Gdzie we Włocławku wykonywana jest geometria kół ? Ile...

Gdzie we Włocławku wykonywana jest geometria kół ? Ile wynosi koszt takiej usługi, sprawdzenie i ustawienie zbieżności kół przednich ?

17 komentarzy

Samanta

W paru miejscach. Ja jeżdżę do Tos-u na Kaliską, obok targowiska. Tanio i bardzo dobrze tam robią.

11 12
ID:44686

geometria kół :)

na każdej stacji kontroli pojazdów kosz ok 90 zł

6 1
ID:44688

donperchino

Nie we Włocławku ale niedaleko w Uniechowie jest warsztat, zajmują się tylko zawieszeniem i układem kierowniczym. Podobno są najlepsi, zajmują się tym od 50 lat. 10 zł kosztuje sprawdzenie całego zawieszenia dają Ci liste części i każą przyjechac z nimi. Ceny są ok a robią naprawdę dobrze. Co ciekawe zbieżność ustawiają bez komputerów i ustawią tak, że na prostej drodze puścisz kierownice to jedziesz prościutko bez żadnego bicia czy szarpania

14 19
ID:44692

Oliwia

Normalnie to powinni dac dobry adres tam, gdzie robia przeglad techniczny.

1 2
ID:44694

solidarny

Jak chcesz mieć wykonaną geometrię koła kwadratowego jedź do Ratusza.

3 15
ID:44703

Swój

tylko nie do słynnego warsztatu na P2 - byłem 2 razy tragedia, Uniechowo najlepsze

2 16
ID:44717

Wiesiek

Chyba żartujesz.
Beznadziejny warsztat, nie remontowany od wieków, bez żadnych przyrządów i co najgorsze -chamska obsługa.
Nie polecam

6 6
ID:61869

Koker

No tak, w Uniechowie nie pogadasz sobie i nie wypijesz kawki, możesz się śmiać z ich przyrządów, ale nikogo lepszego nie znajdziesz w okolicy. Kolesie mają doświadczenie i pewnie na oko lepiej by ustawili zbieżność niż nie jeden fachowiec z laserami.

1 8
ID:64632

gość-53686

Uniechowie???? Takiego tragicznego warsztatu to jeszcze nie widziałem Pojechałem zrobić zbieżność to facet mi powiedział ze nie da rady bo ramiona felgi nie są geometrycznie rozstawione świadczy to o tym jakiego sprzętu używa

3 8
ID:69299

gość-53686

Zna ktoś warsztat na ul Węglowej ???? Jak to wyglada jakiego sprzętu używają i jaka jest cena usługi Pozdro

4 14
ID:69300

Gość

Ja robiłem u Turbiaka na Spokojnej we Włocławku i było ok. Polecam

155 2
ID:70954

Gość

Ja w swoim nowozakupionym Mercedesie nie mogłem ustawić kątów byłem w Pzmot-cie i jeszcze w dwóch miejscach,dopiero na Spokojnej w AutoTurbiaku ustalili ,że ktoś zamontował wahacze nie od tego modelu .Po wymianie było już wszystko OK .Warsztat pierwsza liga

146 4
ID:71018

gosc 1

Ja również korzystałam z usług u Turbiaka na Spokojnej. Warsztat naprawdę pierwsza klasa. Robili mi zbieżność po naprawie blacharskiej którą wykonywali i wszystko super. Samochód po naprawie odebrałam jak nowy. Gość który zajmuje się rozliczeniami z PZU to prawdziwy fachowiec generalnie wszystko za mnie załatwił.

150 1
ID:71219

Klient

Również od dłuższego czasu korzystam z usług w Auto Turbiak na Spokojnej . Przede wszystkim fachowo i rzetelnie podchodzą do klienta i problemu .Czasem jest długi termin realizacji naprawy , ale to mnie nie zraża . Jedynie świadczy o tym , że mają dużo klientów .

144 1
ID:71221

Klient

Również od dłuższego czasu korzystam z usług w Auto Turbiak na Spokojnej . Przede wszystkim fachowo i rzetelnie podchodzą do klienta i problemu .Czasem jest długi termin realizacji naprawy , ale to mnie nie zraża . Jedynie świadczy o tym , że mają dużo klientów .

149 3
ID:71222

gość-37135

Wiedziony dobrymi opiniami również postanowiłem wypróbować warsztat na Spokojnej... Życzyłbym sobie, aby takie podejście do klienta było standardem w naszej okolicy - fachowo, szybko, bez fuszery. Mogę szczerze polecić.

115 0
ID:71961

Klientka-Micra

Zgadzam się, AutoTurbiak to bez wątpienia najlepszy warsztat. Też miałam tam okazję naprawiać swój samochodzik a mieszkam w innym mieście. Cieszę się, że trafiłam do nich, samochód po naprawie jak nowy. Polecam wszystkim, co chcą mieć dobrze naprawiony samochód i być mile obsłużeni. Pan Jacek to przemiły człowiek, polecam!!!

94 0
ID:72281


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA