WYPADEK NA BRZEZINOWEJ !!! Tu dojdzie do tragedii. W...

WYPADEK NA BRZEZINOWEJ !!!
Tu dojdzie do tragedii. W niedzielę ok. godz. 16 doszło do wypadku motocyklisty. Przy prędkości ok. 150 km/godz upadł na jezdnię. Kolesie szybko schowali wrak motocykla do budynku przy ulicy Brzezinowej. Teraz czekamy Co na to POLICJA !!!

9 komentarzy

zxxc

No i co na to?

5 0
ID:45533

czajnik

A co policja ma do tego, gdy ktoś chce walnąć łbem w ścianę? Za prędkość go złapali, tak jak Ty?

2 1
ID:45534

kommisar

Do~czajnik Niech debil walnie łbem w ściane albo w słup.Na to wszyscy czekamy.Myslelismy że w niedziele już walnął ale czub jeszcze wstał.

4 1
ID:45537

Rodan

Czajnik, jak ktoś chce walnąć łbem o ścianę, to niech to robi w innym miejscu, niż jezdnia. Bo oprócz takich palantów jeżdżą tam inni ludzie, którym życie miłe. Nie wiem, czy tak byś kolesia bronił, gbyby z prędkością ok 200km/godz. wpadł akurat na ciebie.

3 1
ID:45538

peso

~Kostucha:
"Teraz czekamy Co na to POLICJA !!!"
Rozumiem, że przypadek ten zgłosiłeś na Policję bo inaczej skąd niby Policja ma wiedzieć o tym zdarzeniu ?

5 1
ID:45541

?????

Nie zawracajcie Policji głowy takimi pierdołami , oni są po podwyżkach od Donalda wyższych celów ....stłumić manifestację , złapać ,,antypełowca'' ,antysemite , no i stały punk zakresu obowiazków -suszenie .

1 4
ID:45559

docent

A ja uważam, że prawo jazdy na motor powinno być tylko dla ludzi z wyższym wykształceniem.Mimimum magister mógłby według mnie się o nie ubiegać.Reszta niech jeździ rowerami z marketu, ale tylko w lesie żebyśmy My ludzie nauki nie musieli na nich patrzeć.Z pozdrowieniami.

2 1
ID:45582

Lodek

Panie docencie ma pan rację. Ja jestem dr. hab. i też uważam, że ci z Brzezinowej winni jeździć tylko na rowerach. W moich publikacjach wydatnie podkreśliłem stosunek do tych osób. Zbliża się jesień więc wydam kolejne publikacje.
Do zobaczyska.

1 0
ID:45599

magistrzyna mierny

Do~Lodek Cieszę się niezmiernie z Pańskiej chęci wydania kolejnych publikacji.Jesień już nastała więc i zima zawita niedługo a w kominku trzeba przecież czymś palić.Więc kochany dr.hab do dzieła!!!

1 0
ID:45604


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA