Posłuchałem dzisiaj taką rozmowe we "Wzorcowni". " musze...

Posłuchałem dzisiaj taką rozmowe we "Wzorcowni". " musze jeszcze zamówić wizyte u kosmetyczki dla Kingi no bo wiesz komunia i trzeba zrobić próbny makijaż no i wiesz ciut opalenizny żeby ładnie ta biel sukienki odbijała" koniec cytatu. Zbaraniałem! O co w tym chodzi? I jak to się ma do tych różnych wpisów o bezrobociu w mieście o tej biedzie?Czy nadal pokutuje w tym kraju zasada"zastaw się a postaw się"?Komu i czemu ma to wszystko służyć?

16 komentarzy

rollnick

Teraz pokazałeś w jaki sposób rodzą się w twojej głowie, te chore myśli.
Na podstawie jednego przypadku oceniasz sytuację całego społeczeństwa.
Nie znasz tych ludzi i nic nie wiesz o tej rodzinie, a może ich akurat stać na korzystanie z takich usług. Pomyślałeś o tym?
Bezrobocie nie jest 100 procentowe, więc o co ci chodzi?

16 5
ID:41199

xyz

To widocznie spotkałeś czystą galeriankę

13 1
ID:41202

ben Jakov

Czysta, bezinteresowna zawiść trzyma się w społeczeństwie dobrze. Mnie np. śmieszą ośmiolatki w półfrakach, przebrani za małych kelnerów, ale staram się tego nie zauważać

8 4
ID:41206

~LALA20

popieram@ozon
Ta dziewczynka zdaje sobie sprawę z tego, co czyni w tym temacie jej mama. W
przyszłości, dla swej córki będzie chciała jeszcze lepiej, bardziej bogato i szałowo.
Być może, Św. Sakrament Komunii jej córka otrzyma na pokładzie samolotu, który
będzie zmierzał na Karaiby?. My Polacy, jesteśmy dziwnym narodem, w każdej
dziedzinie życia.

10 1
ID:41211

ANDZIA

Siedzę czytam myślę i sama nie wiem co o tym sądzić . Gdy moja córka szła do pierwszej komunii to tego nie było przecież te dzieci w tych białych sukienkach wyglądają jak aniołki po co to upiększać ,żeby tylko to ''upiększanie'' nie przyniosło odwrotnego efektu

7 0
ID:41214

Stacha

Polak musi pokazać na co go stać- a później jest . problem ze spłatą kredytów.Matki przesadzają niech dziewczynka wygląda naturalnie jeszcze zdąży i przyjdzie czas na makijaż.

9 0
ID:41218

Melancholik

Ozon na podstawie jednej rozmowy wnioskuje że nie ma bezrobocia we włocławku buhehehe na takich ludzi po prostu szkoda nawijki.

7 4
ID:41221

bebe

Mama nie mogla tak fantazjowac j w swoim pokoleniu to teraz przelewa swoje ulomnosci na corke czemu niektorzy robia wszystko na sile

5 0
ID:41223

Woytek

a gdzie w tym wszystkim jest Jezus? Jaki jest sens I-ej komunii świętej?

8 0
ID:41224

ozon

No właśnie w tym problem czy BYĆ czy MIEĆ i wyrażnie widać że raczej stawia się na to drugie> A tak na marginesie to jakoś dziwnie w bankach rozpoczął sie ruch dot. szybkich tzw "komunijnych kredytów"....To co usłyszałem to raczej nie wyjątek a akcent dotyczy nie czy stać kogoś czy nie TYLKO PO CO TO ROBIĆ?O co chodzi ? sakrament czy komercja? To tak po polsku i Panu Bogu świeczke i diabłu ogarek ...

7 2
ID:41228

kat

A czego można się spodziewać po klientce szwendającej się do południa po wzorcowni???

8 2
ID:41229

Arleta Smolińska

Czy ty słyszysz co ty mówisz lekka opalenizna i próbny makijaż i wizyta u kosmetyczki to jest zupełna rozpusta ja rozumię fryzjer ale cała reszta to woła o pomste do nieba a potem dopiero takie głupoty przychądzą do głowy .Jezuu 9 latce próbny makijaż i i solarium szok!!!!!!!

12 2
ID:41232

Raport

...Coraz większy przepych na wierzchu...coraz większa pustka w środku...

8 0
ID:41246

szuja

Co zostanie z tej bieli za 6-7 lat.Może nowa galerianka.

4 1
ID:41274

Johan

@ozon- Ty nie podsłuchuj, bo zwerbowany zostaniesz do TVNieprawdy ,tam są spece od podsłuchiwania i nagrywania na dyktafon. Jak na dzień dzisiejszy prym wiedzie Maciej Knapik ,ale masz ogromne szanse zaistnieć w TVN,a daj Boże że Knapika wyrzucą na bruk i staniesz przy boku Morozowskiego i będziecie razem prowadzić program Tak Jest ,POwodzenia @ozon POwodzenia!

3 6
ID:41279

ozon

A myślałem że jednak walc Ci w duszy gra a nie takie tandetne "disco polo" ale cóż z gustem tak jak z biustem -albo się go ma albo nie. Mam tak dobrą prace i kase ,że praca w TVN mnie nie rajcuje ale schlebia mi to co napisałeś.

0 1
ID:41325


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA