Pan radny Sławomir Bieńkowski zawsze(no prawie zawsze)...

Pan radny Sławomir Bieńkowski zawsze(no prawie zawsze) wypowiada się obiektywnie co do nadużyć ,błędów itd obecnej ekipy rządzącej we Włocławku. Czy mógłbym poznać jego zdanie w zakresie błędów ,korupcji,nadużyć,zaniechań ze strony obecnej ekipy rządzącej w Polsce w stosunku do Amber Gold ,a?
Ciekawe czy będzie miał odwagę wypowiedzieć się na ten sam temat szanowny radny Jarosław Chmielewski.Raczej wątpię. Za niskie progi albo niemoc wobec kolegi. A myślę ,że i w tym przypadku Panowie powinniście się wzbić ponad podziały partyjne tak jak w Strefie.

6 komentarzy

antekbosy

Autoreklama.

1 3
ID:44842

?????

Oni cały czas sie dzielą -naszymi podatkami i skladkami emerytalnymi .To jeszcze ponad te podziały mają sie wznieść ??????????? To co zostanie dla wyborców ? Puste koryto i widok brudnych ryjów?

6 4
ID:44844

liryka

Aha więc najlepiej niech nikt nic nie robi? nikt nie widzi niedociągnięć i wszyscy niech chwalą tych z zielonego rynku? Oni są lokalnymi politykami, niech się w sprawie amber goldu wypowiadają posłowie. Jest tutaj i poseł i posłanka z platformy a i nawet z pisu jeden. czy się pałucki za sld tłumaczy? nie...

6 4
ID:44847

solidarny

Panowie radni odpowiedzą Ci w CW! Hahaha

0 1
ID:44866

dzonny_killer

czyżby Szuja wtopił kasę???

1 1
ID:44870

pazdzioch

szczerze mówiąc od razu wiedziałem że to jakaś ściema, a przychodziło mi pełno spamu na email od amber

0 0
ID:44877


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA