Niedlugo Niemcy beda zaciskac pasa. Liberalizm nie sluzy...

Niedlugo Niemcy beda zaciskac pasa. Liberalizm nie sluzy nikomu. Agencja Moody's ocenia gospodarke niemiecka negatywnie. Placimy, pomagamy, wspieramy te banki i jest coraz gorzej.Jest tez mozliwosc wyjscia Grecji z Euro.
Kiedy w koncu powrocimy do ekonomii realnej, do waloryzacji pracy i doceniania czlowieka a nie tylko finance.

20 komentarzy

antekbosy

Obchodzi mnie to tyle, co instrukcja obsługi Twojej lodówki.

2 3
ID:44002

peso

Właśnie, Marks i Engels już dawno wytyczyli nam właściwą drogę ....

1 2
ID:44012

Stacha

A co mnie Niemcy obchodzą- oni sobie radzą lepiej niż myślisz. Nie masz ciekawszych tematów? TO NIE PISZ NIC.

4 3
ID:44016

Daniel

Gospodarka światowa niestety, ale ma bardzo dużo do powiedzenia w gospodarkach poszczególnych państw... A w Polsce szczególnie... przecież my sami nie jesteśmy zaspokoić wszystkich naszych potrzeb sami... nie mamy swojej ropy, gazu etc... więc nie piszcie głupot, typu co nas Niemcy obchodzą... uważam, że jeszcze powinniśmy z nich brać przykład

2 0
ID:44018

ozon

"Zofio" nie koloryzuj nadal niemiecka gospodarka ma AA a agencja przestrzega przed falą kryzysu i tyle. To są naczynia połączone więc każdy członek unii może dostać w kość. Nasz przemysł np meblarski produkuje głównie dla unijnego klienta więc jak tam spada popyt to u nas czkawką się odbija- to w wielkim skrócie. Chodzi o to że nie ma potrzeby pisać w stylu tabloidu. A tak wogóle to wyjaśnij co to znaczy "ekonomia realna"? i przy okazji jak nie liberalizm to co?

1 1
ID:44023

Mk

@~` Zofia,byle nie był to pas z napisem na klamrze "Got mit uns";).

0 0
ID:44028

?????

Zanim Niemcy zacisną pasa to unijny (?) Polak bedzie stał pod kościołem i żebrał na chleb ,chyba że klika Kwinty zostanie wcześniej osadzona za okradanie społeczeństwa w nienotowany w ciagu 50 lat sposób .

2 2
ID:44033

ozon

Co za białoruska stylistyka. Może raczej zmień z "?????' na Łukaszenka.!

2 2
ID:44042

?????

@~ozon: Prawda w oczy tuskomatoła kole ? Załóz okularki jak Jaruzelski i do przodu bez wstydu bo tak zalecił idol .

0 3
ID:44049

cichyobserwator

@~ozon: Niech wróci do Antydziałkowca , choć to mało prawdopodobne to jako tamten był chyba normalniejszy.

2 2
ID:44055

?????

Co ty bredzisz ciagle ? Zupełnie jak wyżeł śledczy .A może ty jesteś były wyżeł i dalej byś chciał śledzić ,donosić ,podsłuchowywać ,pisać raporty -że to aż tak wchodzi w nawyk ?

0 2
ID:44077

cichyobserwator

@~?????: A co ciebie tak moje ,, bredzenie " boli oazo spokoju i stonowanych wypowiedzi ? Farbowany lisek nie przyznaje się do swoich poprzednich ,, dokonań " ? To twoje wszystkie wpisy powinny zawierać nagłówek UPRZEJMIE DONOSZĘ więc nie zmieniaj ciągle pseudonimów bo twoi z góry nie wiedzą któremu TW zapłacić.

2 2
ID:44085

?????

@~cichyobserwator: Wyżłom konkurecji nie robię i nikogo nie śledzę tak jak ty to robisz z dziwnym uporem i wprawą tyle ,że bez wiedzy technicznej możesz tak wróble podglądać i opisywac je w raportach .Mnie to zwisa i tak jesteś dla mnie ślepym pachołkiem swojego idola .

0 1
ID:44093

cichyobserwator

@~?????: Mnie zaś nie zwisa , że taki oszołom z rozdwojeniem wszystkiego wciska innym kit a największy problem ma sam ze sobą a takich oszustów - agentów z krainy deszczowców - trzeba pokazywać i eliminować.Do czego tu komuś wiedza techniczna jak rozwój ,, agenta " ( Q - coś tam , potem antydziałkowca a teraz ????? ) zatrzymał się na otwarciu Onetu i 250 Euro .Twoje założenie ,że można - bo inni są tak samo tępi - udawać kogoś innego posługując się wciąż tymi samymi tekstami z manierą wszechwiedzącego są błędne .
Tu nie chodzi o śledzenie tylko o demaskowanie fałszywych , destrukcyjnych i wyzbytych zasad pseudo patriotów .Własne imię, pod którym się jeszcze odzywa publicznie, jest podpisem pod napisanym tekstem a ciągłe jego zmiany mogą świadczyć jedynie o wstydzie za te poprzednie.Jeżeli tak jest - to jestem w stanie to zrozumieć - ale braku odwagi obywatelskiej - już nie !

2 2
ID:44106

ozon

"cichy..." szkoda opuszków palców- to i tak spłynie jak po gęsi. a tfu po kaczce miałobyć - woda Od takich"prawych" uchowaj nas Boże i chyba uchowa jednak. Pozdrawiam

1 0
ID:44117

?????

@~cichyobserwator: Zaadresuj to do Tusków ,Pawlaków , i reszty towarzystwa z kolesiami i rodzinką na stołkach i ich ucz patriotyzmu .Tępota polityczna to chyba najgorsza odmiana tępoty jaka jest spotykana w we współczesnej Polsce . Inaczej nie byłoby takiego okradania podatników i tylu Polaków na emigracji zarobkowej .I nie wycieraj gęby odwaga obywatelską bo obrażasz tych co za ciebie karku nadstawiali i nadstawiają. A odwracanie ludziom uwagi od jawnego łupienia Polaków przez twoich idoli niczego nie zmieni -rachunek to kwestia czasu. .

0 3
ID:44129

cichyobserwator

@~?????: ,,Tępota polityczna to chyba najgorsza odmiana tępoty jaka jest spotykana w we współczesnej Polsce "
Wreszcie dotarło .Warto było czekać .Jeszcze parę tygodni i zapamiętasz jakim Nickiem sie podpisujesz i nie trzeba będzie wciąż nowych wymyślać.

2 2
ID:44131

?????

@~cichyobserwator: Cieszę się ,że wreszcie może zrozumiałeś powody swojej ułomności , nie rezygnuj z tym można walczyć i podobno zwyciężyć -nie takim jak ty to się udawało .

0 1
ID:44149

cichyobserwator

@~?????: Zrozumiałem ! Ty rozumiesz tylko siebie - reszta jest poza zasięgiem ...

1 2
ID:44157

?????

@~cichyobserwator: Okradanie Polaków przez polityków , kolesiostwo i zatrudnianie rodzinki to fakty potwierdzane przez instytucje kontrolne krajowe i zagraniczne .Więc tu dyskusja jest bezprzedmiotowa ,a przeczenie faktom to domena chorych ideologów -temu nie da się zaprzeczyć więc pracuj nad sobą może ci się uda ...

0 1
ID:44180


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA