DZIŚ SIĘ DOWIEDZIAŁAM !!!JUŻ NIEBAWEM NIEDZIELĘ POCZCIE...

DZIŚ SIĘ DOWIEDZIAŁAM !!!JUŻ NIEBAWEM NIEDZIELĘ POCZCIE NA CHOPINA 54 - NIE WYŚLEMY LISTU CZY TEŻ ZAPŁACIMY ZA ZUS CZY PODATEK SKARBOWY, JA TO ZWYKLE ROBIŁAM BO NIE MIAŁAM KIEDY INDZIEJ CZASU.TRZEBA BĘDZIE SKORZYSTAĆ Z INTERNETOWYCH PRZELEWÓW - POCZTY STRATA !
AŻ TRUDNO UWIERZYĆ OD WIELU LAT URZĄD NA CHOPINA BYŁ CAŁODOBOWY A TERAZ MA BYĆ CHYBA CZYNNY W DNI ROBOCZE I MOŻE W SOBOTĘ ...??!!
TO JAKIŚ ABSURD NIECH W TYM WŁOCŁAWKU WSZYSTKO POZAMYKAJĄ -NIECH ZAMIERA. SZKODA SŁÓW...

10 komentarzy

abcde

Jeżeli nie potrafisz posługiwać się klawiszem Caps Lock to nie bierz się w ogóle za przelew internetowy bo jeszcze zrobisz sobie krzywdę. A jeżeli chcesz mieć urząd otwarty 24h na dobę to rób tam w ramach wolontariatu, wszyscy będą zadowoleni. PS. Skończyłeś podstawówkę?

12 12
ID:44624

radio Erewań

Czego chcesz?! Mamy zawsze chętnych i gotowych do odprawienia cię z kwitkiem 360 nierobów w UM to powinno ci wystarczyć. Pracuj na nich i siedź cicho! Włocławek to już wiocha ludzie uciekają stąd do Anglii lub dużych miast w Polsce! UM to największy zakład pracy w tym mieście!

11 2
ID:44625

?????

@~abcde: a jakie ma tu znaczenie klawisz ? Chcesz się pochwalić że ty znasz rolę tego klawisza ? Mój 5 letni syn też ją zna ale się tak bezczelnie nie chwali -wazny jest temat a nie klawisz- chwalipięto a temat jest ważny bo tuskomatoły wzięły sie za niszczenie Poczty Polskiej i to jest skandaliczne !!!! .

16 12
ID:44626

Ada

Nie wiem czy to mozna jeszcze nazwac poczta. Coraz lepiej. A ci madrale niech zastanowia sie. Nie wszyscy maja internet, na ktory wiekszosc ludzi nie stac a nawet na mieszkanie, Nie wszyscy musza znac informatyke. Latwo byc egoista trudniej zrozumiec innych.

6 1
ID:44629

Jaś i Małgosia

@~?????: klawisz ma znaczenie! Nie poPISkuj i ciesz się, że Twój 5 letni syn nie odziedziczył inteligencji po tatusiu!

13 12
ID:44630

?????

@~Jaś i Małgosia: wiekszym zmartwienim byłoby gdyby był taki jak Tusk. .

6 16
ID:44631

cichyobserwator

@~?????: Wreszcie się przyznałeś! Masz 5 letniego syna więc ma kto poprawiać twoje wpisy przed wysłaniem. Moze w końcu nabiorą sensu.

4 4
ID:44636

anonymous

Nie ważny tu jest klawisz CapsLock, napisane było WIELKIMI literami bo temat ma być wymowny i zauważalny. Jak widać po niektórych komentarzach temat poruszany jest nie ważny lecz wyładowanie swojej złości czy nie wiem jak to nazwać ...

2 8
ID:44644

?????

@~cichyobserwator: a tu mam cos dla ciebie cichy agencie bo może nie śledzisz sukcesów zakłamanego idola i jego synalka http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaworski-michal-tusk-zarabia-na-lotnisku-trzy-razy,1,5224625,wiadomosc.html - moze jakies sledztwo przeprowadzisz ,odkłamiesz ,nakłamiesz ?

0 5
ID:44652

zxxc

@~?????: a antydziałkowiec dalej cytuje onet mimo, że to jedna firma z tvn'em :) nie przystaje to trochę do teorii spisku mediów ;)

3 2
ID:44658


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA