NBP -uczy księży ekonomii za darmo [ za pieniądze swych...

NBP -uczy księży ekonomii za darmo [ za pieniądze swych klientów],tego uważam że akurat księży nie trzeba uczyć, wystarczy popatrzeć na ich posiadłości,uczyć wini ludzi,nie wierzę że księża będą uczyć swych podatników, dla człowieka żyjącego w Polsce jest to co najmniej śmieszne..

12 komentarzy

Adamcio

A ile to kobito masz pieniędzy na koncie w NBP,że tak narzekasz.Z tego co wiem,a to jest 100%prawda,NBP nie jet bankiem w którym ktoś ma swoje oszczędności !!!Więc Mario - takie ładne imię, na pewno dostałaś je w kościele na chrzcie od rodziców i księdza!!!- nie pisz pierdół tylko prawdę albo wcale nie zabieraj głosu.

0 0
ID:2899

Maria

Adamiko- chyba Cię uraziłam,albo Twoją religijność, nie miałam tego zamiaru, ale nie ustosunkowałeś się do tematu, czy należy ich szkolić i za czyje pieniądze..

0 0
ID:2902

szuja

Adamcio,na pewno to Kościół kroi Polskę, co roku na 5 mld PLN.Mało włości już odebrał.Teraz na tych włościach na chwałę Boga będą sadzić rajskie ogrody . Ha,ha,ha.

0 0
ID:2905

pazdzioch

nie wiem skad tyle u was nienawisci do kosciola? wszyskie koscielne majatki(koscily,bazyliki, szkoly itp) sa bardzo dobrze zarzadzane i zagospodarowane, poza tym w kosciele nie uczy sie niczego zlego, jesli bedzie mozliwe to moje dziecko bedzie chodzilo do Dlugosza.

0 0
ID:2907

adamcio

Mario.Nie uraziłaś mnie ani mojej religijności.Tylko nie odpowiedziałaś na moje pytanie.Więc ODPOWIEDZ na nie.A co do"szuji"Już sam jego nick o nim świadczy.Ale nie dziwię się.Wychowywany przez "szkołę"gdzie nie mógł pleść głupot ,bity przez księdza na lekcji religii.Po prostu-trudne miał dzieciństwo.No ale mu wybaczam jego zacietrzewienie.Podobno każdy ma prawo do wypowiedzi,bo podobno jak twierdzi-jest demo-kracja.

0 0
ID:2910

szuja

No i na co księżom takie latyfundia????
Adamcio-NA PEWNO to będziesz zawsze płacił podatki i umrzesz. To jest wszystko jeśli chodzi o stwierdzenia -na pewno.Księża nie uczą religii i nie wiedziałem ,że biją. No chyba konie.Ha,ha,ha

0 0
ID:2911

władysław polak

A kto głosi że,,BŁOGOSŁAWIENI UBODZY'' , a gdzie głoszona przypowieść o ,,uchu igielnym''-chyba ze są trzy prawdy... ????

0 0
ID:2913

Krystyna

Ksiezy nie trzeba uczyc. To wysokiej rangi przedsiebiorcy. W porownianiu z kosciolem we Francji w Polsce sa ksieza bardzo bogaci. Zreszta tam brakuje ksiezy. Sa ksieza, ktorzy pracuja w zakladach, jada do kosciola (niektorzy) na rowerach, albo przmieszczaja sie tanimi samochodami. A w Polsce ? Bez komentarza...

0 0
ID:2914

szuja

A w Polsce tylko jeden księdz jeździ na rowerze. Jakiś nawiedzony detektyw w jeszcze bardziej nawiedzonym serialu.Na dodatek z przygłupawym oficerem policji.Można było zrobić odwrotnie i była by ładna komedia.

0 0
ID:2921

bbc

Maria ma rację ,wprawdzie NBP nie jest tak jak w PRL-u bankiem w dosłownym znaczeniu,ale jest instytucją państwową
sprawującą m.in. nadzór bankowy nad całym rynkiem bankowym w Polsce i z tego tytułu czerpie również korzyści z których to opłaca kursy ekonomii dla duchowieństwa rzym.- katolickiego .CZYLI MOŻNA RÓWNIEŻ POWIEDZIEĆ ,ŻE CZYNI TO Z NASZYCH PIENIĘDZY .Gdyby jednak Episkopat zlecił NBP przeprowadzenie ,za odpłatnością,takich kursów dla swoich funkcjonariuszy ,no to byłoby wszystko ok.
Na marginesie dodam,iż Adamcio i Pażdzioch to chyba z jednego łona wyskoczyli,takie odnoszę wrażenie .

0 0
ID:2923

pazdzioch

zawsze lepiej niz z tego samego co ty:)

0 0
ID:2926

obser

Ludzie!!! Przecież od dawien dawna tak jest, że gdy wokół wszystko się wali, kościół zawsze przetrwa,a nawet wzmocni się, podczas gdy wiernych ubędzie. Stąd wcale mnie nie dziwi, że edukują się ekonomicznie w czasach narastającego kryzysu.

0 0
ID:2939


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA