Poszukuje lekarza irydologa. Czy w naszym miescie taki jest?

Poszukuje lekarza irydologa. Czy w naszym miescie taki jest?

12 komentarzy

donperchino

Potrzebujesz, żeby ktoś z oczu poczytał?;)
Nie wiem czy to aktualne, wyszperane w wujku google: "ARONIA" ul. Grodzka 6 Tel. (054) 237 11 40; kom.0 602 733 460; kom. 0 660 813 405

5 3
ID:44659

?????

Ale najwpierw sprawdż czy nie ma ,,wilczych oczu'' - jesli tak to uciekaj gdzie pieprz rośnie .

1 9
ID:44664

Piwo$z

No chętnie profilaktycznie bym się do takiego lekarze przeszedł. Słyszałem, że irydologia to świetna sprawa i można się wielu ciekawych rzeczy o sobie dowiedzieć. Nie ukrywam że nawet z czystej ciekawości do niego bym się przeszedł bo lekarz rodzinny jakoś za specjalnie mi nie pomógł ostatnio ani nic konkretnego nie wskazał.

0 1
ID:44668

Olaf

Szkoda kasy-lepiej wykonac szczegołowe badania.

4 2
ID:44669

jam_nick

Irydolog to nie lekarz.

2 3
ID:44670

Stacha

Odpowiedzialny irydolog nie może zniechęcać pacjenta do leczenia się u lekarzy medycyny konwencjonalnej. Po wykryciu choroby można rozpocząć profilaktykę i zapobieganie jej dalszemu rozwojowi, np. za pomocą ziołolecznictwa. W przypadku podejrzenia poważnych, czy przewlekłych schorzeń irydolog powinien skierować pacjenta na badania specjalistyczne.

Ocena irydologiczna nie jest równoznaczna z diagnostyką lekarską. Obu tych metod nie wolno ze sobą porównywać szukając w nich konkurencyjności. Jest to metoda uzupełniająca. Irydologia ma głównie zastosowanie w profilaktyce zdrowotnej, w wielu przypadkach potrafi zastąpić bolesne i kosztowne badanie, ale w żadnym wypadku nie należy od razu odrzucać fachowego badania lekarskiego.

2 1
ID:44672

?

Dla mnie powazniejsza sprawa jest to, ze we Wloclawku praktycznie nie ma specjalisty od "banalnych" chorob, miedzy innymi kardiologow, dobrych okologow a ludzie z powaznymi schorzeniami jezeli maja na to, to musza przejechac pol Polski zeby uratowac swoje zycie.

0 0
ID:44676

donperchino

@~?: No dokładnie, ze swoim "brzdącem" do onkologa muszę jeździć do Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza w Bydgoszczy

2 0
ID:44681

ANNA R

We Włocławku jest IRYDOLOG na ul. Grockiej , przyjmuje raz w miesiacu, byłam.

8 3
ID:55650

Łukasz

Byłem i polecam, numery telefonu komórkowy - ten drugi jest aktualny. Pomaga wykryc choroby i ewentualnie kieruje do lekarza, mowi kiedy trzeba nawet do szpitala isc, ale o wielu rzeczach mozna sie wczesniej dowiedziec. na rozne rzeczy pomagaja ziola ktore przepisze

8 0
ID:55664

Kasia

Ja nie polecam. Kiedyś przyjmował tam Pan Dr. Furduj z Białorusi i naprawdę był dobry. Teraz przyjmije inny którego naprawdę nie polecam bo widać że zależy mu tylko na pieniądzech. Diagnoza jest bardzo powierzchowna. Nie dochodzi przyczyn i mechanizmów zaistniałych schorzeń tylko przepisuje ziółka.

1 3
ID:64607

gość-93347

Pomógł mi przy zapaleniu prostaty... antybiotyki brałem 3 m-ce oprócz pokiereszowany CH jelit i wątroby,nic nie dało,facet rewelacyjny.

0 0
ID:77954


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA