Dziś widziałem kilku debili na motorach typu cross.Za nic...

Dziś widziałem kilku debili na motorach typu cross.Za nic mają znaki informujące że od jeziora czarnego w stronę jeziora wikaryjskiego jest droga dla rowerów.Jechali sobie tą drogą i nie przejmowali się czy znajdują się tam prawidłowo jadący rowerzyści.Czy policja jest w stanie ustalić tożsamość tych niepoważnych typków którzy za nic mają czyjeś życie i zdrowie.

7 komentarzy

władysław polak

Zgadza się ,a w tym samym czasie suszarki w krzaczkach ....

0 0
ID:2933

Spacerowiczka

To prawda,policjanci czają się na kierowców samochodów a za ich plecami przemykają ci potencjalni mordercy na drodze dla rowerów.Nie widziałam jeszcze na żadnym z tych motorów tablicy rejestracyjnej a przecież poruszają się też po drogach publicznych.Czas na to żeby ktoś z KMP Włocławek zainteresował się tymi typkami.

0 0
ID:2936

AntekKowalski

Niedziela 12,30.Takich dwóch matołów zryło brzeg Wikaryjskiego ,że można by było młody las w tych koleinach sadzić

0 0
ID:2937

Zwiastun

Najszybciej pewnie zareaguje jakiś kłusownik maniak.Wkurzy się że płoszą mu zwierzynę i rozwiesi druciki pomiędzy drzewami na wysokości głów tych motorkowych palantów.Może wtedy policja będzie interweniowała.

0 0
ID:2944

OBSERVER

Jeźdźcy bez głów :) może TVP zainteresuje się nakręceniem filmu. Western pod Włocławkiem,tego jeszcze nie grali.Swoją drogą pomijając drastyczny i zakazany pomysł z drutem rozciągniętym pomiędzy drzewami to ci motocykliści według mnie i tak już teraz poruszają się bez głowy.

0 0
ID:2948

Mareczek23432

Tez bym szalal jak bym mial takiego quada

0 0
ID:2973

Kierowca

Mareczek,tu nie chodzi o szaleństwa na quadach. Tutaj chodzi o bezpieczeństwo ludzi którzy idą sobie na spacer do lasu czy też poruszają się rowerem po drodze oznakowanej jako droga rowerowa.Zarówno crossy jak i quady są pojazdami silnikowymi i nie mogą ot tak swobodnie poruszać się po drogach leśnych.Mam nadzieję że odpowiednie służby wezmą się za rozwiązanie tego problemu jak najszybciej bo zbliża się wiosna i coraz więcej ludzi będzie można spotkać na drogach leśnych i trasach rowerowych.

0 0
ID:2982


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA