wieczorem około godz 20 -ej na ulicy kaliskiej w biały...

wieczorem około godz 20 -ej na ulicy kaliskiej w biały dzień dwudziestolatek na bosaka w samych majtkach siał postrach mając w ręku dwa duże kuchenne noże ... gonił każdego kogo napotkał na swej drodze ...policja zjawiła się błyskawicznie nawet 3 radiowozy plus patrol pieszy niestety nie udało im sie go zatrzymać . ustalili jego adres lecz po wizycie w domu matka szalenca nawyzywała policjantów ze chcą wejsc do mieszkania bez nakazu ... czy naprawde musi dojść do tragedii zeby policja mogła uzywac broni.....

21 komentarzy

Ania Sowa

Po pierwsze to nie gonił każdego, kogo napotkał na swej drodze, tylko sam biegł z nożami przed siebie (pewno pod wpływem narkotyków był) i wyzywał policję. strach budził na pewno bo mial dwa ogromne noze w reku ktorymi wymachiwał. patrol patrolem, tyle, ze zamiast durnia gonić młody policjant, to gonił go starszy.. trochę użaś;]

5 2
ID:43002

rany

jeszcze tego brakowało, żeby w takiej sytuacji Policja mogła używać broni. Jesteś chory człowieku. Przecież oni często leją bez powodu. Powystrzelali by nas jak kaczki bo "istniało by zagrożenie". Mało jest przypadkowych strzałów? Chroń nas Panie przed takimi oszołomami jak Ty...

13 10
ID:43006

Raport

A może kolejny raz ktoś zgłupiał.Przez nasz rządowy system dający młodym przyszłość.Samobójstwa i takie akcje mają z sobą bardzo wiele wspólnego.Jeśli ludzie nie zajmą się przyczynami degradacji społecznej to będziemy mieli takich sytuacji o wiele więcej.Nie ma autorytetów,nie ma perspektyw,nie ma pomocy.Taka rzeczywistość stawia niektórych w skrajnych okolicznościach.A każda psychika ma swoje granicę.PS:fakt nasz zdrowy legalny i nieszkodliwy alkohol mógł tu bardzo pomóc.

5 5
ID:43007

Pff

Byłem na miejscu i widziałem niby tą akcje śmiech na sali sami nie wiedzieli co mają zrobić nawet nie potrafili go złapać i nie w majtkach bo miał spodenki i nie gonił wszystkich jakoś do mnie podszedł i normalnie gadał chociaż gościa nie znam

8 6
ID:43010

?????

Trudno sie dziwić -perspektywa orania do 67 roku życia za 250Euro miesięcznie nie jest zbyt budująca zwłaszcza dla mlodych oszukanych obietnicami drugiej Irlandii ludzi ,a igrzyska niedługo się skończą ,pozostaną do spłacenia następne rządowe dlugi . We Włoszech fachowcy z branży budowlanej są nadal poszukiwani ....stawka to ok 14 Euro na godzinę .

7 8
ID:43011

Zyga

Proszę Państwa. Z żalami o bezrobociu, nędznymi zarobkami, straszną biedą, -
to do premiera Tuska,- to jest właściwy adres.

9 11
ID:43016

ja

Czepiacie się chłopca wyszedł zwyczajnie pobiegać tyle że zamiast kijów trekingowych zabrał dwa tasaki a niedobra policja przerwała mu wieczorny jogging powinni dać mu dwa pistolety żeby w razie upadku się nie skaleczył.

8 1
ID:43018

ja

do pff

jak mozna normalnie pogadać z kimś kto biegą po ulicy z nożami kuchennymi
widocznie nadajecie na tych samych falach
jak go nie znasz trzeba było iśc z nim na piwo moze byście sie lepiej poznali i razem pobiegali
a to czy miał spodenki czy majtki nie ma tu zadnego znaczenia
skoro byl taki spokojny i nieszkodliwy to czemu ganiało go tylu policjantów
mam nadzieje ze na komendzie wybiją mu głupoty z głowy wiedzą kto to mają te noże to kwestia czasu kiedy go powiną .....

7 3
ID:43019

zbuntowany_kaloryfer

A może po prostu powinni odebrać mu noże i majtki, i zostawić w lesie gdzieś 10 km od miasta? Gdyby musiał wrócić w takim stanie to na 100% by skruszał i ochłonął;)))
@zyga - z żalami na nędzne zarobki miej pretensję sam do siebie;) Bo warunki osiągania konkretnych dochodów w Polsce są. No a poza tym jakiś pomocnik magazyniera czy makdonalda osiąga i będzie osiągał najniższe dochody. Taki jego pieski los - nie tylko w Polsce ale i w KAŻDYM kraju na tej planecie.

6 4
ID:43022

Aleksiej

Czy ta akcja była może w okolicach ul. Broniewskiego przy parkingu?

1 2
ID:43023

wyborca

@ zbuntowany grzejnik
Jak bardzo do Ciebie pasuje ten "zbuntowany" , nawet pewnie sam o tym nie wiesz . Chyba nigdzie nie wyjeżdżałeś poza ten "cudowny" włocek , i nie wiesz jak żyją ludzie w normalnych cywilizowanych krajach ...

4 5
ID:43030

LALA20

@ Aleksiej

Ta akcja była w okolicach ul. Tuwima przy parkingu.

2 0
ID:43036

szuja

To biegał nowy członek solidarnie wychowany na etyce religii w duchu poszanowania praw demokracji katolickiej. Hahaha

3 1
ID:43039

Aleksiej

A gdzie jest ulica Tuwima we Włoclawku? Ja takiej nie znam...

1 1
ID:43041

zbuntowany_kaloryfer

@wyborc, tak cholernie jeździłem w w wie miejsc na świecie i tylko dlatego tak piszę. Gdybyś na raz przeżył i zobaczył to co ja, to łeb by Ci pękł;))))

1 1
ID:43044

abcde

@~Aleksiej: LALA20 ma ze sobą problem i pisze co jej ślina na klawiaturę przyniesie.

1 1
ID:43047

ja

mam nadzieje za gdyby ten z nożami kogoś zranił to zostałby na miejscu zlinczowany jak ten wariat kryminalista we Włodowie szkoda pieniedzy z naszych podatków na utrzymywanie takich nieobliczalnych wariatów tansze od więzienia jest kilka gram ołowiu

2 1
ID:43056

LALA20

@ abcde

"Abecadło z pieca spadło" -- i łeb potłukło .

P.S. Julian Tuwim Cię przewidział .

1 0
ID:43061

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
ŁEB CZY GŁOWA ? HAHAHA

1 1
ID:43067

haha :)

kazdy z was dochodzi do innych wnioskow ,a nikt nie wie czego bylo to przyczyna... moze kiedys, ktoregos z was to spotka . To ze jestescie pewni siebie ,ze jestescie do tego nie zdolni to nie znaczy ze zawsze bedziecie tacy sami... dlatego brawo dla tych co pisza na takich portalach .Naprawde szkoda czasu na takie rzeczy chyba ze nie macie nic ciekawszego do roboty... zalosne nikt nie wie co stanie sie jutro ani jak sie zachowasz w danej sytuacji..dlatego darujcie sobie te komentarze.a to zawdzieczamy nam wszystkim polaka . Jestesmy takim krajem to my Polacy...kryjacy w sobie choc troche agresij ,tylko kwestia czasu kiedy to odkryjecie bo jest zle ,a bedzie jeszcze gorzej ..."To ludzie ludzia zgotowali ten los" i to zaluga wszystkich...

0 0
ID:43098

peso

@~haha :): "... zalosne nikt nie wie co stanie sie jutro ani jak sie zachowasz w danej sytuacji..dlatego darujcie sobie te komentarze.a to zawdzieczamy nam wszystkim polaka . Jestesmy takim krajem to my Polacy...kryjacy w sobie choc troche agresij ,tylko kwestia czasu kiedy to odkryjecie bo jest zle ,a bedzie jeszcze gorzej ..."To ludzie ludzia zgotowali ten los" i to zaluga wszystkich..."

Kurde, przeczytałem kilka razy ale nie zrozumiałem tego przesłania

0 0
ID:43107


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA