Tu leży Sunia, a tam Kicia...Wiadomo, ze trzeba cos zrobic...

Tu leży Sunia, a tam Kicia...Wiadomo, ze trzeba cos zrobic ze zwierzeciem, ktore nie zyje. Ale bez przesady. Niech beda miejsca gdzie mozna wywiezc zwierzaka, szczegolnie w miastach, ale nie jakies luksusowe cmentarze. Lepiej wydac na zyjacych ludzi borykajacych sie z roznymi problemami.

14 komentarzy

antekbosy

Kto bogatemu zabroni ?

2 0
ID:43999

.

Ok. Ale nie za nasze pieniadze;

1 2
ID:44001

ozon

Właśnie zamierzam otworzyć taką działalność na własnym gruncie i za swoje pieniądze. Jeśli może być SPA dla piesków to dlaczego nie cmentarz?Kościół jest taki postępowy ( można mięso wcinać w wigilie!) a przy tym łasy na kase że znajdzie sposób by i na tym zarabiać więc będzie i wilk syty i owca cała ,a bogaci zaspokoją swoje kaprysy.Komu to przeszkadza? Wszak zwierzęta to nasi mniejsi bracia mawiał Franciszek z Asyżu. Ale spoko nie otwieram tego we Włocławku a pod Poznaniem i 85% formalności mam za sobą a paru bezrobotnych z okolic prace i to nieżle płatną.Pora zaakceptować i to iż ku utrapieniu niektórych są w Polsce bogaci i nie koniecznie związani z jakąś opcją polityczną czy mający w swych żyłach żydowską krew. Trzeba też zrozumieć że uczciwopść to nie tylko domena biednych jak uważają niektórzy forumowicze.. ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0 0
ID:44007

zbuntowany_kaloryfer

@Adam - po co człowieku szukasz problemu tam, gdzie go nie ma?

0 0
ID:44008

?????

A dlaczego nie cmentarze -jak papugować to tych z hameryki do końca ? Skoro taka nienormalność jak zboczenia są wmawiane jako normalne to jeszcze księża niech posługuja przy zakopaniu psa czy kota . Kocim mamom to się pewnie spodoba .Dzięki im koty zamiast łapać myszy i szczury dostają pod nos frykasy-paranoja .

0 0
ID:44009

peso

Jestem przytłoczony ciężarem i wagą tematu, nie wiedziałem też, że prywatna kasa właścicieli zwierząt, bo to oni płacą za pochówki jest własnością
~Adama i ~.
Taki system gdzie odbierano ludziom ich prywatne pieniądze już był i okazuje się, że niektórzy za nim tęsknią ....

0 0
ID:44011

ozon

"peso" jak widzisz doktryna stalinowska nadal pokutuje z tym że nie wszyscy są tego świadomi.temat jak temat na każdy można rozmawiać i tylko smutno że ciągle te tęsknotke za PRL em słychać.Jeżeli przywódca partii opozycyjnej- największej w Sejmie mówi .... nasza droga jest jedynie słuszna chodżcie z nami- mówił do Solidarnej Polski no to żywcem słyszy się Gomułke czy innego Gierka. Jedynie słuszna to już była ! Czy rodacy zapomnieli że mieli jej dosyć??A do "pytajnika" Tak to będzie cmentarz przy nim spalarnia - full wypas jak mówi młode pokolenie.A na marginesie to niczego nienormalnego w tym nie widze Na świecie milionerzy zapisują majątki swym pupilom bo wolni ludzie mają prawo dysponować tym co jest ich własnością .Każdy ma wolny wybór .

0 0
ID:44013

?????

@~ozon: A ty już wybrałeś ? Z kotem dasz się spalić czy z papugą ? A majątek zapiszesz kanarkowi ?

2 0
ID:44020

ozon

Nie majatku część pszepisze na Ciebie słowo ale z warunkiem że zaczniesz się leczyć. Mogę to zrobić w każdej chwili nie musisz czekać aż umre. A owszem spopielone będą moje zwłoki i wsio mi ryba czy z kanarkiem czy innym stworzeniem wszak dusza w chwili śmierci opuszcza ciało więc sie nie pomieszają. Dobrej nocy życze.

0 1
ID:44025

peso

@~ozon:
Powodzenia w realizacji Twoich planów

0 0
ID:44031

?????

@~ozon: To ja w takim razie rezygnuje z tej cześci ozonowego majątku na rzecz kanarka - może zaproponuj to posłowi Biedroniowi .Może się dogadacie , on też lubi oryginalne swiatopoglądy niekoniecznie zgodne z naturą.

0 0
ID:44034

ozon

"pytajniku" na szczęście świat jest bardziej wielobarwny niż możesz to sobie wyobrazić. Gdyby nie było innych światopoglądów to nadal siedziałbyś na drzewie i myślał że Ziemia jest płaska.Zapamiętaj też że nie orientacja seksualna jest miarą człowieka...i popatrz na siebie...sam się dyskredytujesz takimi wypowiedziami."peso" dzięki za słowo. jeśli zajdzie potrzeba a masz zwierzaka- masz gratis wsio łacznie z figurą ulubieńca. Serio.

0 0
ID:44043

?????

@~ozon: Tylko między prawdziwym światopogladem a chorobliwą iluzją jest taka sama roznica jak miedzy zjedzeniem bułki albo koziego bobka ,ale to juz temat do dywagacji dla takich pokręconych filozofów jak ty .

0 0
ID:44050

peso

@~ozon:
No mam 2 psy i kota, tak więc kto wie, kto wie może się będę musiał przypomnieć

0 0
ID:44051


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA