Euro idzie w górę! Jak daleko Waszym zdaniem, wzrośnie...

Euro idzie w górę! Jak daleko Waszym zdaniem, wzrośnie jego wartość do połowy roku?

9 komentarzy

jasnowidz

euro osiągnie wartość 9 zł. i to jeszcze w tym roku

0 0
ID:2983

pazdzioch

moim zdaniem bedzie sie wahac tak jak jest to teraz

0 0
ID:2984

Krystyna

To swiadczy o naszej gospodarce. Do tej pory sprowadzano wszystko. Produkcja w Polsce zmalala z zawrotna szybkoscia. Ale wedlug mnie w miesiacach lipcu i sierpniu euro moze zmalec ze wzgledu na masowy przyjazd osob pracujacych za granica. Beda wymieniac euro na zlotowki co obnizy wartosc tej waluty.

0 0
ID:2990

pazdzioch

napisz tylko jeszcze, po czym wnosisz ze odbedzie sie masowy zjazd do polski?

0 0
ID:2991

Stacha

wartość euro będzie się wahać :4,65-4,80.Nie ma co liczyć,że latem spadnie kurs.Teraz każdy pilnuje pracy na zachodzie i nie myśli o urlopie.Wyjazd na urlop i koniec z pracą.

0 0
ID:2993

Zbigniew Lewandowski

Witam mam kilku znajomych za granicą powiedzieli że jeśli mieli by tu pracować za 800 zł, to wolą tam być bezdomnymi. Mieli by więcej niż tu pracując.Wcale im się nie dziwię straciłem właśnie pracę i we Włocławku nie mogę jej znaleść.Chyba tesz będzie tszeba stąd uciekać. Ile można wytszymać w biedzie patsząc jak nasi politycy się Bawią.O cześć wam panowie magnaci......ciekawe czemu jusz nie uczą tego w szkołach???

0 0
ID:2996

szuja

Swoją drogą Redakcja , mogła by// mogłaby/ zainstalować jakiś korektor błędów.

0 0
ID:2997

Stacha

Jak się nauczył pisać tak pisze-trudno -chyba ze słuchu napisał.Praca za 800 to jeszcze ale proponują za 500,- i na czarno.

0 0
ID:2998

Krystyna

Panie Szujo chcialam przeprosic za bledy, ale pisze na klawiaturze francuskiej gdzie nie ma polskich znakow. Wiem, ze moglabym przelaczyc na polski jezyk ale na klawiaturze tego nie widac : na przyklad l z kreseczka to jest m po francusku s to w i tak dalej. Z tym ze zdarza sie ze jest blad wynikajacy z nieuwagi. Ale prosze to wybaczyc najwazniejsza jest trasc.

0 0
ID:3102


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA