No to mamy nową podwyżkę we Włocławku.Dzięki niejakiemu...

No to mamy nową podwyżkę we Włocławku.Dzięki niejakiemu K.(który nie tak dawno jeszcze mówił o bezpłatnych przejazdach dla bezrobotnych)i jego kolesiom z rady miasta,zwiększą się ceny biletów.Co prawda-tylko 20 groszy ale dla niektórych to aż 20 groszy.Głosujcie dalej na SLD.

16 komentarzy

klosek

w Toruniu bilet kosztuje 2.60 a w Plocku 2.70 !!! A paliwo niestety tyle samo kosztuje wiec nie robmy demagogii

5 17
ID:45594

abcde

@~klosek: Tylko, że w Toruniu za te 2,60 możesz przejechać całe miasto a w naszej wsi za 2,50 masz tylko 15 minut podróży.

18 2
ID:45596

radio Erewań

@~klosek: Demagogie to zrobiły Czerwoniutkie Trolle, które najpierw zrobiły pod publiczkę darmowe przejazdy dla ludzi 60 letnich, jako jedyni w kraju a zaraz potem zrobili podwyżki dla wszystkich innych!!! I to jest demagogia stosowana!!!

16 1
ID:45602

?????

Badź my wyrozumiali w imię pensji prezesa MPK............ i prezydentów............. tego grajdołka włocławkiem zwanym .

9 1
ID:45606

Marchewa



Nowa strategia rozwoju dla Włocławka to strategia Pałuckiego jak utrzymać się przy stołku za 12 tyś zł miesięcznie, dalsze upolitycznianie wszystkich urzędów, drogie bezsensowne inwestycje, które zamiast miasto rozwijać to od 6 lat je zwijają, zwiększanie bezrobocia, które powinno spadać,a nie spada, bo wszystkie przetargi wygrywają 2-3 firmy, które zatrudniają parę osób, wybudowanie bezsensownego INKUBATORA,który zamiast zarabiać na miasto dobija miasto swoimi kosztami utrzymania, wybudowanie basenu sadzawki za 30 mln zł, który na siebie nie zarabia, bo są za drogie bilety,kolejna przystań u ujścia rzeki za 40 mln zł, tak sobie myślę, kto to będzie wszystko za 2 lata spłacać jak w czerwonym Włocławku dobrze się mają tylko urzędnicy
Jeszcze jedna sprawa szkoro prezydent wiecznie nic nie może to po co mu 3 wiceprezydentów i tylu urzędników ?Przez rządy Pałuckiego i SLD, którzy myślą, że ciągle żyją w PZPR to miasto ma już ogromne problemy z bezrobociem a wkrótce dojdzie nowe obciążenie dla miasta spłata jednego z kredytów, które Pałucki zaciągnął na 30 lat



10 0
ID:45607

szuja

@~Marchewa : Nie martw. @DZONNY BEDZIE KANDYDOWA Ł.

3 3
ID:45609

baba jaga

@~klosek: Nie porównuj Torunia i Płocka do Włocławka.To są miasta a nie miasteczka i nie ma tam tak dużego bezrobocia jak we Włocławku !!!

3 1
ID:45611

obiektywna

To jest sztuka,ZADŁUŻYĆ, ZADŁUŻYĆ,tak żeby nie było chętnych do kandydowania przy następnych wyborach.
Ze strachu nikt nie zgłosi swojego idola do tego stoła .I tyle.

4 1
ID:45614

szuja

@~obiektywna: Oj, a nie obiektywna. Mało to złodziejaszków we wsiławek. Coś się zawsze ostanie.

3 1
ID:45615

dzonny_killer

@szuja: och Szujko mój Ty drogi... nawet może i chciałbym, ale zapewniam Cię nie wiem po raz który, że mylisz się co do mojej osoby... :p ja nawet do żadnej partii nie należę :)

@~Marchewa : to żadna strategia... to przystosowanie się postkomuny do kapitalizmu... wtedy np. kradli pod osłoną karabinów, milicji i ubecji, teraz robią wiele rzeczy pod osłoną demokracji... to część Włocławian dała/sprzedała im te mandaty... gdyby byli pewni, że w następnych wyborach znów wygrają, to teraz nie łupiliby tak bardzo miasta i mieszkańców... no ale zachłanność niektórych np. przedszkolaków nie zna granic... :p

2 0
ID:45619

peso

Jak rozumiem już malujecie transparenty:
SKRZYPEK WRÓĆ
W końcu on reprezentował jedyną słuszną linię polityczną, nieprawdaż ?

2 2
ID:45627

szuja

@peso:
I się zaślinił!

1 1
ID:45642

peso

@szuja:
???

1 1
ID:45649

szuja

Nie łapiesz ? Chodzi mi o dr.

1 1
ID:45662

peso

@szuja:
No popatrz nie wiedziałem, tak mi wstyd, że nie jestem na bieżąco ...

0 0
ID:45669

dzonny_killer

@szuja: oj szujko... po dr kropki nie stawiamy :p

0 0
ID:45712


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA