mam pytanko gdzie można znaleźć w naszym mieście...

mam pytanko gdzie można znaleźć w naszym mieście elektronika samochodowego bo mam problem z radiem jak włączam światła to misie radio wyłącza z góry dziękuje

16 komentarzy

mistrzcietejriposty

wiele zalezy od tego jaki to samochod. bo moze nie potrzebujesz elektornika tylko elektryka sam.

5 1
ID:44339

gość

Ale tak musi być bo wtedy oszczędzasz akumulator...

6 5
ID:44341

Tomasz1

Jedziesz ulicą Kapitulną w stronę Południa. Na wysokości jak kończyła sie jednostka wojskowa skręcasz w Jasną(w prawo i za 50 m w lewo ul Młynna. Drugi dom po lewej stronie, jest tabliczka elektryk samochodowy. Ja korzystam ,facet jest dobry robi od reki jak dobrze trafisz w porę.

9 4
ID:44342

?????

@mistrzcietejriposty: a może któryś z miejscowych polityków udzieli w tej sprawie pomocy -oni znają się NA WSZYSTKIM co widać po włocławskich inwestycjach - więc może POMOŻE TU jakiś kolega partyjny elektromechanik, historyk ,fotograf , katecheta ?

8 8
ID:44343

abcde

@~?????: Nie rób z siebie ofiary losu.

5 6
ID:44349

?????

@~abcde: czyzbyś nie wierzył w wiedze fachowa naszych (?) polityków miejscowych ? Oj, mogą się poczuć przez twoją nieufnośc niedowartosciowani ?

5 5
ID:44357

wojtek_73

dobry elektryk samochodowy jest na dygasinskiego

7 2
ID:44358

abcde

@~?????: Bardziej chciałbym uwierzyć w to, że dostaniesz od mamy na gwiazdkę słownik poprawnej polszczyzny.

1 5
ID:44360

donperchino

@~antydziałkowiec czy Ty naprawdę każdy temat musisz sprowadzać do polityki?

4 2
ID:44361

pigwa

Antydziałkowcowi tabletki przestały działać. Trzeba zmienić na inne, albo zwiększyć dawkę.

4 2
ID:44365

mistrzcietejriposty

wiesz dla anty gdyby nie polityka umarlby na suchoty albo krztusiec. tak to juz u niego jest.
@anty - tu pani pytala o elektryka wiec jesli juz chciales temat upolitycznic i miec przy tym odrobine taktu trzeba bylo L.Walese polecic.

elektrykow jest wielu we wloclawku i to calkiem niezlych

ulica Mylna (nie Młynna) - pierwsza w Lewo z jasnej (dzieki niemu zaoszczedzilem troszke grosza bo szybko znalazl usterke bo w innym zakladzie na osiedlu kazimierza wielkiego chcieli mi pol elektryki wyrwac z auta),
ul Dygasinskiego - rowniez godny polecenia - w miare rozsadne ceny i rowniez dobra robota

innych nie znam

5 0
ID:44366

?????

Niewierni -nie macie wiary w swoich wybrańcow , ktorzy sie na wszystkim znają? bedziecie potepieni do.... następnych wyborów .

1 3
ID:44375

amityr

Misie czy mi się, a może koza. Ja bym napisał:
... jak włączam światła to radio wyłącza się...

2 0
ID:44385

donperchino

@mistrzcietejriposty: sprawiłeś mi wielki uśmiech tym Wałęsą;) Naprawdę Mistrz ciętęj riposty ;)

1 0
ID:44436

dżokita

Mam problem z autem kluczyk z immobilizerem,nie chce odpalić. Myślałam że słaby akumulator,naładowałam-nie działa.Jaka może być przyczyna?

0 0
ID:47188

pasja

jeśli akumulator sprawny a samochód nie chce ''odpalić,,jest immobilizer to co mogło ,,siąść'.do kogo po pomoc?'@~gość:

0 0
ID:47191


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA