Dziś byłem świadkiem groteski na Bulwarze sportu i...

Dziś byłem świadkiem groteski na Bulwarze sportu i Rozkoszy.
Otóż młody człowiek na wózku inwalidzkim dojechawszy do końca ulicy 3-go maja z rozpaczą w oczach zrozumiał, że najnowszy twór Urzędników miejskich jest niedostępny dla inwalidów!
W towarzystwie dwóch ludzi mówiących po angielsku było widać, że dość mocno komentowali tą skandaliczną sprawę! W żaden sposób nie można było dojechać do wspaniałego bulwaru bądź, co bądź chluby i ukoronowania 6 lat kadencji miłościwie nam panującego Prezydenta. Po raz kolejny Bulwar sportu i rozkoszy był rozkoszny nie dla tych, co trzeba.
Przykre to, że Anglicy aż tak mocno naigrywali się z takiej organizacji ruchu na przepięknym włocławskim „Starym Mieście” Tak wspaniale przecież „zrewitalizowanym” przez naszego wspaniałego Prezydenta.

10 komentarzy

Stacha

To będzie kolejny Kamienny Rynek- jak można organizować imprezy na bulwarach jak nie można dojechać czy dojść.Powtórka z Zielonego Rynku.rozgrzebać ze wszystkich stron- niech głupi naród widzi,że się pracuje.

9 1
ID:44473

donperchino

Niedawno oglądałem reportaż jak na dworcu głównym w Warszawie jest podobny problem. Znaczy ściślej, dworzec jest przystosowany i inwalidzi nie mają problemu żeby go sobie zwiedzić natomiast nie mogą nigdzie odjechać, bo wejście na perony nie jest już dla nich przystosowany, tylko i wyłącznie schody, bez windy ani podjazdu.

6 0
ID:44477

Oczytany

A Palikot miał zrobić porządek. Szkoda bo mogło by być ciekawie.

2 4
ID:44480

?????

@donperchino: Nie pozostaje nic innego jak zapytać osoby na wszystkim się znające -polityków - ich wszechstronna wiedza będzie tu nieoceniona .

2 9
ID:44484

?????

radio Erewań - jak napisaleś ,,sportu i rozkoszy ''? Ja słyszalem jak jeden sportowiec (miejscowy) okreslił to jako ,,sportu i rozpaczy '' -,, no bo co na tym betonie można trenoawać ''-dodał.

6 9
ID:44486

radio Erewań

@~?????:Nazywam to rozkoszy :) bo Presydent SLD bardzo rozkosznie wydawał naszą kasę na ten betonowy przewał :)

5 0
ID:44494

?????

@~radio Erewań: podobno ten wystrój to nawiązanie do obrony Włoclawka przed bolszewikami ?

5 1
ID:44515

radio Erewań

@~?????: Tak! Pałucki na koniec sam zamontuje działa w tych betonowych bunkrach wzorowanych na Polskich bazach w Iraku

1 0
ID:44525

dzonny_killer

@~?????: ale jak to? sam przed swoimi chce się bronić? :p

1 0
ID:44534

?????

Bulwary sportu ?,,Włocławek miastem sportu''- jak słyszałem na nowym basenie niedługo (bez)radni zafundują nam nowe LEPSZE ceny biletów na włoclawskie ,,pływalnie''(3Euro+wat ?)-pływacy podobno mogą dostać szoku ...cenowego . Ale no co ,podatnicy -Włocławek nadal miastem sportu i czego jeszcze ? Napiszcie .

1 0
ID:44665


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA