Wczoraj był światowy dzień UFO? Ustanowiono ten dzień w...

Wczoraj był światowy dzień UFO? Ustanowiono ten dzień w USA . A swoją drogą jak to się dzieje że najwięcej tych spotkań i porwań ma miejsce w USA?Jest ta obca cywilizacja czy nie? Jak myślicie?

19 komentarzy

MA-TA

Też pytanie. Oczywiście, że już od dawna nami manipulują i pilnują, żeby nie było nas za dużo. No i żeby nie można było ich rozpoznać.

0 3
ID:43283

Mk

Wg.pana Stanisława Barskiego możliwe jest to,że w Polsce przedstawiciele obcycych cywilizacji nie mają zwyczajnie czego szukać. Od siebie dodam, że nie byłbym tak bardzo przekonany o tym ,że jesteśmy sami we wszechświecie. Z resztą czy istnieje jeden wszechświat , a może jest ich wiele? Nauka na wiele pytań nie zna odpowiedzi ale to nie zwalnia nas z prawa i obowiążku zadawania pytań, stawiania hipotez i poszukiwania odpowiedzi.

1 1
ID:43285

Adam

Następne bzdury. UFO ? A może biale myszki ?

1 4
ID:43286

LALA20

W Polsce, i w katolickim Trzecim Świecie, od dawna są spotkania.

2 6
ID:43287

donperchino

Oto rozmowa Laury Knight-Jadczyk z jakimś kasjopeanem za pomocą autohipnozy. A jak wiadomo, niestety podczas hipnozy nie da rady kłamać http://www.quantumfuture.net/pl/940716.htm
Rozumiem, że nie wszystko można wyjaśnić ale nie uwierzę jak nie zobaczę.

4 1
ID:43288

rollnick

Na przełomie lat '80 i '90 bardzo mocno interesowałem się tematyką UFO.
Chciałem mieć pewność, czy to istnieje, mieć jakiś niepodważalny, naukowy dowód.
Przestałem kiedy dowiedziałem się, że sporo sekt na tym korzysta, a niektórzy badacze i autorytety, których nazwiska rozpoznawałem okazali się być przywódcami tych parareligijnych ruchów.
Niemniej jednak nie wątpię w realne istnienie UFO.
Spotkałem kiedyś kolegę, który powiedział do mnie: "Ty, miałeś racje. UFO istnieje". Potem powiedział mi, że widział coś na niebie z kumplami. On i inni koledzy kiedyś śmiali się z tej mojej fascynacji UFO.
Znam kilka innych wiarygodnych osób, które widziały dziwne obiekty w powietrzu. Z ich opisu wynikało, że widzieli zjawiska znane mi z opisów świadków przedstawianych w publikach ufologicznych, które wtedy gromadziłem.
Jeną z tych poznanych przeze mnie osób była pewna 50-cio letnia kobieta ode mnie z pracy. Inna, to mama koleżanki, u której kiedyś często bywałem. Nie chciała o tym nic mówić, ale po mojej zachęcie opowiedziała wszystko, co widziała. W mojej rodzinie też są osoby, które widziały podobne zjawiska i to już zupełnie pozbawiło mnie wątpliwości, że UFO istnieję naprawdę.
Nie wierzę tylko w pozaziemskie pochodzenie UFO.
Możliwe, że są to te same istoty o których jest wzmianka w Biblii w 6. rozdziale pierwszej księgi Mojżeszowej (Genesis). W Biblii bardzo mało jest napisane o tym co działo się na ziemi przed potopem. Lecz w tym tak krótki opisie nie zabrakło wzmianki o jakichś tajemniczych "synach bożych", którzy obcowali z ziemskimi kobietami, a te rodziły im olbrzymów, gigantów.

1 2
ID:43290

ozon

Bardzo przepraszam ale kto to jest pan Barski? Troche czytałem o UFO ale z tym nazwiskiem się nie spotkałem. Może coś bliżej na ten temat ? Chętnie poczytam.Też uważam że bylibyśmy zbyt zarozumiali twierdząc iż jesteśmy sami w Kosmosie...Tak czy siak miło że temat nie został zignorowany..Pozdrawiam

1 1
ID:43295

Skwar

@donperchino: I ty w to wierzysz ?! żenada..

2 3
ID:43312

Melancholik

Stanisław Barski to poważny "badacz", prowadzący program w CW o zjawiskach paranormalnych, jak dla mnie kolejny "nawiedzony" człowiek.

2 0
ID:43314

peso

A nie zapominajcie tam o Erichu von Dänikenie

A tak na marginesie, to dzieki Stwórcy, za to że tak mądrze stworzył wrzechświat, że
do innych planet, gwiazdozbiorów czy galaktyk mamy tak cholernie daleko.

Dzięki temu póki co mordujemy się na tym świecie tylko sami nawzajem a jak by było blisko, to znając nasze "humanitarne podejście" wyżynalibysmy się jeszcze z innymi rasami.

2 0
ID:43318

LALA20

@ Melancholik

Z całą pewnością nie jest fanatykiem telewizyji, radyja i prasy, która nawet nie
czytana, idzie na przemiał. Całe nakłady zwrotów.
Trzymaj się w stadku.
Słuchaj barana, który stacjonuje, na Północ od Włocławka.

3 2
ID:43329

donperchino

@~Skwar: przeczytaj ostatnie zdanie mojej wypowiedzi poprzedniej i się zastanów inteligencie.

4 1
ID:43333

LALA20

Na temat Roswell w Nowym Meksyku, nikt nic nie powie ?, ufoludki.

2 2
ID:43341

Melancholik

@~LALA20: Jedyny b.... z którym mam obecnie do czynienia to ty, wybacz. :)

3 2
ID:43365

LALA20

@ Melancholik

Przejawiłeś jedną z cech prawdziwego katola.I tak to już jest od 2000 tysięcy lat z
" Tobie " podobnymi.
Zabłysnąłeś.
Gratuluję.

2 2
ID:43379

melancholik

Za to ty nie błyszczysz, ty jesteś ciemny jak tabaka w rogu, ynteligencie.

2 1
ID:43396

LALA20

@ Melancholik
Jest tyle ciekawej literatury, faktów historycznych, przestań czytać zbędnego balastu typu - Gość Niedzielny itp. Te materiały robią ci " waginę " z mózgu. Opamiętaj się.

1 2
ID:43398

Melancholik

Hehe z takim jak ty nie miałem dawno do czynienia, chłopie otrząśnij się i zejdź na ziemię bo wstyd swojej rodzinie przynosisz.

1 1
ID:43427

LALA20

Jesteś ...... zaspawanym na wieki.
Ty i tobie podobni , to racja bytu czarnych.
Jesteś po raz drugi połączony pępowiną z czarnymi.
Ogarnij się, miękkim narzędziem skonstruowany.

0 0
ID:43452


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA