Nasza ekipa "bohatersko" zakonczyla swoja walke. W przeddzien...

Nasza ekipa "bohatersko" zakonczyla swoja walke. W przeddzien reprezentant naszych pilkarzy dal wywiad w tym dziennikarzom z zagranicy ze przeciwnikowi "dadza w dupe". Wczoraj pokazali to w dzienniku we Francji.
Waleczni byli tylko polscy huligani. Tyle pieniedzy, krzyku, a rezultat ? Kto za to bedzie placil ? Bez komentarza.

8 komentarzy

PESO

Płacić będziemy MY to oczywiste a jednak, mimo wszystko nie żałuję.
Były emocje, dobra zabawa no i EURO 2012 cały czast trwa, możemy dalej oglądac i kibicować.

2 1
ID:42812

swojak

@~PESO:
Pożałujesz i to niedługo!

1 1
ID:42815

PESO

@~swojak:

A czego pożałuję jeśli byłbyś uprzejmy doprecyzować?

1 1
ID:42816

donperchino

A ja tam i tak dziękuje naszym piłkarzom, pokazali na co ich stać i trzeba to uszanować. Moim zdaniem zjadły Ich nerwy i wielka presja, która na Nich ciążyła. I znowu będzie zmiana trenera, a może to jest przyczyna? Ciągle zmieniany trener, po każdej wielkiej imprezie. Przyjdzie nowy i będzie na nowo budował wszystko a stary wie jakie popełnił błędy i co musi zmienić. Mam mieszane uczucia co do tego.

3 2
ID:42820

dzonny_killer

@donperchino: owszem pokazali... braki kondycyjne!!! nie można im odebrać woli walki, czy chęci zwycięstwa, ale to niestety za mało na tym poziomie rywalizacji...

smuda? według mnie to miernota podporządkowany całkowicie lacie (we włocławskich parawładzach są identyczne zależności...:p)... nie jestem trenerem, ani geniuszem futbolu, ale pseudogwiazdorek lewandowski niewiele sam zdziała, a przepaść pomiędzy liniami obrony połączonej z pomocą a samotnym prawie napastnikiem była ogromna!!!

mnie było szkoda Leo... u niego był i pomysł i wykonanie... piłkarze go szanowali, a i on nie kłócił się z nimi, ani na nich nie obrażał... a że miał rzucane co chwila kłody pod nogi, bo panowie prawie "wielcy" trenerzy, którzy nic lub niewiele osiągnęli byli przerażeni, że reprezentowana przez nich "polska" myśl trenerska przegrywa z jakimś tam Holendrem... :p

2 0
ID:42830

donperchino

@dzonny_killer: Zgadzam się z Tobą. Może nie dopowiedziałem ale nie koniecznie mi o Smude chodziło, żeby to akurat on był przez więcej jak od imprezy do imprezy ale chodziło o sam fakt, żeby tak często nie był trener zmieniany. Leo wycisnął z chłopaków tyle ile było można z Nich wycisnąć a Lato zachował się jak ostatni cham, że najpierw poinformował media a później Beenhakkera, poniżył Go i skompromitował w ten sposób. A bilans reprezentacji z Leo nie był zły: na 47 spotkań, 22 wygrane, 13 remisów i tylko 12 porażek. Nie zapomnijmy, że Prezydent odznaczył Go Orderem Odrodzenia Polski, a później Go tak skompromitowali. Gratulacje dla PZPN-u. Co do Lewandowskiego też się zgadzam, żeby nie dobre asysty to nic by nie zdziałał.

2 0
ID:42844

donperchino

*ech nie dopisałem, że poinformował o tym, że Go zwalnia

2 0
ID:42848

ozon

podobno to wszystko co wydarzyło sie na meczach naszej reprezentacji to wina hymnu "koko spoko"! Gdyby nie było w nim słów ..."piłka leci hen wysoko.." to kto wie jak potoczyłyby się nasze losy?Euro trwa, i bardzo dobrze a wiadomo przyjemności kosztują .! Wyszliśmy z zaścianka Europy !Nareszcie!!!

0 3
ID:42850


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA