Co się dzieje z naszym parkiem im.Sienkiewicza...

Co się dzieje z naszym parkiem im.Sienkiewicza ?Wystarczy,raz w roku zrobić jedną alejkę,nasadzić wieloletnich kwiatów i już inny widok,i przyjemny pobyt. /

8 komentarzy

szuja

Brakuje Ci na działkę?

0 0
ID:3042

Krystyna

Faktycznie park ten jest bardzo zaniedbany. Brak alejek wysypanych chociaz zwirem, trawniki uprawiane przez krety, Zglowiaczka straszy brudami. Chcialam pokazac nasz park mojej kuzynce z Angli a tu kompromitacja.

0 0
ID:3067

władysław polak

A kiedyś podobno to był jeden z ładniejszych parków w regionie ...

0 0
ID:3073

szuja

Dodam,że większość drzew to unikaty.Pamiętam jak robiłem zielnik i zbieraliśmy rośliny.

0 0
ID:3083

forsmark

Kiedyś park był ogrodzony i na noc zamykany.W dzień można było spotkać "ciecia",pilnował porządku i sprzątał.Ale to było dawno...

0 0
ID:3087

pazdzioch

tak wlasnie powinno byc, na noc zamykane i pilnowane:)

0 0
ID:3095

dziuras

A przecież jak wam nie wiadomo to chcę powiedzić ,że Prezydent miasta ma plany rewaloryzacji parku - czeka tylko na pieniądze z uniieurpoejskiej jakie ma pozyskać wydział rozwoju i projektów europejskich. W końcu się uda i prace ruszą i znów będzie to najładniejszy park w okolicy

0 0
ID:3100

Jan L.

Ja,wiem że będą pieniądze,ale tu chodzi oto że na co dzień nic się nie robi od lat 70-tych,kiedy to fachowcy wzięli się za jego renowację,między innymi skasowali piękne mostki,po obecnych trudno przejść,jak i po alejkach.Trzeba na bieżąco dbać o niego,to nie będzie potrzeba wielkich akcji,pieniędzy i szumnych zapowiedzi przez lata co to nie będzie,wystarczy przypomnieć sobie jak miała wyglądać część zwana potocznie pomką.

0 0
ID:3170


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA