człowiek ze wsi może wyjść, ale wieś z człowieka nigdy...

człowiek ze wsi może wyjść, ale wieś z człowieka nigdy i choćby słoma w butach ze złota była to i tak to zawsze będzie słoma... to napisałam na okoliczność dzisiejszego zdarzenia w supermarkecie koło urzędu skarbowego

12 komentarzy

misza

Market ten jest wyjatkowo oblegany przez posiadaczy pojazdow z nr. rejestracyjnym zaczynajacm sie od ciagu liter CLI,CAL i mojej ulubionej CWL. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH - CWL

0 0
ID:3010

szuja

Ale o co biega w tym wątku???????????

0 0
ID:3013

władysław polak

A już myślałem ,że jestem odosobniony w swojej ,,SYMPATII" do tych swojskich rejestracji i zachowań ich właścicieli...

0 0
ID:3015

szuja

Słoma to wychodzi nawet w trzecim pokoleniu. We Włocławku sama słoma i trochę siana.

0 0
ID:3020

pazdzioch

o przepraszam jam jest wloclawianin z dziada, pradziada:)

0 0
ID:3021

Krystyna

Wszyscy nasi przodkowie spali na slomie, ktora jest bardzo zdrowa miedzy innymi na mozg ....

0 0
ID:3023

AntekKowalski

Zwróćcie uwagę ile czasu te samochody tam stoją.Szkoda im 80 groszy na parkowanie,to sobie znaleźli darmowy parking w centrum miasta.

0 0
ID:3026

szuja

Lena ,może jednak Tobie też ta słoma ,czy tam owies zaszkodził,bo dalej nie ujawniasz tego bulwersującego Cię faktu.

0 0
ID:3030

OBSERVER

Zauważyłem też pewną prawidłowość u posiadaczy "szczęśliwych numerków"CWL ....skręcają bez sygnalizowania zamiaru skrętu, jeżeli już włączy kierunkowskaz to i tak podczas trwania wykonywania tego manewru.Zycie nauczyło mnie reagować już wcześniej na widok kierowcy takiego samochodu.Może nieraz komentarze są pod ich adresem złośliwe ale na pewno mają swoje źródło w zachowaniach osób kierujących pojazdami CWL....

0 0
ID:3049

horacy

jeżdże zawodowo po wlocławku ponad 20 lat. Buraczane zwyczaje ma wiekszość z was z CW. Możecie się dowartościowywać. Nic innego wam nie pozostało w tej dziurawej mieścinie.

0 0
ID:3098

Wesoły

Horacy,czy to Ty jeździsz zawodowo tym autobusem w którym pasażerowie czują się jak worki z ziemniakami?Może jesteś kierowcą jednego z Tirów które jadą dwoma pasami obok siebie i za nic mają innych użytkowników ruchu. Widać przyzwyczajenia z pola zostają po przekroczeniu tablicy Włocławek stojącej przy drodze.

0 0
ID:3143

wieśniak

a włocławek to je miasto bo myślołech że tyż wieś

0 0
ID:3361


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA