Witam jestem absolwentem 5 LO we Włocławku, chciałbym...

Witam jestem absolwentem 5 LO we Włocławku, chciałbym zwrócić państwa uwage, na sprawe na pozór błachą ale denerwującą. Otóż poczekalnia przy wejsciu do 5LO mija się z celem. Ostatnio czekając na moją dziewczynę woźna podeszła i powiedziała że mam wyjść! Byłem w szoku ale wyszedłem. Natomiast kilka dni pozniej gdy strasznie padał deszcz, wszedlem owa woźna była w lepszym humorze gdy siedziala pijac kawe z mlodą kobietą, meżczyzna i ok. 4 letnim dzieckiem, ktore robilo duzo halasu, jednak po okolo 5minutach, sytuacja powtorzytla sie i mialem opuscic poczekalnie, gdy powiedzialem ze pada deszcz, powiedziala ze zadzwoni na policje. To smutne ze osoby na pozor nic nie znaczace, probuja naduzywac swej wladzy, o rozwoju sytuacji poinformuje państwa na łamach serwisu.

8 komentarzy

piwo$z

w każdej szkole jest tak samo:)

5 0
ID:42662

Jaś i Małgosia

szanowny absolwencie jak udało Ci się zaliczyć maturę z języka polskiego? Twój wpis aż się roi od błędów stylistycznych!

4 3
ID:42663

zxxc

@~Absolwent 5LO: bo byla nagonka na dilerów to wywalają obcych ze szkół ;) szkoda tylko że najlepsi sprzedawcy to zapewne koledzy ze szkoły ;)

4 0
ID:42664

george best

Tak wlaśnie się pracuje w polsce a później do kościułka i marudzenie-bo żle,bo drogo a taka łajza jak ta sprzątaczka powinna wylecieć z pracy.Zamiast sprzatać pogaduchy-żal pl.

2 5
ID:42667

zbuntowany_kaloryfer

Też raz zostałem wyproszony z mojego dawnego liceum. I na nic się zdało tłumaczenie, że sekretarka wyszła, a ja czekam na duplikat świadectwa;)

3 0
ID:42668

zxxc

@~george best: "kościułka" ? naprawdę tak piszesz czy jajca sobie robisz?

6 0
ID:42669

abcde

Jaka szkoła taki absolwent.

3 1
ID:42672

witto

widocznie woźna się wstydzi takiego absolwenta - i i się jakoś nie dziwię

1 0
ID:42681


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA