Czy nie uważacie drodzy forumowicze,że naszemu miastu...

Czy nie uważacie drodzy forumowicze,że naszemu miastu potrzebna jest pokoleniowa zmiana władzy? Czas na ludzi z pokolenia 30 - 40 latków, nieobciążonych starym myśleniem, PRL-em, gotowych na wyzwania i podjęcie ryzyka. Dzisiejsza elita rządząca miastem ma średnią wieku 62+, za dwa lata będą emerytami... Jak mamy zatrzymać młodych i przyciągnąć otwartych ludzi jak rządzą nami osoby rodem z innego systemu.Postawmy na nową jakość, młodość, otwartość inaczej pora szukać nowego miejsca na ziemi. Wpisujcie swoje opinie.

15 komentarzy

andrzej 5419

jestem przed 60-tką ale dawno już dałem pomysł aby młodym dać możliwość rządzenia ale oni są dupkami wcale się nie rwą do tego czerwoną zarazę i czarną trzeba wymienić już od kilkunastu lat a oni są nieugięci nawet swoich odsunęli mają mocne teczki na kolesiów usadowili w urzędach i spółkach swoich i zawsze wygrają tak długo jak długo my to będziemy tolerować.

9 1
ID:42918

peso

Generalnie potrzebny nam jest DOBRY GOSPODARZ, a wtedy to dla mnie może być rudy, garbaty i mieć 1,2m w kapeluszu.
Prezydent Wrocławia ma 53 lata,
Prezydent Poznania ma 49 lat,
Prezydent Gdańska ma 47 lat

3 4
ID:42920

Olaf

Zmiana władzy we Włocławku to to samo co zmiana prezesa Lato i wykopanie "leśnych ludków" z PZPN.Mafia nie do ruszenia.

12 2
ID:42921

Zofia

Wlasnie o to chodzi, ze obecny system w Polsce to samo ryzyko i to w kazdej dziedzinie. Ryzyko ? Przez to ryzyko mamy kryzys na calym swiecie. Zamiast zainteresowac sie ekonomia realna i stabilna, wszystkie panstwa graja na gieldzie ryzykujac dobrem panstwowym, i zyciem ludzi. Najwyzszy czas skonczyc wlasnie z ryzykiem i zejsc na ziemie, rozwinac godpodarke produktywna, realna.

5 2
ID:42923

ozon

O to problem większy bo jak piszesz średnia wieku dotyczy także wyborców więc? Kwadratura koła. Od lat frekwencja na wyborach jest bardzo niska i to jest problemem. Nie trzeba wielu głosów żeby przecisnąć się przez sito..Dożo wody upłynie w Wiśle zanim to się zmieni.Zresztą cały czas stoimy przed wyborem między "dżumą a cholerą".Jedynie co się zmieni to barwy polityczne nic więcej bo mentalnie wszyscy jednacyi skrupulatnie realizują przysłowie że :" każde grabie grabią do siebie"Tu potrzeba prawdziwych Judymów ale to gatunek wymarły już.

4 2
ID:42925

hieh

sorry, ale sa mlodzi i nie sa wcale genialni, patrz meleksy i inne krzykacze zielone, niebieskie i czerwone a takze czarne w wielkich palacach i z ustami pelnych frazesow,

8 3
ID:42929

abcd

wyprowadziłem się z miasta kilka lat temu i nie wyobrażam sobie jak bym mógł teraz wrócić.

3 6
ID:42930

on

w Polsce to jakas dziwna mentalnosc i pewnie dlugo to sie nie zmieni jak ludzie na ulice nie wyjda, jak sie dorwa do koryta to jak te swinie trudno bedzie je odpedzic kazdy jak najwiecej dla siebie. W ogole zeby dobra prace znalesc we Włocławku to trzeba miec dobre znajomosci

3 2
ID:42939

szuja

Skoro młodych nie ma u władzy to znaczy ,że ich po prostu nie ma bo albo nie chcą albo są głąby totalne. To po co mi z deszczu pod rynnę?

6 2
ID:42941

Zibi.

@szuja: Popieram Szujkę. Prosze wskazać mi tych mądrych, młodych z pomysłami...Ciemność widzę ciemność..... No chyba że Władek Skrzypek, nomen oment to git facet!!!

4 3
ID:42944

hi hi

a wice Włocławka ( powołany niedawno) PAN WOJCIECHOWSKI pow yzej 65 lat ale dobrze " zegluje" ;;;;))))))))))

2 1
ID:42950

zxxc

@szuja: a kto jako człowiek sukcesu pcha się do polityki? Przecież w tym kraju do polityki 95% ludzi pcha się bo są nieudacznikami, nic nie potrafili zrobić więc usiłują wbić na ciepłą posadkę :) To w tym właśnie miejscu jest problem. Nikt normalny w to guano się nie pcha.

5 2
ID:42952

ha.ha

@~hi hi : nie podawaj nieprawdziwych danych, niezazdrośc umiejętności żeglowania tylko się naucz, kursy w Yacht Clubie Włocławek

1 3
ID:42958

szuja

@@zxxc;plusminus No i??????????????

2 2
ID:42961

Raport

Truizm.

0 1
ID:43009


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA