


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA