od dzisiaj w markecie R... jest wyprzedaż odzieży.to nie...

od dzisiaj w markecie R... jest wyprzedaż odzieży.to nie tak.nie których produktów w ogóle nie ma np.slipki,stopki,skarpety męskie po 1 zł.albo pracownicy to między sobą rozprowadzili albo real robi ludzi w balona

14 komentarzy

klient

Podobne "innowacje" wprowadził Lidl (ul Kaliska) . Klientowi odebrano możliwość kontrolowania na bieżąco kwoty do zapłaty. Przy kasie został odwrócony czytnik (wyświetlacz) z bieżącą kwotą do zapłaty uniemożliwiając stałą kontrolę klientowi sumy do zapłaty. Kasjerka w niegrzeczny sposób poinformowała mnie, że takie są przepisy . Uważam, że to jest niedopuszczalna praktyka .

9 1
ID:42751

Stacha

Większe chamstwo wśród obsługi jest w Tesco - nawet zapytać się nie można o towar z promocji.Wczoraj byłam świadkiem jak klientkę potraktowała pani z obsługi/a było to przy kasie/ .Daleko nam do Europy- prowincja i tyle.

7 0
ID:42760

Goszek

Moim zdaniem najwieksze chamstwo jest w realu nie dosc ze nabijaja klienta na kase (zawsze mam jakis blad na paragonie i zawyzona cene) to jeszcze obsluga wraz z ochrona jest strasznie niemila od niedawna unikam tego sklepu. W tesco nigdy czegos podobnego nie doswiadczylam. Natomiast w lidlu gdy stanie sie z wozkiem w wyznaczonym miejscu za kasą można na bieżąco kontrolowac rachunek.
Za to bez wzgledu na sklep niektóre kasjerki sa niemiłe bo klienci daja im też niezle popalic. Troche szacunku dla pracy drugiego czlowieka.

5 2
ID:42761

Sebastian Kowalski

Goszek - większej głupoty nie słyszałem żeby ochrona była nie miła ? z resztą dlaczego miała by być nie miła? no chyba że masz coś na sumieniu...

2 0
ID:42769

PESO

Zawsze można przestać odwiedzac dany sklep albo domagać się od personelu wysokiej jakości obsługi i tępić przejawy chamstwa.

3 2
ID:42771

kat

I po co stresować się za wlasne pieniądze? W mieście są dziesiatki innych normalnych sklepów z duzo lepszą ofertą gdzie można kupić to co potrzeba a nie to co sprytni marketingowcy podsuną Wam pod nos. Pora na powrót do naszych polskich sklepów płacących podatki w Polsce i handlujących naszymi rodzimymi produktami...

6 0
ID:42774

LALA20

Proponuję.
Gdy macie w wózku większe zakupy, dużo drobnych artykułów, i podjeżdżacie do
kasy, trzymajcie w dłoniach, w sposób demonstracyjny kalkulatorki.
Jest to sygnał dla kasjerki, że macie zakupy policzone i jesteście świadomi
ceny.
System jest sprawdzony.
Czytnik rachunku, ZAWSZE musi być ustawiony w kierunku KLIENTA.

6 0
ID:42778

s-ja

Hahaha macie co chcieliście.

0 1
ID:42780

donperchino

Niedawno w realu kupiłem maszynę do szycia, poszedłem do punktu obsługi klienta i poprosiłem, żeby sprawdzili czy działa. Powiedzieli, że mam sprawdzić w domu. Ok, zadowolony otwieram karton i wyciągam, niestety nie udało mi się sprawdzić czy działa, bo brakowało przewodu zasilającego. Dodam, że karton był wcześniej już otwierany, bo nie był zaklejony oryginalną taśmą tylko "realoską". Na nowo do sklepu i jeszcze wielkie problemy były, żeby to wyjaśnić, a o straconym paliwie nikt nie myśli. W konsekwencji po "małej" wymianie zdań zostały mi zwrócone pieniądze, bo przewodu oczywiście już nigdzie nie było. Mało to kazali mi wejść na sklep i sobie poszukać.

5 1
ID:42786

wiesiulek

Hehe ludzie każdy market robi ludzi w balona, Najlepsze i najtańsze towary zawsze wcześniej wybierają dla siebie pracownicy a to co jest w gazetkach to tylko marchewka dla skuszenia naiwnego klienta. Taka jest odgórna polityka marketów a zwykła kasjerka której najczęściej się obrywa za "złodziejstwo" marketów ma na politykę sklepu taki wpływ jak pierdnięcie globalne ocieplenie.

3 0
ID:42793

george best

Promocja ciuszków to tak jak kupuj bez vat-u .Życzę wszystkim aby trafiali okazje i wreszcie niech dostaną te stopki,staniczki,bidony,melony i inne ciekawostki z promocji.

4 0
ID:42795

Kupujacy

Zaczynam od ponad roku chodzić do sklepów, które nie są ani Te.sco, ani R.eal, ani K.aufland ani B.iedronka, ani L.idl. I co ciekawe są sklep samoobslugowe, gdzie jest inny towar, czesto nawet tanszy, badz w podobnej cenie, obsluga milsza i przede wszystkim nie taka na bacznosc, jest sobie maly sklepik tez jeden iekawy, chodze do marketu lub jezdze czy to ten na Zawislu Lew..., Piekarska Polomarket, kilka mniejszych sklepików na osiedlach, miło i czuje ze zarobek zostaje w miescie, a co z tego ze kupie cos niby taniej, a potem ktos z Wloclawka bedzie musial robic u tego wlasciciela T. R czy K. za grosze, i co najgorsze zyski ida do innych miast, wspierajmy sie na wzajem, budujmy spoleczna gospodarke, a nie tylko bo na stacji wielkiej sieci 5 gr taniej, a u kogos kto ma jedna stacje benzynowa, badz kilka, troche drozej, ale to jest rodzinna firma, ktos tu mieszka, tu wydaje zyski, nie dajmy sie wciagnac w glupote.

5 0
ID:42798

PESO

@~Kupujacy:
Czyli kupując nasz kechup w hipermarkecie nie popieram lokalnego biznesu czy jednak popieram?

2 1
ID:42800

kat

@~PESO:
sprawdź czy kupując w markecie kupujesz to co powinieneś. Sprawdź termin przydatności i gramaturę - przeważnie są to specjalne opakowania o zaniżonej wadze produktu ale wyglądające tak samo jak te kupowane drożej w innych sklepach. Wystarczy podejść do regału z masłem i dokładnie obejrzeć ofertę. Kiedyś kostka masła ważyła 250g i było to normalne "masło maślane", teraz oferują nam różne pseudo-maślane miksy ważące często dla zmylenia nie 250 a 225g czy nawet mniej. Życzę udanych zakupów, które nigdy nie bedą miały nic wspólnego z zakupem tanim i dobrym. Kupujemy albo dobre, albo tanie, te dwa pojęcia nigdy nie idą w parze - no może za wyjątkiem reklamy ...

2 0
ID:42852


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA