gdzie we włocławku lub okolicy dobrze i uczciwie założą...

gdzie we włocławku lub okolicy dobrze i uczciwie założą mi gaz do samochodu????? napiszcie wasze opinie na temat warszrtatów i w jakich cenach robia takie usługi .z góry wielkie dzieki.pozdrawiam

8 komentarzy

szuja

Zakładałem 5-ć lat temu do Opla Astra clasik koło Wiślanina. Do chwili obecnej żadnych kłopotów.

0 0
ID:3113

Q

Tego zakładu też nie ma - moja rada to wybór jak najprostszej typowej instalacji i OGRANICZONE ZAUFANIE DO ,,ZAKŁADACZY''-bo FACHOWCÓW w tej branży we Włocławku można policzyć na palcach jednej reki...zwłaszcza tych od sekwencji,którzy funkcjonują na zasadzie -jak się uda---a jak nie to i tak klient zapłaci.

0 0
ID:3117

rumun

zakladalem gaz do 2 samochodow na ulicy metalowej na michelinie dobrzy fachowcy tel.kont[054235 58 75]

0 0
ID:3123

AntekKowalski

Tylko Krysgaz na Wienieckiej.Pytaj o Krzyśka Bałę.Najlepszy w mieście.

0 0
ID:3125

Piotrek

Krysgas nie polecam tam zakładnaia autogazu. Nio chyba że chcesz aby coś w nim się działo. We Włocławku jest problem ja proponuje Toruń. JEśli sądzicie że są dobrzy to proszę bardzo ale ja ich nie polecam. A poza tym tutaj piszą najczęściej pozytywy ale nie ludzie a właściciele aby zrobić sobie darmową reklamę. NIE POLECAM!!!

0 0
ID:3130

AntekKowalski

Dlatego polecam ,że już 7 lat jeżdżę na ich instalacji i nie narzekam .A znając sympatię krzyżaków do Włocławka,to kto chce niech sobie tam zakłada.

0 0
ID:3135

Q

Jeszcze raz powtarzam I i II generacje lpg wyreguluje KAŻDY ODROBINĘ MYŚLĄCY TECHNICZNIE,, ZAKŁADACZ '',ale do sekwencji trzeba dogłębnej wiedzy z wielu dziedzin i tu właśnie tkwi problem -ONI EKSPERYMENTUJĄ,A KLIENT PŁACI....

0 0
ID:3152

renia

Krysgaz, solidny właściciel - solidna firma, szybko, sprawnie, bezawaryjnie

0 0
ID:3195


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA