pewien serwis telefonów przy ulicy zd..... oferuje...

pewien serwis telefonów przy ulicy zd..... oferuje kompleksową naprawde telefonów komórkowych i obojetnie od modelu ma juz wygórowana cene bez względu na rodzaj naprawy od 40-60 złotych pomimo ze w innych punktach jest to o wiele tańsze przy odbiorze naprawa okazuje się o wiele droższa a obsługa jest bardzo arogancka i traktuje swoich klientów w sposob bardzo nie kompetentny cytuje " jak chcesz to moge ci za 30 złotych popsuc telefon" słowa pana który naprawia tam telefony przestrzegam przed umieszczaniem telefonow w tym punkcie!!!

10 komentarzy

?????

Z przykroscią muszę potwierdzić , że mojej kuzynce (70 lat) też tak ,,naprawili '' niezniszczalną Nokię 6310 tylko po to by zaproponować jakieś tanie używane g..... za 100zł z nieczytelnymi klawiszami -piszę ku przestrodze innym naiwnym.

6 1
ID:45124

Sławek

Jesli piszesz o tym serwisie o którym myśle to masz racje.Chyba ze 4 lata temu trafiłem tam przez przypadek bo szukałem innego serwisu ale ten okazał sie zlikwidowany i wszedłem do nich bo byli naprzeciwko.Juz po rozmowie z gościem z obsługi zrezygnowałem z ich usług.Po twoim poscie to jestem razej żdziwiony ze jeszcze funkcjonują na rynku.

7 0
ID:45128

j-23

olej ten punkt
przy ul. królewieckiej jest wporzo serwis
kompetentna obsługa
po prostu normalnie

4 2
ID:45130

abcde

A może tam pracują ludzie odrabiający jakieś prace społeczne? Pewnie stąd ten niebywały klimat.

3 1
ID:45132

MIka

Mam podobne doświadczenia z panią z tego punktu. Arogancja- żeby nie powiedzieć chamstwo- niebywała, Byłam tam tylko raz: pierwszy i ostatni. Omijajmy takie punkty z daleka. Jest wybór, super obsługa na Królewieckiej.

5 0
ID:45137

zbuntowany_kaloryfer

A ja z kolei cenię sobie serwis mieszczący się przy ul. Kościuszki. Od lat korzystam z ich usług i nigdy nie miałem najmniejszych powodów do narzekania. No i czas realizacji usługi - bardzo zadowalający.

1 1
ID:45150

prst

zgadzam sie! wielka sciema ceny jak z kosmosu! arogancja! okropnie!! bylem raz wiecej nigdy nie pojde!! serwis na kościuszki super! obsluga świetna szybka naprawa! bardzo mila Pani ktora tam pracuje, a tutaj.... zal i niekompetencja ! nie polecam!!!

2 2
ID:45168

abcde

Rozmawiałem z kimś z tego serwisu przez gg. Mimo tego iż osoba ta była cały czas dostępna odpowiedź otrzymałem po kilkunastu godzinach. Gdy napisałem, że nie dziwię się, że klienci się skarżą zostałem ZABLOKOWANY. Patologia.

4 1
ID:45176

kat

Czasy napraw telefonów i zdejmowania simlockow "za dyszkę" niestety skonczyły się bezpowrotnie i tylko ktoś, kto nie ma orientacji w cenach może mowić o drogich usługach. Generalnie w naszym mieście każdy fachowiec pracuje za około 30% tego co powinien wziąc za swoja pracę... Jakie miasto takie ceny niestety... Jeżeli chodzi o fachowość opisywanego serwisu to gdyby było aż tak źle to serwisu dawno by nie bylo a z tego co wiem to istnieje on bez mała około 15lat...

2 1
ID:45233

ela

polecam wszystkim firmę z ul zduńskiej nigdy nie miałam tam problemów z naprawą telefonu a naprawiałam tam kilka :)

0 0
ID:49283


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA