Do wszystkich żyjących organizatorów strajków i...

Do wszystkich żyjących organizatorów strajków i Przewodniczącego NSZZ Solidarność w Drumecie z lat osiemdziesiątych. Nie wstyd Wam? Jak kiedyś po "drugiej stronie" spojrzycie Gierkowi w oczy?

11 komentarzy

xxx

Drogi Szujo!!
Twoja wypowiedź potwierdza, że mózg jest tą częścią ciała, która w przeciwieństwie do odbytu nie musi być używana. Pozdrawiam. Zniesmaczony
P.S. A żyjącymi i nieżyjącymi organizatorami strajków z lat osiemdziesiątych gęby sobie proszę nie wycierać.

0 0
ID:3269

AntekKowalski

ten xxx to pewnie uczestnik tych strajków (a może przewodniczący komitetu?),i teraz mu głupio że zamiast tego całego dobrobytu malowanego wyszedł jeleń na rykowisku.
PS.
Na pewno to jakiś awuesiak albo kiecol.

0 0
ID:3270

Krystyna

No i co wywalczyli ? Mam wrazenie, ze nie wiedzieli o co im chodzi. Mieli stala prace, dach nad glowa, darmowe leczenie, darmowe studia nie mowiac o tym, ze pomimo zywnosci na kartki (ba Zachod zalozyl na nasz kraj sankcje ekonomiczne) mieli bardziej wypelnione lodowki anizeli teraz. Co z tego, ze sklepy pelne jak sa puste zoladki.

0 0
ID:3271

Krystyna

Czy polemika musie byc zwiazana z ublizaniem ?

0 0
ID:3272

szuja

XXX,na Twoje wyraźne opisanie mojej anatomii i fizjologii, uprzejmie Cię informuję , że teraz będę podcierał tą część ciała jak sobie zażyczyłeś.Ha,ha,ha

0 0
ID:3280

Zdzisław Marcysiak

Szujo jestes zerem.

0 0
ID:3286

x i y

Mnie nie wstyd! Mimo tego że nie byłem strajkującym mnie nie jest wstyd za to co się stało. Upadek realnego socjalizmu był jedyną drogą wyjścia z patologicznej sytuacji. Przecież wiadomo, że ustrój ten był chory. Co z tego że fabryki prosperowały na 300 % normy skoro Państwo musiało się coraz bardziej zadłużać żeby cały ten system utrzymać, co dziś nam procentuje w postaci długu jaki ma Polska. Nie mówię i nie bronię zarządów i prezesów firm powstałych na gruzach po PRL-owskich fabryk. Duża część z nich to pospolici złodzieje, którzy za grabież i doprowadzanie tych firm do upadku powinni byc sowicie karani. Było wiele błędów, zbyt wiele... ale mimo tego obalenie poprzedniego ustroju było jedynym racjonalnym wyjście. Sam borykałem się w kapitalizmie z bezrobociem, ale musimy się wszyscy przyzwyczaić - państwo nam nie da pracy - sami musimy o nią walczyć - ono ma nam tylko stworzyć ku temu najlepsze warunki
Gdybym pracował w latach 80-tych w drumecie też bym protestował i teraz bym się tego nie wstydził

0 0
ID:3287

szuja

XXX napisł cyt...Państwo musiało się coraz bardziej zadłużać żeby cały ten system utrzymać, co dziś nam procentuje w postaci długu jaki ma Polska....koniec cyt.Ale jaja i kto tu ma mózg odwrotnie położony .Ha.ha.ha.Czy Ty Pomyłko Historii, wiesz jaki teraz mamy dług i ile wynoszą same odsetki? Nie wiesz, bo nie czytasz nawet postów na tym forum a po tym piszesz takie pierdoły ,że dziecko z podstawówki by się wstydziło.Jeszcze jedno nigdzie nie napisałem ,że jestem za socjalizmem.Więc proszę mi kitu nie wciskać.

0 0
ID:3289

szuja

Panie Zdzisiu Marcysiak, kup Pan sobie nowy berecik ,bo tam ten z lat 80-ych już Panu wypłowiał.He,he,he

0 0
ID:3290

xxx

Szujo! Nigdzie nie napisałem, że masz mózg odwrotnie położony, ale że go nie używasz! Potwierdza to Twój wpis, który zaczynasz: XXX napisał... .Błagam! użyj mózgu i sprawdź kto tak napisał. Poza tym, a i bez tego - Twoje wypociny to żenada.

0 0
ID:3300

szuja

Żenada ,żenadą a brak wiedzy z Twojej strony to jak nazwać?

0 0
ID:3304


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA