Szanowny p. Forsmark. Ma Pan ładne pociągnięcia po...

Szanowny p. Forsmark.
Ma Pan ładne pociągnięcia po klawiaturze. Jestem więc bardzo ciekawy co Pan napisze o polityce gospodarczej p. Tuska. Z przyjemnością zapoznam się z Pana opinią. Wszak jest Pan /jak się domyślam/ zwolennikiem tego bałaganu jaki panuje obecnie, a który nam tak cierpliwie i długo przygotowywał ,będąc w opozycji.Kawa na ławę.
wyrazy szacunku.

26 komentarzy

pazdzich

Ja uwazam za skandaliczna wypowiedz ministra Rostowskiego na szczycie gospodarczym ze Polska nie potrzebuje unijnej pomocy poniewarz ma silna gospodarke, silniejsza nawet niz Irlandia czy Grecja. SKANDAL!!!!!!!!!!!

0 0
ID:2940

forsmark

Dlaczego bałaganu?

0 0
ID:2942

szuja

Rozumiem, dla jaśnie oświeconego Pana obecna sytuacja gospodarcza kraju jest wzorem do naśladowanie przez opozycję w przypadku objęcia steru ,ledwo dryfującego okrętu. Proszę nie odbijać piłeczki.

0 0
ID:2945

forsmark

Kryzys, który i nas dopadł nie jest winą tego rządu.A czy ten rząd sobie poradzi?Nie wiem.Gdybym wiedział,to pewnie dostałbym Nobla z ekonomii.Nie ma co się wyzłośliwiać,poczekajmy trochę na efekty.

0 0
ID:2950

pazdzioch

zaraz ,zaraz mial byc cud a co jest plagi egipskie, od czasu wygranych przez rudzielca wyborow gielda leci na leb na szyje
inwestorzy sie wycofuja wiec mi nie mow ze wygrana po nie ma z tym nic wspolnego

0 0
ID:2951

kuba

fakt, obecny kryzys nie jest wynikiem działań tego rządu, ani żadnego poprzedniego. Jednak obecny rząd mógł złagodzić jego skutki, gdyby w odpowiednim czasie panowie wzięli się do roboty. Tymczasem Tusk i Rostkowski z uporem maniaka, jeszcze w listopadzie twierdzili, że skutków kryzysu nasz kraj nie odczuje. No i mamy...

0 0
ID:2953

zxxc

Gospodarka staje bo kryzys jest wszędzie, to co robił Tusk to nie siał paniki, dlatego u nas zaczęło się z opóźnieniem w porównaniu do reszty regionu. A spadki giełdy to w 70% właśnie efekty spowolnienia w całej europie a pozostałe 30% to spekulacje na walucie. Gdyby PIS za tłustych lat powalczył o euro to skoki walut w regionie mielibyśmy w d*pie - a tak płać i płacz. Duże hurtownie i importerzy wszelkiego sprzętu rozliczają się w euro i usd, kurs skoczył, ceny skoczyły a ty zarabiasz tyle samo i miej pretensje nie do PO a do PISu.

I bez pieprzenia, że PIS by sobie dał teraz lepiej rade. Nie dał by. PIS to jest władza dla samej władzy. W PO mimo, że jak wszyscy politycy kłamią to nie bawią się w Orwella i nie wymyślają szarych sieci i nie szpiegują obywateli.

Nie jestem za PO, a wygrało tylko dlatego, że to było "mniejsze zło".

0 0
ID:2954

romek

do zxxc nie jestes za PO ale za czerwonymi a to jest najgorsze zlo!!!

0 0
ID:2955

zxxc

Romek daj żyć. Jakie czerwone? No wmawiaj mi jeszcze. Nie ma w tej chwili na szeroko rozumianej "scenie" politycznej partii, której poglądy mógłbym utożsamiać ze swoimi. A PO wygrało bo PIS robił szopki, Ziobro sceny i 3 konferencje dziennie, Giertych ministrem edukacji.. No ludzie.. Proszę was.

Mnie generalnie przeraża fanatyzm polityczny. Nie rozumiem i bardzo możliwe, że nie zrozumiem dlaczego można ubliżać sobie przez mniej lub bardziej zakłamanych idiotów najczęściej będących u koryta z przypadku.

A jeżdżenie w ten sposób po PO jest trochę niesmaczne szczególnie, że w alternatywie przedstawiacie PIS jako zbawicieli świata. Uwłacza to mojej inteligencji.

0 0
ID:2956

szuja

zxxc napisałcyt...Uwłacza to mojej inteligencji...koniec cyt i postu. Może byś dokładniej wytłumaczył o co Ci własciwie chodzi? Bo na forsmarku całkiem się zawiodłem.

0 0
ID:2957

szuja

Forsmark zachowujesz się jak smark. Co Ty mi to bajerujesz o kryzysie. Przecież ja Cię nic o kryzys ogólnoświatowy ,ani o jego wpływ na twój um nie pytałem.A tak Ci poprzednio ładnie szło.Mogę Ci pomóc.Wszystko w Polsce teraz zależy od tego jak się ma gospodarka w Niemczech. Przed tym były wytyczne z Moskwy a teraz z Berlina. Dalej powinieneś już dokończyć........

0 0
ID:2958

romek

zebys sie jeszcze interesowal polityka i wiedzial o co chodzi w tych szopkach to rozumiem ale ty powielasz propagande TVN, smutna pryszczata prawda :(

0 0
ID:2959

zxxc

Szuja -> Wydaje mi się, że napisałem wszystko co chciałem. Dla mnie oba te ugrupowania zaczynające się na literę P są siebie warte. Niemniej PIS nagrabił sobie w moich oczach znacznie bardziej (np. tymi panami na G, L i Z). Bo POmimo, że PO jest momentami nieporadne, to decyzje i słowa są wyważone w znakomitej większości. A nie, że "oni stali tam gdzie stało zomo". Jak poważni ludzie, którzy ponoć prawem się parają z racji wykształcenia mogą używać takich sformułowań? Przecież to jawne podkładanie się, a potem zdziwieni, że wybory przegrali. Cyrk dla plebsu. Przepraszam ale ja podziękuję.

Romek -> tak, masz rację. Tak samo jak PIS. PO też ma rację. SLD też mogę przyznać rację. Partii Kobiet i Partii Piratów również. Oni wszyscy posiadają monopol na prawdę. Rozumiem, że ty najlepiej potrafisz oddzielić co jest jedynie słuszną prawdą. Napiszę jeszcze raz bo widzę, że zniżka w Vision Ex. jeszcze za mała żebyś spokojnie doczytał - nie ma partii politycznej na aktualnej "scenie" cyrkowej/politycznej, z którą mógłbym utożsamić swoje poglądy. Uważam też, że nie poważne jest jeżdżenie po obecnie rządzącej partii argumentami, którym ta poprzednia partia (ponoć lepsza) nie była by w stanie sprostać. I daruj sobie wycieczki prywatne.

0 0
ID:2960

AntekKowalski

Do zxxc-całkowicie podzielam Twoje poglądy.Wobec naszej obecnej sytuacji politycznej i gospodarczej, nie można tego lepiej ująć.Brawo!

0 0
ID:2961

romek

buhahahhahahhahaha, znaczy sie dzilacze PO maja wywarzone i odpowiedzialne wypowiedzi ahahhahhahhhaha szczegulnie panowie czuma,palikot,komorowski,NIESIOLOWSKI czy chocby sam rudzielec, czlowieku jesli tylko raz dziennie ogladasz tylko TVN24 to prosze nie wypowiadaj sie na tematy polityczne a udaj sie lepiej do dermatologa a zaraz POzniej do okulisty :)

0 0
ID:2962

zxxc

Romek -> rozumiem przez Twoją wypowiedź, że na polityce zjadłeś zęby. Nie napisałem, że w PO też nie ma idiotów. Napisałem jedynie, że to co robią - robią mniej nieudolnie niż poprzednicy, ale na mój szacunek to im się nie uda raczej zapracować (raczej - bo wciąż rządzą). A do Twojej informacji - tak - posiadam Tv (skromny bo 22 cale, ale posiadam też łącznie chyba kolo 6 polskojęzycznych kanałów informacyjnych i ten, na który zerkam częściej to Polsat News. Więc przykro mi nie trafiłeś. Ale i tak zaraz pewnie znajdziesz jakiś argument mieszający tą stację z błotem :) Prawda?

0 0
ID:2963

romek

mniej nieudolnie? to mi powidz co do tej pory zrobili politycy PO?uratowali polaka w pakistanie?znalezli cialo?bezrobocie spada?pkb rosnie?podatek liniowy?walcza z korupcja czy wspieraja kolesi?zebrali dowody w sprawie naciskow?ulatwili otwieranie firm?CZY TO PANSTWO JEST PRZYJAZNE?DLA KOGO?ZYJE SIE LEPIEJ?KOMU? :)

0 0
ID:2966

zxxc

Czyli wg. Ciebie poprzedni rząd zrobił więcej? Uratował by polaka? Odzyskał ciało? Oparł by się kryzysowi? Zapobiegł by spekulacji złotówką? Bo mi się wydaje, że to raczej czynniki, na które nie bardzo jakikolwiek rząd miałby wpływ... Co innego podatek liniowy który wyhamować musiał przez PSL, brak reformy zusu/krusu i nadal wszechobecna biurokracja. Ale ich ocenimy przy kolejnych wyborach. Tych poprzednich już rozliczono z ich obietnic.

0 0
ID:2968

romek

najlepiej powiedziec ze sie nia ma na nic wplywu:)obiecywac cuda a dawac g...o w pazlotku i bronic skorumpowanych kolegow

0 0
ID:2970

szuja

No tak,a Forsmark się zasmarkał i cisza. Katar leczony trwa 7 dni a nie leczony tydzień. Poczekam.

0 0
ID:2977

davie crokiet

a romek to zamiast tvn24 to tv trwam chyba ogląda :)

0 0
ID:2979

forsmark

Nie wiem Szuja czym ty się zajmujesz,ale ja muszę czasem popracować.Jeśli ja dla ciebie jestem smark,to nie rozumiem czemu tak ci zależy na poznaniu mojej opinii.Zresztą już napisałem,czekam na efekty.Jednej recepty na kryzys nie ma.A tobie widzę nerwy puszczają,koniecznie chcesz mnie sprowokować do wdania się z tobą w pyskówkę.Dodam tylko,że twoje porównania Berlina,Moskwy i Brukseli są na poziomie trzecioklasisty,takiego jak ten z "dużego" pałacu.I to jest mój ostatni wpis w tym wątku,dalsza dyskusja z tobą traci sens.DO ZXXC:masz wg mnie zdrowe poglądy,całkowicie się z Tobą zgadzam.Pozdrawiam!

0 0
ID:2981

romek

a wlasnie ze nie oglada:)i co mi zrobisz, moze ze dwa razy w zyciu to widzialem bo za daleko mam te program ustawiony.
Ogladam TVN (jak kazdy), Polsat i oczywiscie Wiadomosci, czasami superstacje ale nie oznacza to ze mam wierzyc we wszystko o czym tam mowia bo ogladam tez CNN,BBC i Eronews
i pamietam co mowily platfusy w cyklu poswieconym Polsce na CNN ze jestesmy oaza stabilnosci i napewno kryzys nas nie dotknie wogole bogatsi niz Ihlandia i Anglia razem wziete

0 0
ID:2986

pazdzioch

poczekamy, zobaczymy tylko zebys POtem nicka nie zmienial,

0 0
ID:2987

szuja

No trudno For-smark, masz w sobie coś Ziobry ,ale tylko tyle, co powiediał Miler.

0 0
ID:2995

pazdzioch

panowie nie walczmy ze soba, pokoj "anie" wojna

0 0
ID:2999


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA