UWAGA na samochody nauki jazdy CWL CLI instruktorzy sa o...

UWAGA na samochody nauki jazdy CWL CLI instruktorzy sa o jedna lekcje lepsi od swoich kursantow

28 komentarzy

cham

w 100% popieram, ostatnio "Elka" CLI mało we mnie nie wjechała na skrzyżowaniu koło Tesco. Panowie instruktorzy z lipna - jak chcecie jechać z Tesco w planty, to sie na środkowym pasie staje, prawy pas jest do wjazdu "za wiadukt", a lewy do zawracania...

0 0
ID:3145

:)

a włocławianie na CW również nie potrafią jeździć - jak sie jedzie z kruszyńskiej w Michelin, to się z lewego pasa zjeżdża, środkowy pas jest do jazdy w kierunku Brześcia, a prawy do zjazdu w Kaliską. Logiczne? Niekoniecznie...

0 0
ID:3146

pazdzioch

ostatni jechalem za takimi na Wyszynskiego 20h, zrobili taki korek ze szok, rozumiem 40 ale 20 to lekka pszesada:)

0 0
ID:3147

xxx

Instruktorzy tak samo jak kursanci nie ogarnięci. No tak Panowie z L tylko odwracają głowy za młodymi laseczkami a biedni kursanci nie wiedzą co mają robić w danej chwili. Instruktor powinien mieć jakieś doświadczenie w jeździe a do tego lata wyjeżdżone np lat 20 za kółkiem a nie dopiero co dostał prawko i On lub Ona starają się o INSTRUKTORA jak w głowie mają jeszcze (pusto) do tego myślę ,że trzeba dorosnąć ale też nie jestem za dziadkami w wieku 50-60 lat by byli instruktorami! Sądzę że 40 lat to w sam raz ale poniżej zdecydowanie to odpada (wyrażam swoje zdanie) nie chce obrazić nikogo. Nie raz się widziało jak instruktor potrafi szaleć (oglądać się za kimś z zewnątrz auta L) Lub jadąc dam szaleje jak pirat drogowy . No przepraszam Państwa ale jego przepisy obowiązują Tylko jak jedzie L-ką ? a jak już sam jedzie to można jemu wszystko? Moim zdaniem takim powinno się troszkę pokazać co można a czego nie...Pozdrawiam instruktorów tych co nie potrafią jeździć i tych co wydurniają się za kierownicą :) Polecam wam wrotki albo rower zawsze tam możecie się wyżyć a nie na biednych kursantach lub pieszych

0 0
ID:3148

AntekKowalski

A na rondzie to z reguły żaden z tych instruktorów nie widzi że kursant świeci sobie kierunkiem w lewo .Prawy kierunek przy zjeździe to ewenement.

0 0
ID:3153

Do :)

masz rację,rondo Falbanka,to doskonały przykład,iż nie tylko kierowcy z CWL,ale też z CW,nie znają prawidłowych zasad jazdy na tym rondzie,ale jest też dużo ludzi,którzy jeżdżą po Włocławku na pamięć wystarczy tylko zmienić jakiś znak i już są stłuczki

0 0
ID:3154

Lutek

Prym wiedzie chyba instruktor L-ki "R...." Biedaczek stara się błyszczeć jak może przed panienkami :)) Przy okazji przypominam mu że prowadząc samochód nie należy rozmawiać przez telefon

0 0
ID:3155

xxx

Jak dalej tak będzie to będziemy tak wyuczeni :-)

0 0
ID:3156

xxx

A co do tej jazdy to wiecie jak to było w kabarecie instruktorzy muszą ładnie wyglądać lub muszą interesy przez telefon robić w końcu wiecie to są ludzie z klasą

0 0
ID:3157

wloclawiak

Wszystkie CWL CLI CRA niech parkują na rogatkach miasta i po kłopocie

0 0
ID:3175

cli:)

A wszystkie CW niech mają zakaz wyjeżdżania za rogatki miasta .

0 0
ID:3185

olo

wieski i ryby glosu nie maja:)

0 0
ID:3200

maslana

a pozabierać każdemu prawka ja mam prawko na rower i wystarczy-punktów mi nie zabiorą nie muszę przestrzegać przepisów i nikt mi nie wpadnie pod koła ...wygodniej no tylko siodełko nie wygodne ale pedały sa w sam raz i rama nawet,akcesoria mam dobre a wy się przejmujecie co z lakiernikiem i jak z wymianą opon na zimowe a ja po prostu jadę jak mi się podoba a nawet na paliwo nie tracę ale za to na zdrowiu zyskam i kto lepiej wyjdzie na tym?

0 0
ID:3206

konieczko

kurde maslana skad masz ten rower, zajumales czy co?

0 0
ID:3215

czesiu

maslana zajumal rowera hahahha

0 0
ID:3216

maslana

Chłopaki kupiłem w tolinie tylko muszę pare rzeczy dokupic ale jest dobry moge wam dac dane a wiecie gdzie mozna dokupic sprzet do niego taki jak radio ?

0 0
ID:3221

konieczko

pewno ze wiem, widzialem ze pedalka ma takie przy swoim trzeba jej spytac albo yyy zaaajumac

0 0
ID:3222

czesio

haha babcia ma radyjko

0 0
ID:3223

maslana

Ale chłopaki ja sie pytam naprawdę gdzie można kupić. Nie wychowani jesteście :-) nie pytam się o naklejki pajoniera

0 0
ID:3224

anusiak

maslana przestn pitolic, radio do rowera;)?! a moze plazme i dvd

0 0
ID:3225

pani frau

MASLANA ty mnie doprowadzisz do pelpitacji serca. CZESIU idz zmoczyc gabke!!!

0 0
ID:3226

maslana

ale zajebiaszczo...moj dawny sasiad mial radio takie zajefajne chopinowskie :) tak na prawdę to mozna miec radio ale nie wiem czy uprawnienia musza byc by sluchac chopina. a pedki i nie lubie

0 0
ID:3228

czesiu

haha a czesiu zna szopina :)

0 0
ID:3232

anusiak

ja tez nie lubie pedalki:)

0 0
ID:3233

konieczko

chlopaki ale mam zajebiaszczy pomysl, zalozymy swoje radio

0 0
ID:3234

maslana

Przestancie pitolic wrescie.Czesio wacka chowaj . A chlopakii a jak nazwiemy nasze radio ?Moze radakcja nas zatrudni bedzie wyczepiscie musimy tylko oblukac nasz plan zapraszam was do mojej bazy

0 0
ID:3245

obserwator-prowokator

Jeden z drugim mistrzem kierownicy się urodził, po prostu geniusze, nigdy więc nie uczyli się techniki jeżdżenia w żadnej szkole nauki jazdy.Tak, załóżcie sobie swoje radyjko, tylko najpierw wszyscy musicie sprzedać cały swój majątek, bo to bardzo kosztowna inwestycja, od koncesji zaczynając, na sprzęcie radiowo-nadawczym kończąc.

0 0
ID:3291

Kierowca bombowca

Dziś jadąc w stronę Reala na ulicy Wroniej zajechał mi drogę Citroen C3 ...oczywiście nr rej. CRA...Był bardzo zdziwiony kiedy zahamowałem ostro żeby nie uderzyć w niego.

0 0
ID:3297


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA