Wlaśnie czytam, że jest alternatywa dla korzystających z...

Wlaśnie czytam, że jest alternatywa dla korzystających z S... : Aero2. Firma gwarantuje bezpłatny dostęp do internetu, jedyne koszty to 20 zł za wydanie karty. Oczywiście prędkość jest ograniczona, ale na przeglądanie stronek powinno wystarczyć. Czy ktoś już korzystał z usług tej firmy???

8 komentarzy

Tata

Poczytaj "To jaki on jest darmowy, jak trzeba do niego dedykowanego sprzętu? Kolejne, krowa nać, oszustwo Solorza! I gruba kasa z naszych (podatników) pieniędzy. To już chyba standard: Polsat naziemny = szit, Polsat z satelity = szit, tematyka i jakość oraz poziom aŁtorów Grupy Polsat = szit. I teraz jeszcze "darmowy" net, za który zapłacisz wygórowaną ceną dedykowanego sprzętu. Tfu!"

8 1
ID:41573

zxxc

@~Tata: większość modemów daje się pod to skonfigurować, na stronie jest lista które na pewno działają. Jak już odpalić to chodzi.

6 1
ID:41575

antydziałkowiec

W czasach gdy w starej unii internet JEST BEZPŁATNY lub promocyjny za przysłowiowe 1Euro -w polsce bulimy za neta jak za luksus ale ....przed wyborami sepleniąca geba obiecywała bezpłatny internet dla wszystkich Polaków !!!!!.Gęba sepleni nadal tylko nie na ten temat , a Polacy jak zwykle- po głosowaniu zostali na ...lodzie -po raz kolejny ....

3 3
ID:41580

Aero2

Matko Boska, Tata, ktoś Ci każe to kupywać???? Ktoś tu pytał o Twoje doświadczenia z Polsatem??? Bo mnie się wydaje, że pyam o INTERNET. I N T E R N E T ! Masz go? Oszukali Cię w związku z zakupem tego konkretnego produktu??Nie masz nic do powiedzenia to milcz, a nie zaśmiecasz forum żalami!

3 2
ID:41581

Aero2

Jednak już mnie nie interesuje internet. Przerzucam się na oglądanie telewizji czarno-białej. Oldschool rządzi.

2 2
ID:41584

Typ

~Aero2, uprawiasz ukrytą kryptoreklamę. Najpierw zadajesz naiwne pytanie, a potem plujesz na niezadowolonych. Poczytaj w necie opinie o Aero2, do tego nie jest potrzebny ten portal.

3 1
ID:41585

Aero2

Typ - a co jest dziwnego w pytaniu "czy ktoś już korzystał"? Bo nie bardzo rozumiem. Nie obchodzi mnie opluwanie władzy i marudzenie jaki to świat jest niedobry - konkret za konkret.
Co do wpisu, że przerzucam się na czarno-białą tv to nie mój wpis, ktoś się podszywa. Bardzo śmieszne ;)

1 1
ID:41603

serwis gsm

Aero2 internet do stron oglądania wysyłania emalii gadu gadu Skype rewelacja wszystko działa pozdrawiam

0 0
ID:58422


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA