Witam, czy ktoś wie coś więcej o wyłączeniu z ruchu...

Witam, czy ktoś wie coś więcej o wyłączeniu z ruchu skrzyżowania Królewiecka-Stodólna ( przyczyna, termin ponownego włączenia )?

6 komentarzy

sportowiec

Rezerwowa trasa pochodu 1-szo Majowego. W uzgodnieniu z TW Alojzym pozostanie jako t. zw. śpioch do Bożego Ciała włącznie

7 2
ID:41865

zbuntowany_kaloryfer

Podobno: wybitnie źle było jeździć dziś po centrum. Sam nie sprawdzałem, jeszcze poczekam aż przepiękna gama barw zniknie mi z okolic oczu;))

5 1
ID:41870

abcde

Ja słyszałem, że odkryto tam złoża złota a z jego sprzedaży miasto ma postawić nowy inkubator, żeby zwiększyć ilość miejsc pracy. Fenomen na skalę światową.

10 2
ID:41872

donperchino

Dawałem linka ale to chyba konkurencyjny portal i Admin nie dodał, więc napiszę;) Prawdopodobnie chodzi o rozbiórkę budynku przy Stodulnej 80. Po krótce z tamtego artykułu: Budynek grozi zawaleniem, właściciela nie można odszukać, nawet podatków od nieruchomości nie płaci a miasto planuję w tym miejscu inwestycje między innymi poszerzenia ulicy Stodulnej. Nawet załatwili sobie, że wykreślili z rejestru zabytków, po to żeby była zgoda na rozbiórkę. Mieściło się tu więzienie carskie dla powstańców z 1863 r., w którym przebywał bohater dwóch narodów Stanisław Bechi. Tak na marginesie ciekawe czy można rozebrać budynek i w tym miejscu coś zrobić bez wiedzy właściciela. No najwidoczniej u nas można;)

2 0
ID:41921

mistrzcietejriposty

@donpericho - kolejny malkontent - rozbieraja zle, nie rozebrali by - tez bys narzekal.
a rozebrac to juz to powinni z 10 lat temu ale nasze glupie przepisy nie pozwalaja. a jakby komus to runelo na glowe to wpisy bys tu takie wkrecal ze juz mi cie zal.

1 2
ID:41929

donperchino

W którym momencie napisałem, że źle? Właśnie dobrze, bo tylko wyglądem odstrasza. Chciałem tylko właśnie jak sam zauważyłeś na głupie przepisy zwrócić uwagę. Może za dużo ironii w tym użyłem, następnym razem napisze bardziej dosłownie co myślę na dany temat;)

3 0
ID:41945


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA