Dzisiaj miało miejsce pierwsze starcie w sprawie porządku...

Dzisiaj miało miejsce pierwsze starcie w sprawie porządku na parkingu przy Kauflandzie.
Oto jego przebieg.
1. Pani z Biura Obsługi Klienta mówi, że to nie ich parking lecz miejski. Proponuje bym zadzwonił do Straży Miejsckiej
2. Pan ze Straży miejskiej stwierdza, że Pani z BOK jak ZAWSZE „ rżnie głupa „ ( to moje stwierdzenie ) bo dobrze wie, że zarządcą Parkingu jest Kaufland
3. Wracam do Pani z BOK-u. Pani znów udaje nic nie wiedząca ( pojawia się na jej twarzy lekki uśmiech czym mnie denerwuje ) i odsyła do firmy z Warszawy do której należy część nieruchomości.
4. Dzwonie do Warszawy. Upewniam się, że Pani robi ze mnie durnia i wracam do Pani z BOK-u. Żądam kontaktu z zarzadcą parkingu. Tu Pani kieruje mnie do pracownika technicznego ( hahahahahah ). Wymieniamy kilka zdań na temat porządku. Pan wyjaśnia mi, że musieli by pisac pisma za każdym razem z prośbą o interwencję. Radzę mu by tak zrobili i że po tygodniu interwencji straży miejskiej lub policji problemu ze żle zaparkowanymi autami, by nie było.
5. Stanęło na tym, że dzwonie do Zarządu Kaufland we Wrocławiu 071 377 01 00. Tu trafiam do osoby odpowiedzialnej za zarządzanie nieruchomościami. Rozmawiamy kilka minut. Pani postara się coś z tym fantem zrobić. Podaj swój numer telefonu i proszę by poinformowała mnie o tym w jaki sposób załatwiła sprawę.

Ps. Nadal będę męczył centralę. O Pani z BOK-u nie będę się wiecej wypowiadał.
Jak nie pomoże to będę nękał Straż Pożarną informując, że ludzie tarasują drogi przeciwpożarowe.

4 komentarze

bardzo dobrze

bravo ! popieram ta akcje ! ja tez tak zrobilam tylko z braku czasu skonczylo sie na rozmowie ze straza, i dokladnie tak jest jak piszesz, kaufland jest wlasnoscia parkingu, nie darujmy im tego ! prosze pomyslec co bedzie jesli za chwile powstanie galeria i to bedzie wspolny parking. jestem za zbieraniem podpisow a razie tv szuka sensacji i nasztraszymy ich niech wiedza ze nalezy szanowac klienta.

0 0
ID:2858

włocławianka

Facet wyluzuj! Ja już dawno przyzwyczaiłam się, że nikt nic nie wie, zresztą i tak nic nie załatwisz, tylko nerwy stracisz. Życzę jednak powodzenia:)

0 0
ID:2859

dawny klient

gratuluje !!! jutro zadzwonie do centrali Kauflandu i powiem im, ze recepcja w Kaufladzie jest nieuprzejma i pogardliwie traktuje klientów, kłamie. Mi też to się zdarzyło, mówiłem im 2 razy z tym parkingiem, teraz już nie jeżdzem do Kauflandu, kiedys jak ta akcja byla ze czekasz 5 minut a kasy nie wszystkie otwarte to placa, ja stalem ponad 16 minut i ta z recepcji zanim d... ruszyla, zastanawiala sie a ja mowie to zdjac to klamstwo i nie placic, albo placic. I wielce oburzona dala 5 zlotych. Straszny jest ten sklep, wiele zalezy od recepcji, gdyby tam byly mile osoby, to nawet najwiekszy burdel mozna przezyc, a tam wielka "pani typu czego". Dzwonie jutro do Centrali, zglaszam uwagi na temat tych pan, bo wiecie co, wlasnie to tak jest, ktos was upodli a MY potem sie boimy o swoj interes zadbac, nie mozna tak robic, musiny byc CZYNNI.

0 0
ID:2860

podmiot

bo gdyby każdy zwracał uwagę na nieprawidłowości to by nie było takiego burdelu i to nie tylko tu, ale i wszędzie! ludzie nauczyli by się porządku, obsługa klijenta starałaby się a tak powszechny " TU MI WISI sm"! nikt nie wierzy, że można coś zmienić, bo to prawda jeśli jednostka będzie walczyć! ale jak każdy klijent, zwrócił by uwagę i na sprawę parkingu, i na sprawę otwartych (czy raczej zamkniętych ) kas TO NIE BYŁOBY TEGO BURDELU!!!!!
ja też jestem zdania : BĄDŻMY CZYNNI!!!!!!!

0 0
ID:2864


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA