Niedawno powiesił się jeden z pracowników DGS, teraz...

Niedawno powiesił się jeden z pracowników DGS, teraz pracownik MPWiK na terenie zakładu na koparce. Co się dzieje ludzie?

18 komentarzy

LALA20

Z stąd do Anglii m.in., i z stąd do wieczności.

1 9
ID:42606

Jaś i Małgosia

@~LALA20: z stąd? jakim językiem się posługujesz?

11 2
ID:42607

george best

Jak co się dzieje idzie Lato-lato wszędzie ....

3 1
ID:42610

LALA20

Ale koszmarek. Wstyd mi.

2 4
ID:42612

solidarny

@~LALA20: Jak tam pies ze Słonecznej ?

4 2
ID:42613

zbuntowany_kaloryfer

Tobie tylko wstyd @Lala, a ja przegrałem konkretny pieniądz... Tak niewiele brakowało żeby było 2:1 jak typowałem.
No ale strata wkalkulowana.

4 3
ID:42614

Raport

Widocznie Pan z MPWiK chciał pokazać z czym lub kim związane jest jego złe samopoczucie psychiczne.Kolejny raz mamy przykład "samobójczego niżu demograficznego".Pan z pod stacji benzynowej też chciał coś pokazać.Jeżeli jest tak źle że ludzie kładą na szali własne życie ponieważ nie mają już innych sposobów ani perspektyw jeżeli aż tak bardzo cierpią to znaczy że prawdziwa sytuacja ekonomiczna lub psychologiczna normalnych ludzi jest coraz gorsza.I zwróćcie uwagę skoro w takich zakładach ludzie popełniają samobójstwo bo być może nie mają już sił by się męczyć.To jakich jeszcze argumentów chcecie?Co musi się stać byście zrozumieli że trzeba wyjść i walczyć o niezbywalne prawa?

6 6
ID:42615

zbuntowany_kaloryfer

I tak sobie to odbiję i tak prędzej czy później.
Moja familia nie poniosła żadnych strat z tytułu przegranej. Wrodzona skłonność do ryzyka i hazardu jest w normie - nie szkodzę rodzinie, nikomu krzywdy nie robię - znam takich, którzy dom zastawili... To co ja postawiłem i tak było na "odstrzał" i w związku z tym nikt nie będzie płakał
Żadne @raporty i inne Anty-D nie przeszkodzą mi..
Tak właściwie to ja Was kocham. Jesteście genialni i cudowni!
Nie mogę Was nie kochać bo byłbym niewdzięczny.A wyjątkowo skuteczny ze mnie ........

3 4
ID:42618

zbuntowany_kaloryfer

A dla naszej reprezentacji mam nową nazwę: "Lewandowski i reszta";))

@Raport - to wyjdź i walcz zamiast biadolić i użalać się nad sobą;)

3 4
ID:42619

obiektywna

@~solidarny: Jaki pies , jaka słoneczna , o czym ty piszesz?
Cos sie pomieszało, zacznij pisac do rzeczy a nie jakies majaki i przewidzenia, a jak nie pomoze do lekarze są od tego specjaliści.Pozdrawiam i zdrówka życzę

1 4
ID:42621

Zibi.

@~Raport: Czytając Twoje myśli mam wrażenie, że chciałbyś rewolucji i to krwawej. Sam jedynie podpuszczasz opierając się na emocjach, żadnego merytorycznego podłoża, Twoje argumenty są dość mocno bulwarowe. Chociażby w tym przypadku. Ludzie popełniają samobójstwa a ich podłoże najczęściej dotyczy ich osobistych problemów nikt z powodów politycznych czy systemowych nigdy nie targnął się na swoje życie, co innego morderstwa polityczne i inne haniebne dla człowieka czyny. Oczywiście podłoże ekonomiczne też jest przyczyną depresji i wielkiej traumy, która może prowadzić do śmierci. Problem polega na tym, że istniejący globalny układ nie pozwoli na zmianę sposobu życia miliardów ludzi gdyż czerpie z tego niebotyczne zyski. Ludzie zostali owładnięci niewyobrażalną siłą konsumpcji i posiadania rzeczy, które nie są im do niczego potrzebne. To wszystko nakręca koniunkturę i popyt a za nimi podąża podaż. W chwili obecnej część Świata (ta bogatsza) zaczęła zjadać swój własny ogon i będzie tak go zjadać przez najbliższą dekadę. Jedyną receptą jest ograniczenie konsumpcji i produkcji. tylko powiedz to tym biednym ludziom, którzy są chciwi i chcą konsumować a nie mają na to pieniędzy. Powiedz im to, zobaczysz jak ciebie wyśmieją....Powiedz im żeby wyłączyli telewizor i nie oglądali meczy. Zatem nikt nie wyjdzie na ulice bo będzie wbrew samemu sobie wbrew konsumpcji, która jest dla niego najważniejsza gdyż świadczy o jego statusie w społeczeństwie. Taka jest moja wersja, a Twoja?

10 2
ID:42624

swojak

@~obiektywna:
Przecież napisałem wyraźnie ,że pies. Ten co go wodą w czasie zimy sąsiad polewał.

3 1
ID:42628

dzonny_killer

@zbuntowany_kaloryfer: Lewandowski? e tam... Piszczek i reszta to i owszem... co pokazał Lewy poza bramką (ładną zresztą), którą i tak zawdzięcza Piszczkowi... czemu nie wypracował, nie strzelił (a miał sporo okazji, szczególnie na początku) dalszych bramek (m.in. kiedy graliśmy w przewadze)... :(

i czemu smuda to taki ....? a wszyscy się nim zachwycają :(

2 0
ID:42630

swojak

@~obiektywna:
Sama zobacz, czy ja kłamie. Myślę ,ze mnie przeprosisz w imieniu LALI....
~Beata Berkowska | dziś, 11:48:59
PILNE
Zaginął pies rasy beagle na osiedlu Michelin w okolicy ulicy Świetlanej. Wabi się Lala.......

2 1
ID:42638

obiektywna

@swojak
Pies czuje się dobrze. Oprawca to człowieczek uzależniony od alkoholu.
Ja swoją maleńką suczkę pilnuję.
Pozdrawiam i dziękuję za pamięć.

1 0
ID:42640

rollnick

@Zibi
Ciekawe masz przemyślenia. Zgadzam się z tobą jeśli chodzi o tę pułapkę konsumpcjonizmu w którą dały złapać się społeczeństwa, ale również @Raport ma sporo racji. Uważam, że powinniśmy zarówno walczyć o swoje prawa, które są łamane przez tych, którzy kreują szkodliwą dla obywateli politykę, ale i też - a nawet przede wszystkim - dostrzegać własne błędy.
Jeszcze do niedawna byłem zdania, że jedynie wyjście na ulicę, czy obalenie rządu może uratować coraz bardziej pogarszającą się sytuację Polaków. Na szczęście nie należę do osób, które nie zmieniają zdania. Rewolucja może być wykorzystana przez ludzi, którzy dorwą się do władzy i będą kontynuować dzieło poprzedników. Historia zna takie przypadki.
Myślę, że Solidarność była czymś takim. Ten ruch został wykorzystany przez pewną elitę do przejęcia przez nią władzy. Podobnie mogłoby stać się i teraz.
Dlatego lepiej żeby nie okazało się, że Polak nie tylko przed szkodą, ale i po szkodzie głupi.

3 2
ID:42644

donperchino

@~solidarny: Skoro masz wyżej temat o psie to po co w zupełnie innym mieszasz o tym i wprowadzasz chaos.

2 1
ID:42652

Zibi.

@rollnick: Zgadzam się. Problem polega na tym, że nie osiągnęliśmy jeszcze masy krytycznej i nie wiem czy społeczności na świecie ją osiągną. Pranie mózgów postępuje bardzo szybko, degradacja jakichkolwiek wartości moralnych idzie w parze z degradacją środowiska, rozwarstwienie osiągnęło katastrofalne wskaźniki a my wszyscy się z tym godzimy bo chcemy mieć stworzone warunki do nadmiernej konsumpcji i mamy pretensje jeśli one sa zaburzane. Problem polega na tym co już wcześniej Gandhi zauważył: Ziemia jest na tyle duża aby każdego wyżywić, jednak jest na tyle mała aby wyżywić jednego chciwego człowieka...

8 0
ID:42653


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA