między ulicą Pogodną 1 a Promienną 1 powstaje nowy sklep...

między ulicą Pogodną 1 a Promienną 1 powstaje nowy sklep czyli ,,NETTO''-sklepy powstaja jak na drozdzach tylko ludzie pieniędzy nie mają .....

14 komentarzy

peso

Jak by zamknęli połowę sklepów w mieście to by było lepiej ?

2 3
ID:43196

Ja

No i dobrze, ze powstaje! Bede miec blisko! A Tobie co znow nie pasuje? Nie podoba sie to tam nie kupuj. Albo sam cos otworz.

7 4
ID:43197

mieszkanka

Własnie od kilku dni się zastanawiałam co się dzieje na tym placu, który do niedawna służył jako parking. Kolejny sklep to delikatnie mówiąc paranoja, bo z czym tam iść. Włocławek, jeszcze kilka lat temu niezłe miasto z wieloma zakładami, w którym można było w miarę godnie żyć. Obecnie popada w coraz większą ruinę. Po co nam kolejne sklepy, Wzorcownie i inne cuda kiedy większość mieszkanców, o ile mają to szczęście i mają jakąś pracę, po wypłacie opłaca rachunki i myśli jak tu za te pozostałe pare groszy skromnie przeżyć miesiąc. Tu nie ma żadnej przyszłości. A nasze drogie władze zamiast myśleć o tym jak przyciągnąć inwestorów, pomóc mieszkańcom, wydają kolejne miliony na beznadziejne betonowe bulwary, kostkę na Zielonym Rynku, po której niewygodnie się chodzi, a dla dzieci i osób starszych jest po prostu niebezpieczna. Poza tm nie rozumiem jak można wydać miliony na kostkę kiedy dookoła znajdują się stare obdrapane kamienice popadające w ruinę.

Ale co tam. My zwylki mieszkańcy możemy sobie ponarzekać i nic poza tym. Czy to ta władza czy inna to każda myśli tylko o własnym interesie. Takie czasy.

6 6
ID:43201

donperchino

Sklepy okej niech sobie stawiają. Tylko ilu drobnych sklepikarzy traci utargi. Dla zwykłych obywateli takich jak ja to może i dobrze, bo konkurencja większa zawsze wychodzi korzyścią dla klienta.

4 1
ID:43204

rollnick

Włocławek już od dawna się nie rozwija. Tu stawia się już tylko nowe markety, banki i lumpeksy.

4 2
ID:43215

LALA20

Żeby było śmieszniej, niech w biednym Włocławku powstanie jeszcze IKEA .

5 1
ID:43221

peso

@~LALA20:
Dlaczego śmieszniej, w Polsce jest ich chyba tylko osiem, pracę mieli by ludzie miejscowi a na zakupy przyjeżdzałby by cały region.

4 1
ID:43230

Casto

Niedługo powstanie 3 hipermarket budowlano-ogrodniczy. Włocławek to miasto, niektórzy wciąż myślą, że mieszkają w swojej małej wiosce, obudź się, nie każdy udaje, że chory, bierze rentę, łazi i obsrywa pieskiem, niektórzy i jest ich wielu rozwijają to miasto w różnych dziedzinach, wielu nawet przyjeżdża tu z innych miast, propaganda że wszystko jest źle jest fajna dla matołów. Który starszy człowiek np. przeczyta jakąś wartościową książkę ? Czy taki jeden z drugim to w ogóle jest w jakimś calu autorytetem ?

6 1
ID:43236

LALA20

@ peso

IKEA trzyma się pewnych zasad.
Jedną z nich jest : duże bogate miasto, a społeczeństwo zasobne.

2 1
ID:43251

szuja

Sklep powstanie tylko gdzie teraz mieszkańcy z Ul Pogodnej 1 będą parkować swoje samochody. Na ulicy też nie bo zajmą miejsca przyjezdni. Brawo . Co na to radny Chmielewski ?Można było plac zagospodarować na parking i też brać pieniądze.

0 0
ID:43260

Jan

to nie netto budują tylko pawilon handlowo usługowy.

2 0
ID:43261

rollnick

Wydaje mi się, że to plotka, bo Netto by się tam nawet nie zmieścił.

0 0
ID:43264

tiaa

szuja to nie był teren spółdzielni tylko prywatnyi faktycznie będzie tam pawilon handlowy około 800 m kwadrat

2 0
ID:43274

szuja

@~tiaa:
A czy ja napisałem ,że teren należał na własność do SM? Ale na pewno nie był prywatny!

0 0
ID:43282


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA