Ostatnio mamy istną plagę jazdy na czerwonym...

Ostatnio mamy istną plagę jazdy na czerwonym świetle

10 komentarzy

piwo$z

to białe dełuu też przejechało?

0 0
ID:43602

peso

@~piwo$z:
i białe dełuu i niebieski busik przed nim też. Busik na pierwszych światłach już by się nie zdążył zatrzymać ale na drugich mógł (i powinien) to zrobić.
Inny przypadek, tu niechciałym być na miejscu kogoś kto pojechałby na zielonym:

2 0
ID:43603

Sebastian Kowalski

te światła na tym skrzyżowaniu to jakaś masakra... zapala się czerwone dla jednej strony ruchu i równocześnie zielone dla drugiej... chyba powinien być większ odstęp czasu...

1 0
ID:43604

Stacha

Nie ostatnio - bo to normalka autobusy MPK na Warszawskiej-Chopina jeżdżą na czerwonym.Było pisane i nic nadal to samo. Może zatrudniają daltonistów?

0 0
ID:43606

negocjator...

światła starodebska / okrzei ! przejazd na czerwonym to normalka .. uczulam wszystkich by patrzyli co sie dzieje na drodze i nie wierzyli sygnalizacji świetlnej bo w tym miejscu wydarzy sie nie jedna tragedia ! szczególnie wyjeźdzający ze starodebskiej w kierunku wronia jeźdzą na czerwonym non stop !

0 0
ID:43609

piwo$z

peso czym jeździsz?
Też zastanawiam się nad kupnem kamerki. Głównie dlatego że na drogach jeździ wiele chorych ludzi- jak dojdzie do tragedii to przynajmniej bedzie czarne na białym czyja wina.

1 0
ID:43611

peso

@~piwo$z:
Toyotą Hilux, kamera jest rzeczywiście dobrym zabezpieczeniem na okoliczność wypadku, pod warunkiem, że sami jedziemy przepisowo i że nagra się wszystko,
poniżej inny przypadek gdzie omal nie skasowałem ferarii z tym, że światła sygnalizatorów się niestety nie nagrały więc było by słowo przeciwko słowu

3 0
ID:43612

donperchino

Niedawno byłem świadkiem to mnie aż zamurowało na Toruńskiej, przejście dla pieszych koło "elektryka" Młody chłopczyk trzymający za rękę jeszcze mniejszą dziewczynkę stali na przejściu i gdyby weszli na zielonym już dla nich to nic by z tych dzieci nie zostało. Wyglądało to na przejazd z premedytacją na czerwonym jeden bus i dwa tiry się przeczmykły, Spokojnie mieli czas i miejsce na to, żeby się jeszcze zatrzymać. Dobrze, że chłopak się zorientował w odpowiednim momencie i nie weszli na przejście.

5 0
ID:43614

ozon

Będą radary to może coś z tymi fantami zrobią. Ja już ciut przyzwycziłem się do tych anomalii ale żona boi się jeżdzić tym bardziej że kultura jazdy w Polsce odbiega od nawet przeciętnej. To 4 świat jest. Jazdy po autostradach to też horror,. Ja rozumie że ich nie było ,że to nowość ale przecież nie upoważnia to do głupoty.Jakoś ogólnie w Polakach tkwi brak poszanowania do wszelkich przepisów co u Skandynawów jest nie do pomyślenia. Niby rodacy bywają w wielkim świecie ale jakoś pewne zachowania spływają po nich jak po gęsi woda. W związku z tym kupuje czołg i Wam też polecam.

1 0
ID:43616

Raport

Dobry pomysł z tymi filmami.

2 0
ID:43638


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA