Dzisiaj jadąc ul. Obwodową policzyłem drzewa ,które...

Dzisiaj jadąc ul. Obwodową policzyłem drzewa ,które posadzono w zeszłym roku. Tak się składa ,że uschniętych jest na dzień dzisiejszy 130 szt.Jutro policzę ile jest wszystkich wsadzonych. Drzewko jak tu ktoś pisał kosztuje 200 zł.Wsadzenie pewno też z 20 zł.

13 komentarzy

Sławek Bieńkowski

A nie mowilem a nie pokazywalem? Pojedz Promienna wycietych 80 sztuk, pojedz Polna tez paredziesiat i wiele wiele innych ulic, zaplacone, kasa poszla "i se ne wrati". Szkoda slow i naszej kasy. A Prezydent na to "Ciezka zima byla" jakbysmy palmy sadzili.
Pozdrawiam
Sławek Bieńkowski

PS. te na Obwodowej sadzono w grudniu (z informacji mieszkancow) wiec nie mialy szans sie przyjac.

17 1
ID:44806

abcde

@szuja: Przejdź się Zgodną, wyniki będą jeszcze lepsze.

14 0
ID:44807

leśnik

drzewka w grudniu? a to chyba celowo żeby je potem wyciąć. Przebiegłość albo głupota. Nie wiem jaki mieli cel.

11 0
ID:44814

chłop ze wsi

Bądźmy dobrej myśli. Może jeszcze którejś wiosny wypuszczą listki ;)

1 0
ID:44816

radio Erewań

Tak samo było na "starówce" Mam Pytanie do SLD ile biednych głodujących dzieci we Włocławku miałoby darmowe obiady??? Za te Kilkadziesiąt tyś zł wywalone w błoto!!!???

11 0
ID:44818

radio Erewań

@~Sławek Bieńkowski: Jaka ciężka zima?!! To była najłagodniejsza zima, jaką w życiu przeżyłem!!!Miesiąc był śnieg i mróz!!! Przypomnijcie sobie na święta bożego narodzenia w ogóle śniegu nie było!!! Śnieg spadł pod koniec stycznia!!!

10 0
ID:44820

?????

@~Sławek Bieńkowski: a co pan powie na bardziej poważny temat -Przekręcenie Polaków na wieku emerytalnym - na temat drzewek i krzaczków to każdy potrafi paplać a tu co woda w ustach ?

7 7
ID:44822

pazdzioch

już policzyłem jest ich 131, czuwaj

8 0
ID:44824

Ewa

Znowu nic się nie stało prócz tego, że za wszystko zapłacimy my sami
Chcę zapytać czy prezydent Pałucki wie, co się dzieje w mieście czy nie
Ciekawe, co na to wszystko biuro prasowe i pani rzecznik

5 0
ID:44826

Ewa

@~?????: Czyli pasuje ci polityka, jaką uprawia Pałucki i reszta urzędników
Za te drzewka jakiś urzędnik powinien zapłacić z własnej kieszeni a tak on dostanie 13 pensje a za drzewka zapłacisz ty

7 0
ID:44827

?????

@~Ewa : Nie pasuje ale nie pasuje równiez produkowanie tematów zastępczych przez ,,rzadzące '' ugrupowanie .Na konkrety z reguly brak z ich strony odpowiedzi a pierdołami zajmuja się z pasją -czy tego nie widzisz? Tak jest z tym szpitalnym pawilonem 13 pod patronatem PO . To nie łoni spiepszyli to krasnoludki ?

1 0
ID:44836

szuja

Wszystkich drzewek wsadzono 252.Podejrzewam ,że wsadzono już suche . Bo jakby zmarzły to prawie wszystkie a nie tak pół na pół. Posadzono późno więc wiadomo.Gdyby posadzono wiosną ,to ..............

0 0
ID:44837

kujawianka

W tym Włocławku nawet drzewa nie chcą rosnąć

1 0
ID:44843


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA