czy mi się wydaje, czy na włocłaku wykonywany jest zabieg...

czy mi się wydaje, czy na włocłaku wykonywany jest zabieg EUTANAZJI...?
oj, przepraszam, po co ja pytam , wystarczy się rozejrzeć. Depresyjnie...

7 komentarzy

AntekKowalski

Przecież to widać już od paru lat.Każda ekipa która rządzi ,zachowuje się tak ,jak by miała prikaz z góry rozłożenia miasta na łopatki.Komu to nasze biedne miasto tak się nie podoba?

0 0
ID:3293

maniek

szkoda ze przestaliśmy być miastem wojewódzkim bo kiedyś bynajmniej ja tak uważam było lepiej. Teraz będąc za Bydgoszczą i Toruniem to jedynie cmentarz nam zostanie.

0 0
ID:3302

Q

Zgadza się- Pińczata inkubatorem przedsiębiorczości....

0 0
ID:3309

AntekKowalski

Całe województwo to krzyżactwo i tyfusy.Nie ma się co dziwić, że jedyne miasto prawdziwie polskie( z kongresówki), jest traktowane przez wojewodę i sejmik jak gangrena.Trzeba postawić wniosek o przyłączenie W-ka do Łodzi.

0 0
ID:3326

akant

Właśnie od kiedy to Bydgoszcz Toruń są to Kujawy.Przecież to prawda ,że to Krzyżactwo.Szlag mnie trafia jak mam pisać ,miejsce urodzenia Woj. Kuj.Pom.Pozdrawiam włocławianka z krwi i kości.

0 0
ID:3342

pazdzioch

nie tylko bydloszcz i torun ale teraz to i grudziadz i inowroclaw lepiej stoja, wystarczy spojrzec na oferty pracy

0 0
ID:3353

AntekKowalski

Województwo nasze powstało jako taki dziwny stwór ,dający miejsca pracy kolesiom z AWS.Dodatkowym ,a może i najważniejszym powodem powstania,była chora ambicja Bydgoszczy.Najgorsze co by się mogło jej przytrafić to to,że podlegała by Gdańskowi.Utworzenie tego dziwactwa było wręcz wymuszone.Niektórzy pamiętają ile głosów było za przyłączeniem Włocławka do Łodzi.

0 0
ID:3405


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA